Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Příběhy & Poemy

Zobrazit výsledek ankety: Ďalšie krajina?
Kuvajt 8 28.57%
Brazília 4 14.29%
Česko 9 32.14%
Slovensko 7 25.00%
Hlasující: 28. V této anketě nemůžeš hlasovat

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 19-11-2013, 00:29
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Citovat:
Původně založeno martin12 Zobrazit příspěvky
. . . tieto ribehy su o uzivateloch na fore, takze smola
Tak to POZOR!!!

Jirsmen je legendární, nadzemská, věhlasná, světoznámá a epická postava fóra,
tak si bez nejmenších debat zaslouží nejen svou kapitolu, ale spíše celý příběh, možná i svou sekci!!!

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli locahero za tento užitečný příspěvek:
Staré 19-11-2013, 14:48
FireBow FireBow je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Mar 2013
Umístění: Slovensko, ZA
Standardní

Citovat:
Původně založeno martin12 Zobrazit příspěvky
Kolik veci ja chcem a nemam ich :-D Ale on toho chce "trosku" vic ne? A navic, tieto ribehy su o uzivateloch na fore, takze smola
K pribehom : FireBowe, je to fakt hezky, kdyz budeme v skole pisat treba nejaky sloh, muzu sa obratit na teba ze jo? :-D
Martin12: Ďakujem , ale so slohom nepočítaj
Pán Temnot : Quote som zabudol No pridať ťa môžem zase, ešte neviem čo budeš robiť ale to uvidím až potom
Madeto: Toľkým požiadavkám sa nedá vyhovieť, ale Jirsmena ,,možno,, pridám

~I just keep on breathing, long as my heart is beating.~

Naposledy upraveno FireBow; 19-11-2013 v 15:14. Důvod: Úprava
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to FireBow For This Useful Post:
Staré 20-11-2013, 21:28
AfterDarkor

Standardní

Detektív Chicony v Česku

Bol 22. December, všetci kupovali darčeky pre blízkych a to isté čakalo aj našich 3 hrdinov. Všetci 3 sa spoločne vybrali do nákupného centra, kde sa rozdelili aby netušili čo si pre nich ten druhý pripraví. Prvá vyrazila SárR , potom My Autumn a nakoniec Chicony. My Autumn bol po 15 minútach chytený ochrankou za pokus o krádež a musel im vysvetľovať , že nič nespravil. Chicony bol hotový prvý a o chvíľku dorazila aj SárR. Nakoniec aj My Autumn. ,,Kde si toľko bol?,, , opýtal sa Chicony. ,,Ale, bola dlhá rada,, , začervenal sa MA a vyrazili domov. SárR ešte do večera napiekla koláče a uvarila všetko potrebné a išli spať. Hneď ráno sa Chicony prebudil a v televízii videl , že Pán Temnot bol pri svojom 182. pokuse o samovraždu konečne úspešný. My Autumn medzitým spadol z balkóna, ale do snehu, takže sa mu nič nestalo. Po chvíli vošiel celý od snehu do dverí. ,,Kde si bol ? ,, , spýtal sa Chicony. ,, Spadol som z balkóna , mal si o mňa strach?,, ,,Nie, nevšimol som si.,, odpovedal Chicony a MA odkráčal naštvaný do izby. Keďže sa blížili sviatky, Mato.23 sa vracal domov, a tak sa rozhodol , že sa staví u Chica . Doniesol mu vlnený kabát a kilo ovčieho syra. Potom sa 20 minút rozprávali a Mato odišiel. Podľa spevu bolo jasné že MA sa sprchuje , ale divné bolo, že sa ešte neukázala SárR. Chicony to radšej išiel skontrolovať. Ale jej izba bola prázdna a na posteli bol list : ,,Uniesol som ti kamarátku Chico, tvoj Jirsmen .,, Chicony vytrhol My Autumna zo sprchy, vzal mu nejaké oblečenie ,okamžite nastúpili do Bentley a vydali sa na cestu. MA mal trochu strach, Chicony má síce vždy kamennú tvár ale teraz nič nepovedal už niečo vyše hodiny. Potom dorazili k opustenej farme a MA sa rozbehol do latríny. Chicony išiel preskúmať dom a našiel tam to , čo čakal. Jirsmenove veci. Nemohol byť ďaleko, keďže tam bol ešte horúci pohár od kávy. Chicony sa vracal k autu a videl prevrátenú latrínu a z nej vyšiel MA celý špinavý. ,,Niekto ma prevrátil,, , povedal MA. Chicony sa teda rozbehol po stopách v snehu. MA bežal za ním, ale predtým sa hodil do snehu , aby sa očistil. Medzitým Chicony pokračoval v ceste keď naňho skočil Jirsmenov bodyguard SchoolMonkey. Potetovaný svalovec. Začala sa bitka a SchoolMonkey mal zjavne navrch ale potom ho Chicony odkopol do stromu a School si udrel hlavu. No aj tak mu nič nebolo, čo už privádzalo Chiconyho do šialenstva. Potom ale pribehol na pomoc My Autumn, odvážne sa postavil SchoolMonkeyovi ale ten ho iba sotil a on spadol dole svahom. Chicony toho využil a zozadu zasadil SchoolMonkeyovi tvrdú ranu a on padol taktiež dole svahom. My Autumn pomaly šplhal hore a Chicony pokračoval sám. Nakoniec uvidel obrovské iglu , ktoré bolo sídlom Jirsmena. Boli tam 2 strážcovia – Demorix a Josifek. Chicony premýšľal ako sa cez nich dostať a medzitým dorazil ohorený My Autumn. ,,Čo sa ti stalo?,, opýtal sa Chicony. ,,Zapálil som sneh keď sa mi rozbil zapaľovač.,, ,,A vyliala sa ti borovička,, , krivo sa pozrel Chicony. ,,Možno,, , zahanbene sa pozrel MA. ,,Ok MA, vezmi si toho plešatého , ja pôjdem na toho černocha,, , povedal Chicony. Obaja sa rozbehli. Chicony sa tvrdo bil s Josifkom a MA s Demorixom. Prvý padol Demorix a o chvíľu aj Josifek. MA sa pokúšal vyraziť otvor do snehu ale nešlo to. Chicony vošiel oknom a uvidel vchod do podzemia. MA vošiel taktiež dnu a vydali sa dnu do toho podzemia. Ako neskôr zistili tak to bola pasca. Dole bola prázdna miestnosť a keď vošli, Jirsmen ich zatvoril. ,,Chico , Chico , Chico, myslel som si že si celkom rozumný človek. Od detstva si sa zjavne nezmenil.,, Chicony zase zachoval kamennú tvár a mlčal. S Jirsmenom bola aj zviazaná SárR. Jirsmen sa posadil a čakal na svojho komplica RJTOPa. Keď sa otočil, Chicony vytiahol nôž a hodil ho tak, že presekol lano ktorým bola SárR zviazaná. Tá omráčila Jirsmena a oslobodila Chiconyho a MA. Chicony Jirsmena zatvoril do cely a odišli čakať RJTOPa. Po 20 minútach prišiel sám, keďže nikoho pri Jirsmenovi a SárR nečakal. My Autumn spoza kríkov vyskočil a chcel zhodiť RJTOPa na zem, ale netrafil sa a narazil do stromu. RJTOP sa iba obzrel a utiekol. Jirsmena neskôr zatkla polícia a My Autumn dostal vyznamenanie za hrdinský skok proti RJTOPovi. Na Štedrý večer sa usadili , najedli a išli rozbaľovať darčeky. Chicony dostal sveter a ponožky, SárR kozmetiku a čiapku a My Autumn dostal topánky a cestoviny.

Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 7) řekli "Díky" uživateli FireBow za tento užitečný příspěvek:
Staré 21-11-2013, 20:04
RadekCZCZ RadekCZCZ je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jan 2013
Umístění: Dům
Odeslat zprávu přes Skype™ RadekCZCZ
Standardní

Fajnový příběh a hele nemohl bych se tam náhodou objevit i já ? kdyby jo moc díky
Staré 21-11-2013, 20:19
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno RadekCZCZ Zobrazit příspěvky
Fajnový příběh a hele nemohl bych se tam náhodou objevit i já ? kdyby jo moc díky
Thx, kľudne

Odpovědět s citací
Staré 25-11-2013, 14:52
AfterDarkor

Standardní

Detektív Chicony na Slovensku

Po Novom roku sa po dlhej oslave konečne prebudili naši 3 hrdinovia. SárR na záhrade , Chicony na balkóne a MA na wc. Čo bola aj trocha výhoda, pretože to nemal ďaleko. Po 2 hodinách konečne vyšiel, pripojil sa k ostatným a išiel raňajkovať. Pri ich dlhšej debate prišla SárR s nápadom : ,,Nepôjdeme si niekam vyraziť? Nejaký výlet do hôr ?,, Chicony nebol proti a MA taktiež nie, takže sa zhodli, že zajtra vyrazia do Tatier. Medzitým museli odhádzať sneh , aby keď sa vrátia nemali až moc zasypanú cestu. Do práce sa pustil MA, ktorý síce behom 20 minút zlomil 7 lopát, ale nakoniec krásne odhádzal cestičku. Menší problém bol, že neviedla k dverám, ale k oknu , takže sa do toho pustil znova. Chicony a SárR si medzitým zbalili. Chicony išiel k susedovi MikaRybannenovi , s ktorým sa dohodol, že má sledovať ich dom, aby ho nevykradli. MA medzitým odhádzal cestičku, ktorá už viedla k dverám a išiel si taktiež zbaliť. Pomaly sa blížil večer a tak išli všetci spať. Ráno si všetci nastúpili do My Autumnového Cadillacu, keďže Chicony mal svoje Bentley v oprave. Prešli 3 hodiny a konečne sa dostali k hraniciam, kde ich čakala bežná kontrola. O štvrtej dorazili k Tatrám, ale keďže bola zima a stmievalo sa už o tretej , išli k bratrancovi Mata.23 LightingKillerovi , u ktorého sa rozhodli prespať. Celú noc hrali poker o zápalky a MA prehral 80 krabičiek, ale viac ho trápilo, že stratil jeho CD, na ktorom mal napálené všetky diely seriálu My Little Pony. Ráno sa prebudili a vyrazili k Tatrám. Dole ich čakal sprievodca Kouzelník 1 , ktorý bol zase brat Mata.23. ,,Ahojte, volám sa Kouzelník 1 a budem váš sprievodca na vrchol Tatier. Tu na zjazdovke si môžete zalyžovať a za 2 hodiny vyrazíme. Lyže si požičajte v budove oproti.,, Chicony bol skúsený lyžiar a tak chcel vyskúšať , čo dokáže so snowboardom. Na prekvapenie všetkých jazdil ako profík a ani raz nespadol. SárR už dojazdila a tak si šla vypiť čaj do chatky. MA sa medzitým trápil, keďže stále premýšľal nad svojim CD, a to nemal robiť. Nevšímal si zjazdovku a narazil rovno do stromu. Našťastie bol len trocha otrasený, takže mohol pokračovať. Postavil sa a lyžoval ďalej. Po 2 hodinách zaniesli požičanú výbavu a išli za Kouzelníkom 1. Ten hral Shakes and Fidget a práve dal podzemie a dostal epickú zbraň na 3 staty , takže prispieval na fórum. Hneď ako to poslal, vydali sa na cestu. Užívali si cestu po trase a krásny výhľad. Počas cesty im Kouzelník 1 neustále opisoval , čo práve vidia. Po hodine turistiky si dali pauzu , keď stretli ďalších turistov , ktorý sa práve vracali dole. Boli nimi BenderCZ a Filip Marchioni. ,,Aké to bolo hore ?,, , spýtala sa SárR. ,,Veľmi pekné, len tam bol nejaký človek, ktorý tvrdil , že ovládne svet.,, Všetci traja sa na seba divne pozreli a začali jesť. Keď dojedli, vydali sa znova na túru. Po namáhavej túre sa dostali k chate, v ktorej sa mali ubytovať a prespať. Chicony vo svojej izbe pracoval na počítači, SárR sa dívala na televízor a My Autumn hľadal vo všetkých batožinách svoje CD. Ale nič nenašiel. Smutný si pustil počítač a díval sa japonské animované filmy. Ráno vstávali a po raňajkách vyrazili k vrcholu, ktorý bol už veľmi blízko. Na ceste videli napríklad medvede , ktoré práve spali , keďže mali zimný spánok. My Autumn sa ale aj tak zľakol a po svahu sa skotúľal až naspäť k chate. Takže ho museli počkať. ,,Rešpekt Chicony, ja by som naňho nervy nemal,, , povedal Kouzelník 1. Keď MA dorazil, vyrazili k vrcholu, ktorý bol len možno 100 metrov od nich. Po dlhej a namáhavej ceste boli konečne hore. ,,Krásny výhľad,, , povedala SárR a všetci súhlasili. Vedľa nich bola tajomná chata z ktorej vychádzali blesky. Všetci sa báli a ani Kouzelník 1 nevedel , čo to je, ale Chicony vošiel dnu. A koho tam nevidel? RJTOP vo svojom sídle znova vymýšľal plány, ako ovládnuť svet. Tak ho nechali pracovať a pomaly sa začali vracať. Znova prespali v tej istej chate ako predtým a zišli dole. Bohužiaľ, My Autumn si pri nastupovaní do auta zlomil nohu, takže s ním najskôr museli ísť do nemocnice a domov sa teda vrátili až o 3 dni neskôr.

Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli FireBow za tento užitečný příspěvek:
Staré 25-11-2013, 16:25
madeto999 madeto999 je offline
Banned

Datum registrace: Oct 2013
Standardní

RJ byl přece Jirsmenův věrný komplic! V pohádkách to má chodit tak, že komplic osvobodí svého pána z vězení a bude mu poslušně dál sloužit Ale ten příběh předtim Přesně takhle jsem si to představoval
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to madeto999 For This Useful Post:
Staré 26-11-2013, 22:08
RadekCZCZ RadekCZCZ je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jan 2013
Umístění: Dům
Odeslat zprávu přes Skype™ RadekCZCZ
Standardní

Luxuus fajne cteni na vecer :-) Ale zase sem tam nebyl :-( :-D
Staré 26-11-2013, 22:23
Tom90 Tom90 je offline