Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 16-12-2013, 17:09
MikaRybanenn MikaRybanenn je offline
Noční děs

Datum registrace: May 2013
Standardní

Jako vánoční soutěž bych rád navrhl soutěž o vytvoření originálního vánočního epicu, inspiroval mě k tomu tento příspěvek. Ten by mohl být vytvořen volnou formou, tedy ručně nakreslený, vyrobený anebo vytvořený v podobě počítačové grafiky. Samozřejmě by k němu byl i popis, jehož originalita a vtip by sloužily jako nedílné kritérium pro vyhodnocení vítězného návrhu.
Staré 16-12-2013, 17:12
ondra3500 ondra3500 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2013
Umístění: Tam kde ty ne :)
Thumbs up

Citovat:
Původně založeno MikaRybanenn Zobrazit příspěvky
Jako vánoční soutěž bych rád navrhl soutěž o vytvoření originálního vánočního epicu, inspiroval mě k tomu tento příspěvek. Ten by mohl být vytvořen volnou formou, tedy ručně nakreslený, vyrobený anebo vytvořený v podobě počítačové grafiky. Samozřejmě by k němu byl i popis, jehož originalita a vtip by sloužily jako nedílné kritérium pro vyhodnocení vítězného návrhu.

Dobrá soutěž
Staré 16-12-2013, 17:14
Chicony Chicony je práve online
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Citovat:
Původně založeno MikaRybanenn Zobrazit příspěvky
Jen zmíním, že se tato soutěž konala minulý rok. http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=22436

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 16-12-2013, 21:23
sitana sitana je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2010
Standardní Vánoční soutěž

Navrhla bych něco originálnějšího, co tu ještě nebylo:

1. básničku nebo text na písničku na téma SF a třeba i Vánoce
2. vánoční cukroví s toutéž tématikou
Staré 16-12-2013, 21:57
krejcirik2001 krejcirik2001 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Oct 2013
Umístění: Brno-Venkov
Odeslat zprávu přes Skype™ krejcirik2001
Standardní

Navrhl bych jen něco lehkého, nakreslit obrázek své nejlepší věci, např. zbraně, opasku nebo tak, ale ve vánoční podobě, takže např zbraň by byla ozdobena baňkami, opasek by svítil , brnění by bylo z perníku atd.

Staré 16-12-2013, 22:07
LuKi17 LuKi17 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jun 2013
Umístění: A vykradou nás, no to jo.
Cool OBLEČ SI SVOJI SF POSTAVU :)

Zdravím celou komunitu S&F, přicházím tedy se svým návrhem
Předně musím říct, že je zde spousta návrhů na soutěže, které by podle mně byly úplně super a doufám, že naši milí moderátoři, především tedy sl0n, vyberou nějakou, která bude opravdu zajímavá .
Teď už tedy k mému návrhu.

Neptejte se mě, jak mě to napadlo, sám netuším . Každopádně by se mi však líbila soutěž s názvem "Obleč si svoji SF postavu". Šlo by v ní o to, že každý hráč by vytvořil pomocí nějakého počítačového programu (ale spíš by se mi líbilo ručně, ikdyž by to bylo těžší), obrázek. Na něm by byla hráčova rasa (démon, elf, člověk ..) -(vybrali byste si, co byste chtěli, nikoliv podle vaší skutečné postavy ve hře), oblečena do itemů, které ve hře máme. Namalovali byste prostě postavu, která by např :
-na hlavě měla Paranoikovu helmu
-na krku Šálu kritiků
-na nohách Boty pro chození po žhavých ulicích
a tak dále ..

.. bylo by to sice docela pracné, ale aspoň by si dotyčný vítez ty houbičky zasloužil .
Díky za každé ohodnocení, kritiku, apod. .

Krutopřísný player s hustodémonským nickem !
Ty si vážně myslíš, že sem napíšu nějakej srdcervoucí citát?
Ne, nenapíšu.
Nemám rád všechno, co je #YOLO, #SWAG apod.
Občas si zahraju Minecraft, FlatOut nebo nějakou oddechovku.

S&F hraji na s10, s18 a s20, pod nickem Flippy17, LittlePrincess a PedoBear.
Můžeš si o mě myslet, co chceš.
Ale jsem fajn, 13-ti letej kluk z Brna, kterej si užívá život, jak jen to jde^^.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli LuKi17 za tento užitečný příspěvek:
Staré 17-12-2013, 01:35
Eovlyn Eovlyn je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Mar 2012
Umístění: Modrý panelák
Smile

Já navrhuju malování postavy ze SF a to s tématikou Vánoc (nebo Silvestra, záleželo by na tom, kdy přesně by to bylo).
Podmínkou by bylo, že by tam musela být celá postava (tj. ne pouze hlava) a musela by to být jeho vlastní postava (takže nekreslit orka, když jsem elf, jenom pro to, že se to bude líp kreslit).

Mohlo by to potom vypadat nějak takhle:
- postava u Vánočního stromečku
- postava odpalující rachejtle
- postava stavějící sněhuláka
- aj.

Bylo by to jedno, jestli to bude malováno ručně nebo na počítači, ne každý může umět všechno, tak ať má možnost si vybrat, co mu jde líp
Staré 17-12-2013, 16:37
smokeCz smokeCz je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2013
Standardní

V celku je mi jedno co se vybere.Ale spravedlivě.A nejhlavnější je aby s jste to co nejdříve nejlépe dnes vybrali aby se vědělo.Na básničku potřebujete mít den,náladu atd.Tak co nejdříve prosím.Já to na rychlo dělat nebudu a spoustu lidí asi taky ne.Díky
Staré 17-12-2013, 17:01
Poho203 Poho203 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jun 2011
Umístění: WeAreStars
Standardní

Napadla mě vědomostní soutěž s tématikou SFGAME ,kterou bych klidně sám pořádal .. Sešli bychom se někde na TS a jelo by se po kolech .. Myslím si ,že by to bylo hodně zajimavé .. Samozřejmě by bylo více kvalifikačních kol ..

Pokud by se návrh líbil ,tak bych ho klidně více rozepsal ...

Naposledy upraveno Poho203; 17-12-2013 v 17:02.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Poho203 za tento užitečný příspěvek:
Staré 17-12-2013, 18:54
Plugisek Plugisek je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jun 2013
Thumbs up

Něco jednoduchého?
Co třeba básnička o 4 verších, ve které jsou zakomponované obrázky místo nějakých slov?
Básnička (cca 20 slov z toho 4-5 ,,nakreslených slov" [v malování, kdekoliv,..]) by musela být s Vánoční tématikou a předem daná 3 slova (např. zbraň, ozdoba, sníh).

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání