Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 08-11-2017, 20:06
KGV KGV je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jan 2017
Standardní Doplnění Alba o "nové" vybavení - reopen po 6 ti měsicích

Zdravím,

před půl rokem jsem reportoval drop předmětů mimo album - viz
http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=39322

- tam jsem se mimo jiné dozvěděl, že nové epicky se importovali do hry někde v roce 2016.

Vzhledem k tomu, že pomalu končí 2017, tak opravdu je normální aby tohle bylo "normální" chování vývojové firmy, která kontinuálně vyvíjí nějaký produkt? Když nepomohlo info, může to odpovědná osoba toto reportovat jako stížnost?

Děkuji
S3 KGV
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to KGV For This Useful Post:
Staré 08-11-2017, 21:54
kat 111 kat 111 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

To určitě můžeš taky si občas říkám kde jsou a proč je ještě po takové době nepřidali nebo můžeš napsat i na podporu do sekce jiné tam si můžeš dle mého napsat dotaz nebo stížnost. Podle mě se přidání ani třeba nedočkáme. Ono tady je to těžký se něčeho dovolat.

př. můj nový návrh ohledně tv ještě ho nikdo nezamkl ani neschválil za to vyjádření k blbostem už je tam od včera ... fakt to tady upadá.
Odpovědět s citací
Staré 09-11-2017, 15:19
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Dotaz na epické předměty jsem odeslal na vedení. Co se týče návrhů, tak je dle mého názoru lepší je tam ponechat delší dobu, aby k ním uživatele mohli něco napsat, co nemuselo napadnout mě. Často také návrh někdo upraví a schválí se až takto upravený. Nikam vám to nespěchá, protože sami jistě jste si vědomi toho, že realizace návrhu v nejlepším případě zabere neskutečně moc času. Pár dnů v tom neudělá velký rozdíl, i tak návrhy odesílám hromadně až tehdy, když se jich nasbírá větší množství. Pokud je návrh naprostý nesmysl, tak je logické, že se "vyřeší" ihned.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 09-11-2017, 15:42
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

No já osobně jsem celkem rád, že do alba žádný nový předměty necpou. Z praktickýho hlediska je to totiž dost kontraproduktivní. Pokaždý, když tam něco přidaj, klesne procento bonusu ke zkušenostem, který doposavad hráč měl a hráči jsou opět nuceni si album doplnit, aniž by za to cokoliv měli navíc. Naopak, musí opět makat, jenom proto, aby měli zpátky to, co tím přidánim ztratili. To si nemyslím, že je dobře a proto jsem rád, že album nerozšiřujou.
Něco jinýho by bylo, kdyby se navýšil i bonus za nový věci, například na 110%. To by pak mělo smysl. Takhle to smysl nemá.
Jedinou úpravu alba, na kterou čekám už pěkně dlouho je bug, kdy není možný mít 100%, ačkoliv všechno už mám nasbíraný. Podle Němců průměr z 4x100%=99,60% - 99,70% podle plotu asi...
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Hans Klátil For This Useful Post:
Staré 09-11-2017, 16:57
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Citovat:
Původně založeno kat 111 Zobrazit příspěvky
...
př. můj nový návrh ohledně tv ještě ho nikdo nezamkl ani neschválil za to vyjádření k blbostem už je tam od včera ... fakt to tady upadá.
Tím že je tvůj návrh stále otevřený, dáváme prostor pro debatu a možnost doladění.
U blbostí není třeba o ničem diskutovat, zamknou se hned.
Pak tu je kategorie geniálních nápadů, ty se hned schválí (ani nevím jak dlouho tady takový nebyl . . .)
No a potom něco mezi, to je podle mě TENTO případ.

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Staré 09-11-2017, 17:00
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Bohužel zatím nejsou přesné informace, zda epiky do alba přidány budou. Více vám říct nemohu.
Odpovědět s citací
Staré 09-11-2017, 21:51
KGV KGV je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jan 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno Hans Klátil Zobrazit příspěvky
No já osobně jsem celkem rád, že do alba žádný nový předměty necpou. Z praktickýho hlediska je to totiž dost kontraproduktivní. Pokaždý, když tam něco přidaj, klesne procento bonusu ke zkušenostem, který doposavad hráč měl a hráči jsou opět nuceni si album doplnit, aniž by za to cokoliv měli navíc. Naopak, musí opět makat, jenom proto, aby měli zpátky to, co tím přidánim ztratili. To si nemyslím, že je dobře a proto jsem rád, že album nerozšiřujou.
Něco jinýho by bylo, kdyby se navýšil i bonus za nový věci, například na 110%. To by pak mělo smysl. Takhle to smysl nemá.
Jedinou úpravu alba, na kterou čekám už pěkně dlouho je bug, kdy není možný mít 100%, ačkoliv všechno už mám nasbíraný. Podle Němců průměr z 4x100%=99,60% - 99,70% podle plotu asi...
Obecně jde o funkci alba - jestliže má zobrazovat předměty dostupné ve fidget, tak tam zkrátka musí být všechny a ne jen některé, jde prostě o princip. Jinak to pak nedává smysl.

Co se bonusu a pracnosti hledání týče, tak jestli píšeš že máš již všechno nalezeno tak jsi nepochybně s lvlem daleko dál než já (tj 361). Upřímně, trochu hledání a trochu nějakého malého snažení nevadí, protože už mě (a to opravdu nepovažuji se za top lvl) v pevnosti trvá výstavba týdny, vidina dosebrání mazlíčků je hooodně daleko, o posunu v podzemích ani nemluvě. Ano, teď přišlo podzemí a je relativně na začátku, takže se něco "děje", ale to je jen chvilkové. Další pohled je pohled sběratele.. tedy chci mít všechny obrázky v knížce, už třeba proto, že si je mládě rádo prohlíží A ta trocha snahy a ztráta pár expů ta mi za to stojí... ale jistě je to subjektivní pohled
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to KGV For This Useful Post:
Staré 09-11-2017, 22:16
Jaymax Jaymax je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Feb 2016
Standardní

Citovat:
Původně založeno KGV Zobrazit příspěvky
Obecně jde o funkci alba - jestliže má zobrazovat předměty dostupné ve fidget, tak tam zkrátka musí být všechny a ne jen některé, jde prostě o princip. Jinak to pak nedává smysl.

Co se bonusu a pracnosti hledání týče, tak jestli píšeš že máš již všechno nalezeno tak jsi nepochybně s lvlem daleko dál než já (tj 361). Upřímně, trochu hledání a trochu nějakého malého snažení nevadí, protože už mě (a to opravdu nepovažuji se za top lvl) v pevnosti trvá výstavba týdny, vidina dosebrání mazlíčků je hooodně daleko, o posunu v podzemích ani nemluvě. Ano, teď přišlo podzemí a je relativně na začátku, takže se něco "děje", ale to je jen chvilkové. Další pohled je pohled sběratele.. tedy chci mít všechny obrázky v knížce, už třeba proto, že si je mládě rádo prohlíží A ta trocha snahy a ztráta pár expů ta mi za to stojí... ale jistě je to subjektivní pohled
souhlasim
Odpovědět s citací
Staré 10-11-2017, 20:51
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

Citovat:
Původně založeno KGV Zobrazit příspěvky

Ano, je to subjektivní. Nicméně chápu, že chceš mít album se všema obrázkama ze hry. S tím problém nemám. Ale ať přitom navýšej i bonus a ne že ho rozmělní. Ono by se zase tak moc nestalo mít pár procent navíc. Z principu by to ale bylo správný. Myslim, že tak by to bylo nejlepší a byli bychom spokojeni oba ... Bohužel se obávám, že takhle Němci neuvažujou ...
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání