Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 18-12-2015, 22:57
Wewoda Wewoda je offline
Kostlivec

Datum registrace: Dec 2015
Standardní

Sedím a prohlížím si muže přede mnou. Maska mu zakrývá tvář, takže si nemůžu být jistý, s kým to vlastně mluvím. Poslouchám jeho monotónní a uspávající hlas a divím se, že si ještě nedávám 20. Normálně už bych se flákal v pevnosti, nebo se procházel po městě, a nebo shodil všechnu tu těžkou zbroj ze sebe a jen tak vegetil. Ale dnes ne, dnes je něco jinak. Nevím co, ale chci to zjistit. A zatímco nad tím takto přemýšlím, odsouhlasím všechny požadavky toho muže. Chce prázdnou bednu od zlaťáků, aby si ty peníze měl kam ukrýt. Dopíjím pivo a odcházím. Cítím, že dnes zmizí veškerý stereotyp z mého života.

Vyjdu z hospody a zamířím k budově s vysokým štítem. Zaklepu na dveře a vcházím do menší domácí laboratoře. Kdybych to tu neznal, myslel bych si podle různých baněk a předmětů, že se tu buď někdo snaží stvořit nadčlověka, nebo vyhodit půlku kontinentu do vzduchu. Vřele pozdravím starého známého, který v pruhovaném pyžamu, kruhy pod očima a ujetým úšklebkem vypadá ještě menší, než obvykle. "Asi ho trápí prdy," pomyslím si. Když dojdu na dosah světla svíčky a Fidget si uvědomí, kdo že ho vlastně budí ze spánku spravedlivých, chytne jednu baňku a hodí ji po mne. Ve chvíli, kdy se baňka roztříští, moje démonické brnění zareaguje a veškerou ji pohltí. Pak spokojeně zavrní. Na usmířenou Fidgetovi věnuji pár houbiček a zeptám se ho, zda nemá nějaké zajímavé zboží. Zatímco chroustá houbičku, hodí po mne rychlý pohled a vytáhne z podpultu elixír. Moje srdce a po chvíli i hrdlo zajásají. Takže by přeci jen šťastný den?

Kolem zbrojírny již jen projdu, brnění mám přeci jen dobré. V minulých dnech se docela dařilo. Mé elixírem posilněné sebevědomí vrhne pohled na točící se kolo štěstí a rozhodne se do velice nepraktické investice. Překvapivě dojde ihned vzápětí k velice výhodnému zúročení, kdy vyhraji 3 houbičky. Abawuwa se nepřestane usmívat a zve mne k další hře. To ve mne pojme jistou dávku podezření. Obezřetně obejdu kolo štěstí šestkrát dokola, a skutečně najdu zvláštní mechanismus, který tam zřejmě nepatří. Je zapojen na dálkové ovládání, ale kde by mohlo... "Ten urban," hrkne ve mě. "Tak ty mě chceš okrást jo? To se ještě uvidí" ..

Stojím na hradbách a koukám směrem do tmy. Spokojeně křoupu poslední houbičku, která mi zbyla. Veškeré předchozí jsem utratil za drakogriffina. Trochu je mi líto Abuwawy. Podle poslední reakce buď sekne s kšeftem, nebo odjede z města. "Může si za to ale sám, podvodníček," pomyslím si. "A já se teď musím soustředit na mnohem důležitější věci. Na můj úkol!"

"Tak buď jsem negramot, nebo mi tu mapu namaloval naprosto špatně!" lamentuju. Již hodinu lítám nad místem, kde se měla nacházet stará zřícenina, a kde nic, tu nic. Navíc se dostavil i jeden velice citlivý problém. Cítil jsem potřebu vykonat potřebu, a k tomu jsem potřeboval potřebné vybavení alias toaletní mísu. A nebo první sympatický strom, který potkám. Snesl jsem se k zemi a uháněl ke stromu. Již jsem chtěl ze sebe sundat spodní část zbroje, když jsem si povšiml malé staré chatičky. Ve mě proudila ještě energie z houbiček, a tak jsem se rozhodl odhodit staré barbarské způsoby, a jít cestou civilizovaného osvícení. Zaťukal jsem na dveře..

. . .

Stojím a přerývaně dýchám, opřený o můj meč. Cítím, jak mne celé tělo bolí. Až na mou levou ruku, tu již necítím skoro vůbec. Je celá od krve, a chybí mi 2 články prstů na malíčku. O první jsem přišel v boji a druhý. Ani jsem nevěděl, ale podezříval jsem své démonické brnění, že si kousek ukouslo, když jsem se nedíval. Každý můj sval musí vydávat nadpozemskou energii k tomu, aby se moje tělo udrželo na nohou. A víc než nadvesmírnou, aby se moje pravá ruka s mečem vztyčila. Uslyším mrazivé zachichotání. Snažím se zaostřit na mého nepřítele, který mne takto zřídil, bažinnou nymfomanku, která stojí přede mnou a s ďábelským úsměvem si mne prohlíží. Normálně by pro mě jako soupeř nebyla problémem, ale ta mrcha na sebe vzala podobu mojí ex a ošálila mé smysly. Díky bohu, že má drahá bývalá byla frigidní, a v životě by se mne nesnažila svést tak drastickým způsobem, jako tento démon. Ten fakt, že mi to v té hlavě tak rychle cvaklo (asi ještě působily houbičky) jsem uhnul její dýce natolik, aby rána nebyla smrtelná.

Nymfomanka se znovu zachichotala (to, co po mě přeběhlo byl mráz, že ano?) zvedla ruku s dýkou a znovu se rozběhla. Než jsem stihl zareagovat zapíchla ji přímo tam, kde se nachází srdce. Mě to bylo ale už jedno. Už jsem necítil vůbec nic. Skoro již jsem ani neviděl, krev smíchaná s potem mi tekla do očí a rozostřovala obraz. "Shoř ty jedna mrcho rohatá," zamumlal jsem a zmohl se na poslední mávnutí mečem. Pak jsem omdlel.

Když jsem se probral, neměl jsem tušení, co může být za den. Nebo jak dlouho jsem tam mohl ležet. Vím jen, že to nebyla náhoda. Moje tipy byla záchrana od malých hybridních alienů, popřípadě zásah boží, spravedlivé a všudypřítomné ruky. Pravdou ale bylo, že když jsem vytáhl dýku z mého brnění, zjistil sem, že před jistou smrtí mne zachránil toaletní papír, přes který dýka nepronikla. Jinak jsem byl až na chybějící části prstů celej. Rozhodl jsem se, že až přijdu domů, toaleťák naleštím, vystavím a pojmenuju ho "Epický toaleťák". Zvedl jsem se a šel prohledat mého soupeře. Moje poslední rána odpálila démona až přes zeď do zvláštní tajné místnosti. Zvedl jsem její dýku, na které byly vyobrazeny různé složité runy a symboly, a cítil jsem, jak mnou proudí nová síla. A nejen že jsem měl novou zbraň. V tajné místnosti, ve které jsem se nacházel, se skvěla obrovská kovaná truhla, přesně taková, kvůli které jsem se tu nacházel.

"Výborně, výborně. Přesně takovouhle truhlu jsem potřeboval. Konečně mohu moje zlaťáčky uschovat, a nemusím se strachovat, že se mi rozkutálí. Výborně!" hlaholí můj zákazník hlasem, který je na míle vzdálený znuděnému a monotónními hlasu z dřívějška. "Popravdě, ani jsem nedoufal, že uspěješ. A vidím, že jsi nějaký zaražený. Prozradíš mi co se děje?"
"Víte, já... Když jsem souhlasil, že Vám pomohu, netušil jsem, že jste král," odpovídám pomalu.
"Tak to víte, milý dobrodruhu, chráním si své zájmy i soukromí," odpoví tajemně.
"A taky nemám od té truhly klíč," odpovídám stále trochu zaraženě.
"Tím se ale vůbec netrapte, mám velice šikovné klíčníky," odvětí s úsměvem. "Takže, ta truhla je tedy má? A co za ní?"

Odevzdám truhlu králi a jako odměnu budu požadovat velký měšec zlata.

Odevzdám truhlu králi a jako odměnu budu požadovat malý měšec zlata a ruku princezny.

Odevzdám truhlu králi a jako odměnu budu požadovat jeden celý zlaťák a půlku princezny.

Rozhodnu se truhlu králi nedat a nechat si jí.

EDIT.: Tak jsem to dopsal a rozhodl jsem se přečíst si i výtvory ostatních... Je sranda koukat kolik narážek na toaletní papír a useknuté prsty se mohou objevit ) PS. Wewodkyne, S2

Naposledy upraveno Wewoda; 18-12-2015 v 23:07.
The Following User Says Thank You to Wewoda For This Useful Post:
Staré 19-12-2015, 20:32
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Děkuji všem účastníkům, již není možné přidávat nové soutěžní příspěvky, ani editovat ty současné. Výsledky budou vyhlášeny, jak již Felix uvedl v soutěžní diskuzi, nejdříve v pondělí a to prostřednictvím nového příspěvku v tomto threadu.

Dále, uživatel Wewoda nedodržel pravidla soutěže (jeho příspěvek má cca 1550 slov, což přesahuje povolených 1200). Jelikož jsem ovšem již upravoval pravidla pro jiného účastníka soutěže, i v tomto případě bych nerad vylučoval. Nicméně, zúčastnit se hodinu před ukončím soutěže, jako poslední, a to příspěvkem nedodržující stanovená pravidla, mi zároveň nedovoluje tato pravidla prostě upravit.

Proto, pokud se tým rozhodne o odměnění tohoto uživatele na základě bodového umístění, jeho odměna bude pouze poloviční. Věřím, že je to spravedlivá cesta, jak jeho příspěvek v soutěži zachovat a zároveň nediskriminovat ostatní účastníky, kteří se drželi stanovených podmínek. Děkuji za pochopení.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Naposledy upraveno Chicony; 20-12-2015 v 12:09.
Následující uživatelé (celkem 5) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 20-12-2015, 23:22
Chicony Chicony je offline
Veterán

Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Výsledky soutěže

Děkuji všem za účast, přiznám se, že jsem v časech, kdy je fórum relativně mrtvé, tolik celkem kvalitních příspěvků nečekal. Ve vánočním období tentokrát rozdáme o něco více hub, a to celkem 500. Hodnocení Vašich příspěvků se zúčastnili 3 členové týmu, přičemž každý udělil soutěžícím body (max 10). Získané body jsou uvedené v závorce.

1. místo:
100
- Johnney (30 b.)

2.-3. místo: 80
- Althalus (28 b.)
- Sramcik (28 b.)

4.-6. místo: 60
- Raziel57 (23 b.)
- Wewoda (22 b.) /poloviční odměna za překročení povoleného limitu slov, tj. 30 hub/
- Woohoo (21 b.)

7.-9. místo: 30
- FireBow (18 b.)
- Evil Demon (16 b.)
- Raam (13 b.)

Dále by se umístil karlos. a Mortem (oba 11 b.) a Zeecko (10 b.), bohužel to na odměnu v relativně silné konkurenci tentokrát nestačilo. Ostatní účastníci již získali méně než 10 bodů.

Houby budou zaslány na uvedené účty ve Vašich příspěvcích, tedy:
  • Stinac, s5.sfgame.cz - 100 hub
  • Althalus, s3.sfgame.cz - 80 hub
  • Šrámčík, s3.sfgame.cz - 80 hub
  • raziel57, s20.sfgame.cz - 60 hub
  • Wewodkyne, s2.sfgame.cz - 30 hub
  • MícaHell, s16.sfgame.cz - 60 hub
  • Lukss456, s6.sfgane.cz - 30 hub
  • jiricek1234567, s3.sfgame.cz - 30 hub
  • Raam, s28.sfgame.cz - 30 hub

Edit: Abych předešel dotazům - list výherců bude zaslán Playa Games co nejdříve, pravděpodobně tedy v pondělí zítra. Odměnu musí připsat oni. Doufám, že to stihnou do Vánoc. :-)

Gratuluji výhercům a ještě jednou děkuji všem za účast, a také jako obvykle, týmu za spolupráci při přípravě, organizaci i hodnocení soutěže.

Přeji příjemnou zábavu a především krásné prožití vánočních svátků.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Naposledy upraveno Chicony; 20-12-2015 v 23:29.
Následující uživatelé (celkem 9) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 21-12-2015, 21:08
slOn slOn je offline
Community Manager

Umístění: Nikde
Standardní

Vítězům blahopřeji. Houby byly vydány.
Následující uživatelé (celkem 4) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání