Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 16-12-2017, 01:06
Milan1236000 Milan1236000 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Nov 2011
Standardní Ukazatel postupu u úspěchu, lektvary

Zdravím,

mám několik poznámek, návrhů a dotazů:
  1. bylo by super, kdyby se úplně u všech úspěchů zobrazoval podobný ukazatel postupu jako u toho "hranaté oči". Nebo aspoň ke každému nesplněnému úspěchu na místo, kde není udělená hvězda za splnění, dát číselně vyjádřený procentní postup (0-100 %).
  2. Asi špatný nápad, ale neuvažovalo se o stackování alespoň lektvarů, které mají stejné atributy? Mám na mysli, že bych měl 2 lektvary na výdrž + 25 % jakoby v sobě na jednom item slotu místo ve dvou?
  3. Když už jsem u toho, tak u všech lekvarů má být z hlediska čestiny mezera mezi číslem a znakem procento.

4. V poslední době se mi nějak samy kupí netrpělivé hodiny. Myslím, že dřív se po splněném úkolu v hospodě zobrazovalo, že jsem jedny získal, ale teď už se mi o tom nezobrazuje ani zmínka (aspoň o žádné nevím).
  5. Proč není možné dát pomocníkovi Barbaru Berovi štít, který klasická postava válečníka má?
  6. Proč u útoků na pevnosti je možné získat jen 1 věhlas? Do těch 5000 na úspěch to trvá věčnost.
  7. Nějak přestalo fungovat cechovní počítadlo, kdo kolik daroval.
  8. Vím, že je to spíš věc, kterou rozhoduje vůdce cechu, ale neměl by být nějak omezen počet důstojníků? Nepřijde mi správné, že např. všichni nebo většina členů jsou důstojníci.
  9. Máme v cechu několik lidí, kteří jsou aktivní, ale nikdo jim nemůže posílat soukromé zprávy, protože mají plnou schránku. Nešlo by aspoň nějak postavu upozorňovat, že má plnou schránku?
  10. Když jsem ve věži a v inventáři najedu na nějaký předmět, mohlo by se rozsvítit políčko u pomocníka, kam daný předmět patří (stejně jako u vlastní postavy).
  11. Nebylo by možné si u těžení v dolu na drahokamy si trochu ovlivnit za poplatek ve zlaťácích nebo houbách který drahokam se má najít?
  12. Když v souboji, kde přede mnou bojují pomocníci z věže nebo hráči z cechu, u posledního hráče, který je přede mnou, zmáčknu "přeskočit", přeskočí se úplně celý souboj místo toho, aby se přeskočilo jen tam, kde jsem v souboji na řadě já (tedy pouze jen ta jedna postava přede mnou).
  13. Co kdyby se i pomocníkům přidávaly bonusové atributy za zabité příšery v portálech? Z podzemního portálu by se všem třem přidávaly životy a z toho cechovního by se každé třídě přidávalo poškození (válečníkovi síla, průzkumníkovi obratnost a kouzelníkovi inteligence).
  14. Troufl by si mi někdo vysvětlit, jakým záhadným způsobem se počítá zisk ze zlatého dolu a extraktoru duší?

15. Za jaké podmínky nebo zkrátka jak je to s přidáváním atributů postavy z mazlíčků? Zdá se mi to nějak chaotické.

PS: Zatím tu ještě nikdo neodpověděl, tak budu postupně přidávat další návrhy a pripomínky v úpravě.

Naposledy upraveno Milan1236000; 09-01-2018 v 08:14.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Milan1236000 za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-01-2018, 18:02
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

1) nechám na vyjádření hráčů. Mne osobně % nijak nepomáhají. Grafické znázornění postupu je i tak vcelku dostačující k tomu, abych zruba věděl, kolik toho ještě zbývá.

2) nevidím to jako potřebné. Tohle lze dělat přímo na postavě. Snaha o zvětšení místa v inventáři.

3)jestli to bude v mojích silách, tak to opravím

4)návrh je tedy v tom, aby byly zobrazovány při splnění úkolu jako odměna?

5)jelikož kouzelníci a lučištníci nemají možnost štít nikde získat

6)takovým způsobem je to nastavené. Věhlas nezískáváte jen útoky.

7)můžete konkretizovat a dodat nějaké materiály?

8)je to tak, jak si to nastaví vůdce. Nevidím důvod to nějak omezovat. Funkce důstojníka není nijak zvýhodňující.

9)každý normálně aktivní hráč si toho určitě všimne. Když otevřou poštu, tak tam mají dole napsáno červeným 100/100.

10)jistě určitě poznáte, kam předmět patří. Sice chápu, že by to mohlo být stejné jako na postavě, ale je to zbytečnost.

11)přímo si nastavit to, jaký drahokam najdete, by bylo již příliš. Ovlivnit možná šanci na nalezení (zvýšit ji) by nebylo zase tak moc zlé.

12)pravda. Nahlásím jako chybu

13) z jakého důvodu? Jedná se jen o zvýšení atributů pomocníků. Příjde vám, že jsou nyní slabí?

15) máte na mysli to, jak mazlíčci ovlivňují atributy postavy?
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 14-01-2018, 22:23
jurda92 jurda92 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Dec 2015
Standardní

7) pokud hrac daruje pres 10 milionu, tak to zustane na 10 mil
9) vim, ze na 100/100 by mela vyskocit tabulka, tak jsem si zkousel poslat zpravy, dostal jsem se ten 99/100, to by se melo opravit a pri 100/100 blikat posta, jinak na telefonu neni pocitadlo zprav
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli jurda92 za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-01-2018, 23:53
exkamasu exkamasu je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

1. vidím to jako problém třeba u zlata v podsvětí vůbec netuším jestli jsem už vybral milion nebo 10 milionu
4. bych taky bral aby se to ukazovalo jako odměna
zbytek jsou blbosti
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to exkamasu For This Useful Post:
Staré 16-01-2018, 18:51
Kostlivý válečník

Standardní

Díky za odpovědi.

4) Ano, kdyby se to zobrazovalo, bylo by to dobré.

7) Samozřejmě, ukázka ve screnu (za kvalitu se omlouvám, ale jinak se mi to sem nedařilo nahrát).

10) U některých předmětů to úplně jednoznačné není, ale souhlasím, je to jen drobnost.

11) Souhlasím.

13) Slabí rozhodně nejsou, ale ty atributy navíc by neuškodily. Je to asi 2 měsíce zpět, kdy jsem se ve věži dlouho nemohl dostat přes 92/100 a o Vánocích jsem si u kováře co nejvíce vylepšil předměty, nakoupil elíky, porazil příšeru v portálu a hned to bylo znát, protože jsem do konce roku pročistil celou věž.

15) Ano, přesně tak. Jsem kouzelník a habitat Země (14/20 objeveno) mi dává o něco víc atribitů k postavě než třeba habitat Světlo, ve kterém mám objeveno 17/20. Pro zajímavost u habitatu Oheň mám 15/20 (objeven 18. mazlíček) a přitom mi tento habitat dává nejméně atribitů ze všech. Proto se mi to zdá chaotické. Taky by mě zajímalo, jak se počítá bonus stáda mezi mazlíčky.

Nový dotaz. Nešlo by v tornádu taky přidat pomocníky nebo případně je přidat od určité zabité příšery tam? Ty příšery už moc lehké nejsou, jsem u 386/1000 a zatím se nemůžu hnout dál.

Naposledy upraveno Milan1236000; 16-01-2018 v 18:54.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Milan1236000 For This Useful Post:
Staré 16-01-2018, 20:19
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Tornádo už celkem dost lidí sundalo i bez pomocníků. Kolem nějakého 580 podlaží je tam poslední ultra těžká potvora, pak to padá relativně snadno. To stinný východeros je jiná záležitost i s těma pomocníkama
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 16-01-2018, 21:32
Bezbožný mnich

Standardní

15) bonus z mazlicku se pocita z toho co mas, kdyz si kouzelnik a mas napr 20000 inteligence a 5000 obratnosti, tak i kdyz mas min mazlu zeme, tak dostanes vic inteligence nez obratnosti
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to jurda92 For This Useful Post:
Staré 21-01-2018, 22:31
Kostlivý válečník

Standardní Zkracování úkolu

Další objevená chybka.
Normálně se všechny úkoly po zadání na začátku zkrátí o 30 sekund. To ale neplatí pro úkol, který sám 30 sekund trvá.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Milan1236000 For This Useful Post:
Staré 22-01-2018, 01:21
Bezbožný mnich

Standardní

to neni chyba, ale svitek na boty
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to jurda92 For This Useful Post:
Staré 22-01-2018, 14:27
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

On nějaký úkol trvá třicet sekund? Od kdy? Já myslel, že nejrychlejší je ten na 2:30
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli JanPapousekGrznar za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání