Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 13-02-2016, 22:38
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní Pohádka o Zeleném Thor'feekovi

Předmluva:
Toto dílo je psáno z recese, částečně i kvůli banu na chat. Obsahuje nadsázku, infantilní formu zábavy a snad i nevhodná témata. Nemá však za cíl nikoho urážet, zesměšňovat, ani ponižovat. Všechna zvolená jména jsou smyšlená a jejich možná podobnost s některými uživateli je čistě náhodná.

Ti, kteří se na fóru nepohybují, to pravděpodobně neshledají žádným způsobem zajímavé, neboť je potřeba znalost událostí na chatu místního fóra.

Pohádka o Zeleném Thor'feekovi

Byl jednou jeden chlapeček z třetí třídy, který byl tak hloupý, že i v mezinárodní soutěži lidské blbosti skončil na druhém místě. Jednoho dne se Thor'feek procházel po louce, kde našel velký zapáchající lopuch. Ihned se pro něj natáhl a pořádně ho očichal. Všiml si, že uprostřed je něco hnědého. Přestože to nápadně připomínalo psí hovno, Thor'feek, aby se ujistil, předmět olízl. Coby zkušený ochutnávač poznamenal: "Hmm, jezevčík," a poté si připlácl lopuch na hlavu. "Namazanou" stranou. Od té doby kráčel světem v tomto nekonvenčním čepečku, díky kterému si vysloužil přívlastek "zelený". Vypadal trochu jako salát.

Jednou mu otec a maminka - Shakes a Fidget, kteří se každou noc v roli otce a maminky střídali, připravili košík věcí. "Thor'feeku, dones to své prababičce, je zesláblá a potřebuje trochu povzbudit. Vydej se na cestu dříve, než bude tma, však víš, že musíš jít přes opuštěnou romskou osadu. Je sice opuštěná, ale jeden nikdy neví."

"Dobře, vydám se tedy na cestu rovnou," odvětil Thor'feek a před odchodem z domu se mikroskopem podíval na svůj penis. Vidí, že stále nic nevidí, a povzdechl si. Shakes se zasmál. "V tomhle jsi rozhodně po Fidgetovi."

Ten ho vysokým kopem udeřil pod koleno. "Dnes večer seš maminka a já si před seksem vezmu houbičku. Tvá prdel pozná středověk." Vytáhl houbičku z kapsy a líbezně si ji prohlížel. Podíval se na Shakese, který jeho pohled opětoval. "Tak už běž, Thor'feeku..." řekli jednohlasně. Ten poslechl, vzal připravený košík a vydal se na cestu.

Brzy se dostal k romské osadě (kde mimochodem obyvatelé kradli jeden od druhého), která naneštěstí nebyla tak docela opuštěná. Thor'feeka sledoval malý cikán, který otevřel poklop popelnice a vylezl tak ze svého domu. Thor'feekovi spadl lopuch, protože nátěr byl již příliš zaschlý. Tak si sedl do křoví, vytvořil na lopuch nový, vlastní výroby, a znovu si ho na hlavu přilepil. Mato však využil chvíli nepozornosti a celý košík mu ukradl.

Cikán do svého domu vysypal obsah košíku a byl překvapen, co tam nalezl. Přečetl si vzkaz: "Babi, víme, že jsi nemocná, a tak ti posíláme to, co ti vždycky ze všeho nejvíc zvedne náladu." Dále vybalil balíček červených houbiček a dračí dildo značky BIMBAS 2000 (nejlepší v okrese, značka legendárního Homodraka).

Uvědomil si, že jedna stará paní žije nedaleko, a tak se tam vydal, aby to stihl před Thor'feekem. Zaklepal na dveře. "Kdo je tam?" ozvalo se.
"Víla Análka, a přicházím tě uzdravit."
"Tak to pojď dál, je otevřeno." Cikán mato snědl všechny houbičky a vlezl dovnitř.

Zmatený Thor'feek, který ztratil košík, pokračoval v cestě s prázdnýma rukama. Brzy dorazil k obydlí prababičky. Zaklepal na dveře, ovšem ozvalo se ovšem podezřelé hekání. V obavách, že je prababičce opravdu špatně, otevřel dveře.

Pohled, jaký se mu naskytl, asi nikdy nevymaže z paměti.

Je to šité velmi horkou jehlou, za současného vykonávání jiných aktivit (), ale místní umělci mi tuto pohádku, kde žádná jiná existující nebyla předlohou, jistě pomůžou dotáhnout to k lepším výsledkům.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 13) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 13-02-2016, 22:53
KouzelníK 1 KouzelníK 1 je offline
Noční děs

Datum registrace: Apr 2013
Umístění: na Moravě
Sice nejsem zde na fóru moc aktivní a nevím, co se zde na fóru v chatu poslední dobou děje, ale jistě si to dovedu představit.
Příběh je to moc pěkný, obzvlášť Mr. Mato je zde velice vychytralý klučina a je to moje oblíbená postava z tohoto příběhu
Jen tak dál!
Staré 14-02-2016, 09:37
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

No nevím, máš tady o dost lepší povídky . . .

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli locahero za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-02-2016, 10:39
Veterán

Standardní

Citovat:
Původně založeno locahero Zobrazit příspěvky
No nevím, máš tady o dost lepší povídky . . .
Je to možné, sám cítím, že nejsem zrovna ve formě. To víš, už jsem dlouho nic nepsal. Díky chatu jsem se do toho začal znovu pomalu dostávat, ale bohužel jsme tu začali umění cenzurovat.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-02-2016, 11:11
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Je to možné, sám cítím, že nejsem zrovna ve formě. To víš, už jsem dlouho nic nepsal. Díky chatu jsem se do toho začal znovu pomalu dostávat, ale bohužel jsme tu začali umění cenzurovat.
Je fakt, že poznat co je a není umění je občas celkem těžká věc.

Třeba My Bed od Tracey Emin je klíčové dílo hnutí Young British Artists z 90. let a já jako náctiletý za podobná "díla" dostával tresty

Ber to tak, že každý správný umělec MUSÍ TRPĚT.

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Staré 14-02-2016, 11:57
Veterán

Standardní

Já netrpím, pouze se bavím. Chápu, že ne každý má stejný smysl pro humor, a pokud za to mám dostat ban, tak ať. Jak řekl na chatu Autumn, jsem připraven přijmout trest, protože to stálo za to. :-)

Jen bych neřekl, že jsme na chatu pronesli něco, co by snad mělo potencionálně poškodit místní uživatele, protože tam nepadlo nic, co by už dávno neznali. Nemysím si, že v jednadvacátém stolení děti školního věku věří, že děti nosí čáp, pokud tedy nejsou jako místní odborník známý jako "mladý křesťan".

A jestli někoho zabije špetka 18+ kontextu, černého humoru či nigga-jokes, whatever. Nebudu vám to vyčítat. Jasně, že jsme si mohli podobné příběhy ventilovat jinde, ale neměl jsem pocit, že by to zde ostatním nějak vadilo, spíše se někteří snad také alespoň trochu pobavili.

Pokud tu pro mě nebude chat, tak sem prostě přestanu chodit. Místy mi to třeba bude i chybět, ale to se nedá nic dělat. :-)

Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 5) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-02-2016, 14:12
FireBow FireBow je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Mar 2013
Umístění: Slovensko, ZA
Standardní

Zaujímavé, čo dokáže urobiť s fórom ban 2 uživateľov. Majú ban 1 deň a na chate už je mŕtvo ako na ruskej svadbe bez fľašky. Myslím si, že aktivita uživateľov v najbližších dňoch upadne a možno tu nebude mŕtvo tak ako na sk ( až tak zle to nemôže dopadnúť ), ale každopádne tu už nebude mať cenu chodiť. Možno napísali nejaké nevhodné úryvky, ktoré by si určite zaslúžili knižné vydanie, ale možno by ten ban bolo treba zvážiť, už len kvôli tej zvyšnej komunite. Hoši sa už určite poučili a svoj slovník minimálne okresajú o pár bambusov Navyše len napísali peknú love story pred sviatkom zamilovaných, ktorou určite nikoho nechceli uraziť, ale iba nabudiť aj na fóre tú správnu valentínsku atmosféru.

Valentínska amnestia?

~I just keep on breathing, long as my heart is beating.~
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli FireBow za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-02-2016, 14:19
Veterán

Standardní

Citovat:
Původně založeno FireBow Zobrazit příspěvky
Zaujímavé, čo dokáže urobiť s fórom ban 2 uživateľov. Majú ban 1 deň a na chate už je mŕtvo ako na ruskej svadbe bez fľašky. Myslím si, že aktivita uživateľov v najbližších dňoch upadne a možno tu nebude mŕtvo tak ako na sk ( až tak zle to nemôže dopadnúť ), ale každopádne tu už nebude mať cenu chodiť. Možno napísali nejaké nevhodné úryvky, ktoré by si určite zaslúžili knižné vydanie, ale možno by ten ban bolo treba zvážiť, už len kvôli tej zvyšnej komunite. Hoši sa už určite poučili a svoj slovník minimálne okresajú o pár bambusov Navyše len napísali peknú love story pred sviatkom zamilovaných, ktorou určite nikoho nechceli uraziť, ale iba nabudiť aj na fóre tú správnu valentínsku atmosféru.

Valentínska amnestia?
Na mikropenisu to všechno stojí. Jen to ani není poznat, když to stojí.

Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-02-2016, 14:29
My Autumn My Autumn je offline
Banned

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Citovat:
Původně založeno FireBow Zobrazit příspěvky

Valentínska amnestia?
Tahleta situace zdejším flákačům vyhovuje

Mrtvej chat = žádná práce pro moderátory.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli My Autumn za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-02-2016, 17:40
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Umístění: P....
Standardní

Někdo musí udržet vás dva trochu na uzdě Nebo jste se vážně za ty 2 dny tolik polepšili?
Máme pocit že máš na Čika špatný vliv:

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Spidder za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání