Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 14-12-2013, 17:33
smokeCz smokeCz je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2013
Thumbs up

Básnička to je dobrý
The Following User Says Thank You to smokeCz For This Useful Post:
Staré 14-12-2013, 17:36
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Umístění: P....
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Nejprve bych chtěl říct, že jsem celou dobu čekal, jak zareagují moderátoři na tento (již skoro měsíc starý) dotaz: http://forum.sfgame.cz/showpost.php?...&postcount=699. Znovu jsem se zeptal včera, ale i přes vícenásobné upozornění na chatu bylo téma soutěže dále ignorováno. Hlavně, že jsme se dočkali gratulací na spadnutý epic a zdolaná podzemí...

Pokud na to nemají čas, či se tím prostě nechtějí zabývat, nechápu, proč je opět takový problém tuto skutečnost oznámit.

Osobně bych se nebránil ani opakování, ale abych to tedy mírně obešel, navrhnu následující:
  • Nejlepší vánoční fotografie (cokoliv co s tím souvisí + zohlednit kvalitu fotografie)
  • Vánoční SF příběh (s případně nějak specifičtěji zadaným tématem či úryvkem, který by museli všichni soutěžící použít).
Vím, nic originálního. Obě podobné soutěže tu samozřejmě již byly, ale fotografie s omezením na cukroví/stromky a příběhy zase všeobecné, nezaměřené výhradně na čas vánoční.

Chtěl jsem také navrhnout nějakou parodii (ideálně týkající se nějaké situace na fóru) formou existujícího videa s titulkami, ale protože nám tu pobíhá říšský udavač, stejně by nám to zase zatrhli za rasismus (či jakýkoliv jiný důvod, který s tím nemá nic společného).
Opravdu jsem toho měl a stále mám hodně na práci a tak ani nebyl čas vymýšlet nějakou tu soutěž. Ta debata mi nějak unikla.

Navrhl bych něco ve smyslu:

Vánoční cukroví na téma SaF (například: perníčky/ linecké,... ve tvaru Shakese, Fidgeta, hospodského, monstra, zbraně....), ale netuším zda na to není už pozdě. (nejlepší by byl asi otevřený "betlém" model hospody s "2D" postavičkami z perníku)

nebo

Jak píšeš kresba, malba, fotografie vánoc či příběh, básnička atp.

Nic lepšího mě momentálně nenapadá.

Edit:
Ukázka

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)

Naposledy upraveno Spidder; 14-12-2013 v 18:39.
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli Spidder za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-12-2013, 18:10
Jaf1 Jaf1 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Nov 2013
Umístění: Bratislava, Slovensko
Standardní

Navrhuji kresleni nejakeho monstra z podzemi alebo srandovni obrazek postav v vanocnim stylu (ne v hre jako update)
Staré 14-12-2013, 18:58
smokeCz smokeCz je offline
Strašidlo

Talking

Nebo by každý mohl ručně vyrobit nějakou reklamu(plakát) na sfgame kde by byla básnička tedy rýmující se text a nějaký obrázek.dvě mouchy jednou ranou kdo souhlasí? Všicni chtějí nějakou báseň a kreslení.A takhle by mohl být ještě jeden návrh.Tak co?

Naposledy upraveno smokeCz; 17-12-2013 v 19:04.
Staré 14-12-2013, 20:39
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

1.
Při soutěžích se rozdávají houby a ani nevíme na co budou použity.
Třeba nakonec slouží k financování nějakých nekalých činností, válek, teroristických akcí nebo dokonce natáčení Let's play videí !!!!!

Proto navrhuji - ať každý soutěžící dopředu popíše, jak výhru využije, aby mohla porota vybrat opravdu šlechetný záměr.

2.
Situace na fóru je dlouhodobě bezútěšná. Spousta dementů, chuligánů, lestplejerů (se spamující armádou oveček), práskačů a podobných individuí se snaží toto fórum rozložit. To si nemůžeme nechat líbit!!!!!

Proto navrhuji - aby druhá (silvestrovská) soutěž spočívala v sepsání Novoročního projevu SF fóra. Tento projev by měl být dostatečně "fórotvorný", měl by podpořit slušné uživatele, naznačit směr pro příští rok a pokusit se rozehnat současnou "blbou náladu".

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Staré 14-12-2013, 21:11
REXIQUE REXIQUE je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Nov 2012
Umístění: Česká Republika
Standardní

já bych byl pro to, aby se uspořádala soutež o to, kdo napíše nějaký příběh o putování své postavy - samozřejmě s vánoční tématikou _

Zaregistruj se ZDE a ověř email
Staré 15-12-2013, 13:53
krevetka krevetka je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2013
Umístění: Tak kde asi? :DD
Standardní

Třeba soutěž o nejhezčí skin, ten kdo by měl nejvíce hlasů ten by vyhrál. A nebo když minulej rok bylo cukroví tak třeba vystrojený stromeček/dům. Ale jako opravdický stromek, ne jen tak nakreslený. Nebo soutěž o nejsrandovnější popis. (nesměli by tam ale být žádné vulgarismy atd.) ,nebo kupříkladu nějaký velmi těsný AKTUÁLNÍ souboj, ať už v aréně věži podzemí v cechu či v hospodě ale opravdu ne nějaký co je starý půl roku, prostě byste se museli trefit. Jako je to sice hezký ale u tohoto jde také o to se trefit do toho období.
Ale nejradši asi budu pokud se budou skládat básničky nebo pokud to bude jako minulý rok že se bude kreslit nějaký epický předmět, to bych se určitě zapojil

Naposledy upraveno krevetka; 17-12-2013 v 15:34. Důvod: ani sám nevim, ale přišlo mi že mám dobrej nápad :DDD
Staré 16-12-2013, 07:19
ondra3500 ondra3500 je offline
Kostlivý bojovník

Umístění: Tam kde ty ne :)
Kdo udělá nejhezčí Shakes & Fidget Montáž postavy
Staré 16-12-2013, 09:51
Hextor1 Hextor1 je offline
Kostlivec

Standardní Návrh nové zbraně

Ahoj, co takhle udělat Vánoční soutěž takovou, ve které by hráči navrhovali nové zbraně, které by mohli mít příšerky SF (postavy hráčů)? Ten, který navrhne nejzajímavější zbraň, by vyhrál. Hex
Staré 16-12-2013, 13:56
Xsarafobie Xsarafobie je offline
Strašidlo

Umístění: Jižní Morava
Standardní básnička, říkanka, písnička, vtip...

něco psaného - aby to mělo smysl, poetiku, humor.... hodnotilo by se jak umělecký dojem, tak i délka...
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání