Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 11-02-2015, 20:30
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Evidentne ti v tom brániť nikto nemôže, ani nemá legitimitu hodnotiť schopnosti vyplývajúce z tvojej osobnosti, ale poradiť s dobrým zámerom snáď môžem.

Entuziazmus je pre človeka celkom typickým, v niektorých fázach života. Ono sa potom aktuálny stav vníma trochu jednoduchšie, možno až naivne - akosi sa ignorujú všetky prekážky, nevníma sa náročnosť, realisticky. Odporúčam teda si niečo podobné viackrát premyslieť - citovať sám seba z nejakého rozhovoru by mi prišlo asi nevhodné, aby som vôbec vysvetlil, prečo som prispieval aj do niečoho takéhoto, hoci mi to prišlo neprogresívne - ale naozaj - polož si otázku, prečo by si to chcel robiť, čo od toho očakávaš. Následne sa pozri na to, či nejaké takéto kritérium vôbec dokážeš naplniť. Ako zaplniť obsah? Respektíve, čím ho zaplniť? Sú tu "šikovní ľudia", ktorých by si chcel naberať? Resp. ak sú, sú ochotní sa angažovať, vôbec, v niečom takomto? Zvlášť, ak vieme, že viackrát bolo niečo podobné neúspešné. Z čoho vyplýva to, že práve tvoj projekt môže túto tradíciu narušiť? Neboli tieto pokusy dostatočným impulzom? Čas na kritickejšiu úvahu. Nebránim ti v tom, skúšať to. Iba hovorím, že to bude zbytočné, a zrejme aj časom neúspešné. Skoordinovať nejakých ľudí, no, ako sa ukázalo, aj s tým môže byť problém; ale ten kardinálny je nedostatok reálneho obsahu. Toľkokrát to v spojitosti s novinami zaznelo, a robilo sa to stále a stále - človek si toho všimne, zbaví sa takého toho idealistického vnímania, hlavne, ak to organizuje, až v momente krízy, dalo by sa povedať; nehovorím nutne o sebavedomí, ale o takej tej kombinovanej iniciatívnosti, ak vieš, o čom cca. hovorím. Naozaj, treba si to premyslieť... A možno neskôr priniesť niečo naozaj kvalitné, ak sa ukáže, že tu ten potenciál je - ja však tvrdím, že ho nájdeš ťažko. Zvlášť, ak je komunita fóra mŕtva, hráčov zrejme obsažné, t. j. dlhšie články zaujímať nebudú; príbehy možno skôr, ale to tiež v minimálnom rozsahu. Čo potom zostáva? Nie som moc kreatívny, to uznávam, ale keď sa nedá písať o hre, úspešne; a ani na motívy hry, hoci to ešte nikto neskúsil - tak kde sa potom nájde tento priestor? Kým to človeka baví, je to fajn; ale sklamanie je o to väčšie, čím viac práce vykonáš, zvyčajne. Naozaj, stojí to za uváženie.

Naposledy upraveno Felix™; 11-02-2015 v 20:32.
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Felix™ za tento užitečný příspěvek:
Staré 11-02-2015, 20:34
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Citovat:
Původně založeno GeLoMiXi Zobrazit příspěvky
Klidně převezmu vedeni "Časopisu Houbičkář",vadi mi to nebude, poněvač se rad zapojim do komuniti a přispěvků. Časopis by vychazel každy měsic jak ma byt. Nabrali byse dalši šikovni lidi a začlo byse jednat o obsahu dalšího čisla "04" .
Co vy nato.
--------------------
Ja bych to místo bral.
chce to trochu máknout na češtině . . .

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli locahero za tento užitečný příspěvek:
Staré 11-02-2015, 20:40
GeLoMiXi GeLoMiXi je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2014
Umístění: ~Ostrava~
Standardní

Ano Felixi to máš pravdu,ve všem ale ....Ja jsem člověk ktery se neboji Nové zážity a vědomosti mne naplňuji. Už jednou jsem dělal "šefredaktora" a byl menší úspěch.
----------
Pokuď mohu se stát "šefem" tak rad to přijmu.

+ Felixi ješte jedna věc někdy zklamani mrzi

LocalHero....
Jsem na mobilu takže dlouha pismenka neřešim,ovšem jak jsem na pc to pišu krasně "

Naposledy upraveno Felix™; 11-02-2015 v 21:09.
Staré 11-02-2015, 21:05
blabla587 blabla587 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Dec 2014
Umístění: nevím
Standardní

ja bych to taky zkusil tak nevim jak to vymyslite...

(taky jsem na mobilu )
The Following User Says Thank You to blabla587 For This Useful Post:
Staré 12-02-2015, 06:23
MiR3K MiR3K je offline
Pán temnot

Datum registrace: Apr 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ MiR3K
Standardní

Nikdo vám to nezakazuje. Pokud máte nápady, kterými by jste chtěli přispívat, tak už začněte. Jak už tu ale od všech padlo, rozmyslete se, jestli se na to opravdu cítíte. Protože zpracovat kvalitní obsah, aniž by byl od někud kopírován, je pro tento styl časopisu nemožný. Rozhovory už moc lidí zajímat nebudou, je to furt dokola, jedine kdyby to bylo nějakou zábavnou formou - ale pochybuji. Už jen kritika se nevyhne obsahu. A když koukám na pravopis, ... radši ani nekomentovat.

Nemá cenu začínat na něčem, co už bylo 2x ukončené. Proč to asi předchozí a aktuální redakce vzdali? Kvůli tomu, že není z čeho tvořit a bylo málo lidí. U vás to bude to samé. Dělali jsme to ve svém volném čase, mezi školou, chodili ven s kamarády atd. Pokud ale sedíte furt doma, budiž, zvládnete to .

Přeji vám hodně uspěchů.

Život je jediný závod, kde nikdo nechvátá do cíle....

The Following User Says Thank You to MiR3K For This Useful Post:
Staré 12-02-2015, 08:07
GeLoMiXi GeLoMiXi je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2014
Umístění: ~Ostrava~
Standardní Časopis

Mirku to máš pravdu, ale prostě Časopis byl můj oblíbený...A chci v tom pokračovat.:welldone_uk:
Staré 12-02-2015, 08:50
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Nutne sa však, zachádza, do Offtopicu - príspevok zrejme uzavriem, mal byť primárne informatívny, zo svojej podstaty; diskusia zrejme ani očakávaná nebola, predsalen, čo sa na takomto ozname dá komentovať. Asi iba nejaká jednoduchá kritika, ktorá už nikomu neprospeje, t. j. stráca zmysel...

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání