Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 24-01-2011, 20:09
lopox lopox je offline
Banned

Datum registrace: Sep 2010
Umístění: Fantasy
Standardní Porazíte mocného orka ?

něco podobného jako návrat do podzemí a přežijete v budoucnosti,
beru 10 prvních,kteří sem napíší
popis:mocný ork zabral planetu mars,kde žijete,dokážete ho porazit?

bude to nějak takhle,bude to obsahovat:
jméno
výbava
rasa
pohlaví
životopis
nadpřirozené dovednosti-kromě nesmrtelnosti
znalosti

Naposledy upraveno lopox; 24-01-2011 v 20:18.
Odpovědět s citací
Staré 24-01-2011, 20:32
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

jméno: Chuck Norris
výbava: Krátké tričko, klobouk a hvězda šerifa
rasa: Člověk (?)
pohlaví: Muž
životopis: Neznámé
nadpřirozené dovednosti-kromě nesmrtelnosti: Dokáže myslí zničit vše, co mu přijde na oči, nikdy nespí, dokáže dělit nulou a jeho kop s otočkou je tak rychlý, že se vrátí v čase a kopne tě včera.
znalosti: Vše

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Naposledy upraveno Chicony; 24-01-2011 v 20:37.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 6) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 24-01-2011, 20:37
speed0741 speed0741 je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Sep 2010
Umístění: Slovensko
Odeslat zprávu přes Skype™ speed0741
Standardní

Meno: Charlotte Norrisová
výbava: Krátke tričko, klobúk a hviezda šerifky
rasa: Člověk (?)
pohlaví: žena
životopis: Neznáme
nadprirodzené schopnosti-okrem nesmrteľnosti: Dokáže mysľou zničiť všetko, čo jej príde na oči(okrem jej brata Chuck-a), kop z otočky, vystreliť boxovacou rukavicou kyklopovi medzi oči a tak ďalej
znalosti: Všetko
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli speed0741 za tento užitečný příspěvek:
Staré 24-01-2011, 20:43
mitsorubi mitsorubi je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Země,Evropa,ČR,Moravsko-slezký kraj,Řepiště
Standardní

jméno: Night Mare
rasa: démon
pohlaví:muž
výbava: laserový meč,černé:kalhoty,triko,bunda,rukavice a tryskové boty,revolver
znalosti : umím bojovat z čímkoliv co mám po ruce, hudba linkinpark
nadpřirozené dovednosti: levitace,super síla, čtení myšlenek
životopis: jako malý jsem byl malý démon v 13 mi umřela matka a můj táta mě vychoval jako bojovníka, v 16 táta umřel a já jsem nechtěl bít ani an dobré ani na zlé straně proto jsem si vymyslel vlastní výbavu v podobě drsného brnění zabíjel jsem všechny boužel ale jednou když jsem bojoval zezadu mě střelila americká armáda tankem a mé brnění se zničilo. zbylo mi jen černé tryko,kalhoty,rukavice, budna a tryskové boty.... tak tak jsem armádě díky svím tryskovým botům utekl.
potom uz me nehledali prtoze ani nevedeli jak normalne bez toho vybaveni vypadam jo a meč byl zničen tak že když jsem letěl abych utekl upadl mi našel ho stigrie- rytíř z království Herlomes a také můj úhlavní nepřítel a zničil ho ale ta zář při zničení ho oslepila a když se meč zlomil azzněl takový výbuch že mu praskla hlava

jen aď víte jak vypadalo oje brnění než mi ho zničili:

lopox: mame si dat silne brneni... nebo jen normal ohoz ako sem napsla. inak si necham to co je na te fotce (samozdrejme ne ten mec to by ork umrel hned kdyby ho videl je to soul edge takze..... proste nej mec na svete taskze ten ne)

Naposledy upraveno mitsorubi; 24-01-2011 v 20:54.
Odpovědět s citací
Staré 24-01-2011, 20:47
Graw Graw je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Dec 2010
Umístění: Hustodžungle a Víhňopoušť...střídám to.
Standardní

Jméno : Zuzana Norrisová
Výbava : Kreditní karty a obleky s výstřihem.
Rasa : Děvka
Pohlaví : Žena
Životopis : Zuzana se narodila 24.1.1979 v Malackách na Slovensku.

Na Bratislavské konzervatoři vystudovala hudebně-dramatický obor.

Po dokončení studií hostovala v několika slovenských divadlech.

Bylo to například Divadlo Andreje Bagara, kde si ve hře Tom Sawyer zahrála roli Becky, dále v rockové opeře Provaz s jedním koncem, a to, roli Terezy, nebo také v muzikálu Malý obchod hrůzy, kde ztvárnila roli Chiffon.

Působila také ve Slovenském Národním divadle a to v muzikálu Malá noční hudba.

Postupně se také začala objevovat i na televizních obrazovkách.

Zahrála si ve slovenských seriálech Horská služba a Velké srdce, a televizní inscenaci Soudný den, kde se objevila jako Anna.

V devatenácti letech odchází do Prahy za muzikálech Pomáda, jeho premiéra se však několikrát posunula a tak se prozatím živila jako servírka.

Posléze se v tomto muzikálu objevila v roli Sandy

Nastudovala také roli Sugar v muzikálu Niekto to rád horúce, který se hrál na Nové scéně v Bratislavě.

Do povědomí veřejnosti se ale dostala až roku 2001 hlavní rolí Terezy v retro filmu Rebelové.

Roli Terezy si rovněž zahrála i ve stejnojmenném muzikálu, který se hrál do roku 2004 v pražském divadle Broadway.

Působila i v dalších muzikálech, jednu z vedlejších rolí si zahrála v muzikálu Kleopatra.

Hlavní roli si měla zahrát také v muzikálu Hříšný tanec, ale projekt se nakonec nerealizoval.

Nastudovala také roli Hanky v muzikálu Starci na chmelu, ale nakonec se tam neobjevila.

Roku 2003 hrála ve Švandově divadle na Smíchově roli Molly Byrneové ve hře Studna světců.

V roce 2004 přišly také další filmové nabídky, zahrála si titulní postavu v televizním seriálu Strážci duší a mohli jsme ji vidět i ve filmu Milenci a vrazi.

Do června 2006 hrála v divadle Broadway v muzikálu Tři mušketýři roli Constance a do února 2007 také v divadle Kalich v muzikálu Tajemství hlavní roli Elišky.

Kromě muzikálů ji v současnosti můžeme vídat i v pražském Činoherním klubu ve hře Dámský krejčí jako Yvonnu.

V červenci 2006 jsme Zuzku mohli vidět v Brně a Bratislavě jako Célii ve hře Ako sa vám páči, kde hrála po boku své sestry Soni, v srpnu 2007 se bude hrát i v Praze.
nadpřirozené dovednosti-kromě nesmrtelnosti : Svůdkyně, neomezená hotovost.
znalosti : jak na to.
Staré 24-01-2011, 20:51
Xeotroid Xeotroid je offline
Pán temnot

Datum registrace: Oct 2010
Umístění: Blah
Odeslat zprávu přes Skype™ Xeotroid
Standardní

Jméno: Sonic
Rasa: Ježek
Nadpřirozené schopnosti: Rychlé běhání (nej na světě), možnost kohokoliv zabít pomocí ostnů, tryskové kutálení (smrtelné pro každého v okruhu 20-ti metrů kromě mě), po každých 25 000 bodech dostanu další život!
Výbava: H***o s cibulí
Znalosti: Umění nabourat se do jakéhokoliv systému
Pohlaví: Muž
Životopis: neznámé

Jo a ještě fotka:

Naposledy upraveno Xeotroid; 24-01-2011 v 20:53.
Odpovědět s citací
Staré 24-01-2011, 20:53
Azimuth Azimuth je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Silvertown
Odeslat zprávu přes ICQ Azimuth
Standardní

j͎̳͓͉̫̒̏̃͗ͫm̥̄̄ͬͫèṇ̮͉͍͖̬̘ͮ̓ŏ͎̚:͎͑̆ ̧̭͔̹͚͎̇̏̉ͤ̾ͅZ̷̠̙̝̯Ḁ̩̙͈̾̅̆̀ͣ̎̃L͇G̢̩̲͈̦Ȯ̩̫͓̗ͪͯ

͎͔̫̀ͤͫ̈̐̿͢v͚̖͔͖͖̲̘y̙̋b̅͒ͤ҉̜a̲̫̥̰͊͑̌ͦͣv̺̼́ͪ̋aͣ̓̌̿̂ͧ ̬̤̼̻̥͢:̼̣͓͋̋ ̶̳͕̟͙C̲ͣH̹̟͎̬͔̬́A͎̹̹̬̼͎͉ͬ̿ͧͥ͌O̰ͤ̉ͤ̕S̨̼͇̬̭̫̙̺̾

̦̪̹̹͆́͒ͥͥ́ŕ͖̹̻͓̊̀ͦa̓s̲͔͕̣̲̦̣͌̐̏ͮâ̟͔̹̑̑̐̈́̎͡:͊ͪ̆ͧͧ ̮͓̟̗̙̻ ̘̬͇ͮ̉͘Ẑ̒A̵̘̥̩̪̬̗̒͂L̷̗̿ͭ͗̌̆̌̒G̤̳̗̤̞O͎ͭ

̺̟͖̻̱͓̙̀ͭͩͯ̆̋p̷̠̗͇̦̬͛ͥő̂̌ͦ҉̥̖̠̹h͎͖̘̬̲̐͝l̢̬͊͋̀ȁͥ̾ ͔̫͉ͪ͒͒͑v͙͂́́̌̔í̸ͦ̾ͪ̋̋̉ͯ:͔̲̫̰̳̏ͣ̐ͫ͢ͅ ̫̗͓̺͗̔̿̌ͣ͢Z͙̞̰̀Ä̜͔͉͒̓̒̒́͠ͅL̷̮̗̂ͨͤ̐ͧͪG̗ͥ̉̄͂Ô̚ ̆ͦͫ̑

̒ͥ͐ž̳ͮ̊̽̉̀̉͝i̙̳̜̮ͪ̑͛̕v̛͔̞̍͆̈́͐ọ̟̮̺̓͞t͓͙͚͇̂̄̾̈́̂̚͞o̒ ̩̱ͭͥ͋͑ͭ̾p̐͗̊͊ͥ͏̥̞̥̣̱̮͓i̘͓͓̩ͩ̓̓̈́̃ͅs̷̋ͨ:̳̘̫͚̺̻ ̣͍̻͕̜ͭͦ͒̏̃̂ͭ͜O̪͎̫͋̊͢n͖͕̯̬͕̘ͪ̆̇̒ͬͦ͜ ͐͒ͫͤ͛́͠p͈̼̭ͩͤr̞̺̭̫̫͚i̛͇͋̆̿͛ͦc̫̜͎͕͓͈̥h̹͓͖͙̥͕̦̑ͧͦ̒͜a ̙̝̽̇̏̄̇̈̒ͅẓ̛͖͕ͨ̎ͅi͎̟̝.̜͕̹̟̯̺̜͒̂̚ ̶̘͖̤͕͆͌ͯͣͪT̢̻ͦ͛͆̑̚e̶̻̦̹̙̞̳̩̽͌n̫̞͚̱ͩͬ̐͑̋̄͠ ͚͉̞͚͔̏̅́̇̂c̗̺̲̜͕̣̳̈̀ͬ͆̀̚oͧͯ͛̾̃̍̚ ̝͔͔͙͙̽c̣̝̩̱e̠̜͓ͬ̀̆ͬͮ̓͘k͍̻̠̪͕͛̅a̶̮̠̝͚͈ ̤̫͇̰͍̞͒z̹ͮä̪́͗̓̏̈͑ ̛͆͆̈ͮ̊ͪ̀z̵̯̣̗̼͇d͕̖̳̃͂̓̅ỉ̑͑,̡̠̰͍̼̦̏̇ͪ̈ ̧̪͔̫̑̓̓t̋́e̔̾̚҉͖͔͓̻̳n̪̅̈́ ͎͕͚̼̳̅ͭ͊͆ͯ͊ͧc̙̬̱͓͇̿̈́ͤͫͧͅöͦ͢ ̮̖͈̓̄̔c̖̺̹̩͕̱̾e͗̆̀k͙͉̺̙̓ͅa̴̳͙͎̼͕ ̥̆ͅa͉̭̫͉ͫ͌̌ͦ̓ḃ̢̠̝̖͉̟ͩ̌̾͌̈́y̱̻͚ͣͮ̊̅͂͆ ̛̠͉͍̩̯ͅv̨̲͉͚͍̬̑̈̄̽͌s̗̪̳͓͕̳ͣͬ͐̇̏͜ͅě̞͈̼̹ͥͨ̒̾͂ ̯ͩ̀̍͋s̲̝͖͗͟k̰ȍͭͣ́ͨ̃̚n̼̫̜͖ͤͣͧ́c͕͙̹̿ͣ̔̂̎͌̑i̧͈ͨͣͬͮ̒̒ ͈̹̣̜l̥̲̗͍̯̜.̗̘̳͛̐ͬ̾̋̅ ̸̝͎̟̻͓̺͌͛̍V͕̦̖̝̭̋̊͜s̃ͭ͊̚e̦͔͇͔̺ ̢ͫ̃̃ͨ̾c̻͔̪̃͑͊ͭͯȍ̞̮̣ͩ ̮̮̪̫̫͚̊͆̆̿͐j̰̙̯̖s͖̪ͦ͛͟ïͦ͆̇̃,̳̽̿̋ͫ ̗̰͙̪̇͒̽̈̕v͔̳̹̫̟̑̔s̥e͛͝

̈̌̈́͂͒̑c̱ͨ̄̔͗̈̿͜o̲͎̣̭̣̾̚̚ ̳̬͓̺ͭẑ̗̯̮̈ͅn̻̹̦̠͍ͪ̑a̐͋͐̀s̙̈̇ͨ̽̀̀ ̛͋̎̾̚r̬̱͎̦̲̱ͪ̉͐͡o̯͉z͙͕̫͚̳̩̔͂͒ͨ̓̒̀ͅt͖̤̽̓͊̅ͦ͘r̹͛ͤͣ͛͢ ͖̳̟̱h̬̝͌̆ͨ̚aͤͩͤ̿͏ ̡͉̝̽͒ͤͅa̹͙̙͈̕ ̻͙̹̬͙̩͉̓̐ͯ̿̏̑ͥ͢n̡̲̼e̥̰̙̲͖̽̾ͧͅc̖̀h̼̜̪̃ͭa̳̅͌̈́ͫ́̋ ̫ ͓̭͉̮̟ͫ̍ͭͣ̀̽z̷͈̼̦̦͉̺̓̿ͥä̛̰́ͅ ͉͉͙̬͔̫̃̏͒͒s̞̰̰̪͙e̖̊̂̏͆̏b̶̈͆̃o̖ü͖̗̻̬.̪̠̫͙ͮ̏ͧͣ͊ ̥̲͇̫͚͖ͬZ͎̻̳̳̳̯ͩ̽ͧ͐̓ͤa͍̒̒ͯ̏͡v̮̫̔̊͆͂͠ͅo͚̩͎̖̮̬̹͟l̨ͪ̄ͯ a̯̱̬̼̓ͦͩ̊̉̎ ̜̋̍̓̑̑̌̚͞z͚̓̆̎̏͢v̖͕̹̪͇͖͌͛i̳̍ͫ̓͒̅ͪͅȑ̨͔̲͙̯̠̉̓̃̆̚ě̃ ̦̳̙̪͉̱̖͟,̜͉̗̤̯̙̭̒́ ̪̥̱̰̂͛̅̔̀a̋̈́̌͛̌̆ͫ҉͔b̸̆͛̑̇͒̀͑y̭̟͖̖̟̮̾ ̉ͩ̏ͬ͗̋p͖̩̿̓̐̆ͦ̄̐ͅő͉̩̥̯̓ͮ̒͋̚z̷̭͔̦ͮ͑̏̅̿ͮͅr̛̰̗̦̞̄̈́̾e ̺̊̂ͥ̓̽͟l̶̥̜̞̓o̾̇͢ ̛̫͚̙͖̟ͫ̓͊t̸̮ͬ̐̐̋v̖̬͇͍̣̈ͥͣ̈́͂ͯo͎̯̜̙̦͋̅̊ủ̠̮ͦ̈́̈͗͘ ̛̄̾ͫ̆d̬̙̱̈́̄u͎͙̳͕̯͔͑̓s͚̟̣̺̗̝̠͛́ȋ̖ͭ͑̽̚,̨́ͣ̍͒̓ ̄̋̈́͌̋͊͗v̭̩͍̘̑̿͑͒̋͗ê̵ͣ̾͑ͧ͗̽z͚̳̭̻͇̞ͦͯ̅̌m͂ͩ̿̀eͣ̆ͩ̌̿͞ ̣̗̭̺̣ ̼͎͕̻ͩͫ́̇̉͊̔c̨̺̳̞̺̩̲ͣ̔̈́̏̈́̀ͅȩ͇̯͓̉ͅl̄ͦ͊͂҉͚̟͈̖̟͕ŷ̾̓ͯ ̢͎͍̫͓̣͉ ̱̼̙̰̰ͩ͛ͨͥ͋͒ͪs̬̪̺͇̯̲̞ͮ̎͒̓͆̑v̩̰̝̘̝͈ͣ̐̅ͩ͋̇̚e̴ͣ́͐̿tͥͩ̒ ̡̣͓ͨͦ̄ ̰̇̆͊ͩ̈́̅ͥa̶̗̙̙̼̗̠̟͛̔ͪͭͭ ̫͆͌u̲͙̭̳̣͔c͓̱͗̍͑͗̊i̮̦̟̅ǹ̨̙̳̠̖̱̌ͩ̍ͤ̎̚i̛ͥ͐ ̭̈ͬ͐̈́͗ͅj̵͋ͩ̎̾͋ͬe͕̟̎ͦ͌̌̃̊̅ͅj͈͕͍̗͕̖̖̇ͬ̂

͙̘̼̖̭̙̽̈͑̂ͯn̘̳͔̍͋e̢͕̒́ͬ̇dͯ̏ọ̧͇̜ͅk̺̱͓̙͖̪̑͛̿ͩ͐͗̚͢ő ͇̝̗̯͟n̠͈̜̼̠͔͐͊̄ͨͩ̇c̜͉̻͉̆̀͠e̪̠ͬ̾n̩̖̹̳̞͊͌́͊̋̉́ŷ̏ͮ̓̚ ̫̝͙̫̞̜̮͐m̱̉͆ͦ͌ͮͦ͠.̷͕̣̹̼̀̈.̴͉̩̭̦͎̫̭.͙̻͚ͫ

̼͈͉͈͂ͯ̑ͫn̞̱̯̗͔̭̗a̗̝̜̘̗͋̅d͎̞͎̫̗̩ͧͧ̐ͅp̩̠̱͆́̈̋ͦ̓ͭ̕ř̂̈́ ͚̋̓ͥ̆̅i̓̓ͥ̌ȓ̼͈̗̟͞o͓̭͖̓͋ͮze̬̯͚͑ͭͭ͗̇̓͢n̒̊͘é͙ͨ̐̋ ̭̦ ̘͉͉̜̞̹͔̎ͩ̆̈́̚̚d̫͔̣͙́͛́̋̆o͕̠̭̝̜͈ͤͬͥ͗͟v͇͔̮͔̭̩̋ͩ̑̀̿ͧeͩ ̪̈ͦͩ̐ͦͭͅd͎ͤn͇̠͎͓̙͍ơ̤̫̙͓͚̱̼͌̓ͥ̿͑̉s͈̘͔̰̈́t̫̘̳̰̱i̒͛͏͈ ͔-̼̞͖̋ͤ̒͜k̢̩̰̦̥͋͋̂̒r̷͎̺͙̭̙ͧ̎̇̚o̻͔̠͖̾m͆ě̝̪̮̅ͥ̏̈ ̯ͬ̓ͣ̊̾͡n̩͔͔͙̘͋̈̈́ͨ̎ͭ͑̕ȅ̡͙̳̰́̒s͎͔̻̼̙ͫ̆̓͊͋͆mͮ̇ͮ͏̻͖̬͔ ̯̰̦r͖t̠̱̘̥̆ͪ̄e̍̌ͥ͂ͨ͗͜l̥̹̺̺̹͗ͨ͒ͧ̀ǹ̡̫̦̏ͨ̍ͦ̂ö̷̠̓͌̌̊ șͦt̗̼̰̩̦̄̆̋ͣ̓̓i̯̼͔̬͐̎:̩͚̱̰̹̬ͫ͑ͬͭ͝ ̷͖͇ͨ̓C̛͎͙̘͚H̢͕͓͉͈͗ͧ̚A̬̯̓O͚̰̖̦͆̅̊̓͂S̑҉͇͉

̴͓̜̼͖͖̘͐͆ͩ͂̒͌z̻̜̣ͤ͞n̝̙̙̓͆ͦ͗̃ͧ͞a̞̗͚͈̲͓͗̒͆l͖̭̞͗͌ͧ͛͒o ̳̰ͣ͋s̹̱̰̱ͥ̎͆̕t͂ͤ̅́ͯ͌i̲̣̯̽͂̊͑̏̈́͝:ͦ͛ͤ ̢̦̮ͬC͔̤ͅH̶̩̺̮̹̭̾̆̔͑̓ͭA̩̔̂ͨO̩̟͈ͮ̈̈͠ͅS̫̲ͦͅ

Knowledge is power...power to make other people feel stupid.

Naposledy upraveno Azimuth; 24-01-2011 v 20:59.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Azimuth For This Useful Post:
Staré 24-01-2011, 20:56
Xeotroid Xeotroid je offline
Pán temnot

Datum registrace: Oct 2010
Umístění: Blah
Odeslat zprávu přes Skype™ Xeotroid
Standardní

Citovat:
Původně založeno Azimuth Zobrazit příspěvky
j͎̳͓͉̫̒̏̃͗ͫm̥̄̄ͬͫèṇ̮͉͍͖̬̘ͮ̓ŏ͎̚:͎͑̆ ̧̭͔̹͚͎̇̏̉ͤ̾ͅZ̷̠̙̝̯Ḁ̩̙͈̾̅̆̀ͣ̎̃L͇G̢̩̲͈̦Ȯ̩̫͓̗ͪͯ
͎͔̫̀ͤͫ̈̐̿͢v͚̖͔͖͖̲̘y̙̋b̅͒ͤ҉̜a̲̫̥̰͊͑̌ͦͣv̺̼́ͪ̋aͣ̓̌̿̂ͧ ̬̤̼̻̥͢:̼̣͓͋̋ ̶̳͕̟͙C̲ͣH̹̟͎̬͔̬́A͎̹̹̬̼͎͉ͬ̿ͧͥ͌O̰ͤ̉ͤ̕S̨̼͇̬̭̫̙̺̾
̦̪̹̹͆́͒ͥͥ́ŕ͖̹̻͓̊̀ͦa̓s̲͔͕̣̲̦̣͌̐̏ͮâ̟͔̹̑̑̐̈́̎͡:͊ͪ̆ͧͧ ̮͓̟̗̙̻ ̘̬͇ͮ̉͘Ẑ̒A̵̘̥̩̪̬̗̒͂L̷̗̿ͭ͗̌̆̌̒G̤̳̗̤̞O͎ͭ
̺̟͖̻̱͓̙̀ͭͩͯ̆̋p̷̠̗͇̦̬͛ͥő̂̌ͦ҉̥̖̠̹h͎͖̘̬̲̐͝l̢̬͊͋̀ȁͥ̾ ͔̫͉ͪ͒͒͑v͙͂́́̌̔í̸ͦ̾ͪ̋̋̉ͯ:͔̲̫̰̳̏ͣ̐ͫ͢ͅ ̫̗͓̺͗̔̿̌ͣ͢Z͙̞̰̀Ä̜͔͉͒̓̒̒́͠ͅL̷̮̗̂ͨͤ̐ͧͪG̗ͥ̉̄͂Ô̚ ̆ͦͫ̑
̒ͥ͐ž̳ͮ̊̽̉̀̉͝i̙̳̜̮ͪ̑͛̕v̛͔̞̍͆̈́͐ọ̟̮̺̓͞t͓͙͚͇̂̄̾̈́̂̚͞o̒ ̩̱ͭͥ͋͑ͭ̾p̐͗̊͊ͥ͏̥̞̥̣̱̮͓i̘͓͓̩ͩ̓̓̈́̃ͅs̷̋ͨ:̳̘̫͚̺̻ ̣͍̻͕̜ͭͦ͒̏̃̂ͭ͜O̪͎̫͋̊͢n͖͕̯̬͕̘ͪ̆̇̒ͬͦ͜ ͐͒ͫͤ͛́͠p͈̼̭ͩͤr̞̺̭̫̫͚i̛͇͋̆̿͛ͦc̫̜͎͕͓͈̥h̹͓͖͙̥͕̦̑ͧͦ̒͜a ̙̝̽̇̏̄̇̈̒ͅẓ̛͖͕ͨ̎ͅi͎̟̝.̜͕̹̟̯̺̜͒̂̚ ̶̘͖̤͕͆͌ͯͣͪT̢̻ͦ͛͆̑̚e̶̻̦̹̙̞̳̩̽͌n̫̞͚̱ͩͬ̐͑̋̄͠ ͚͉̞͚͔̏̅́̇̂c̗̺̲̜͕̣̳̈̀ͬ͆̀̚oͧͯ͛̾̃̍̚ ̝͔͔͙͙̽c̣̝̩̱e̠̜͓ͬ̀̆ͬͮ̓͘k͍̻̠̪͕͛̅a̶̮̠̝͚͈ ̤̫͇̰͍̞͒z̹ͮä̪́͗̓̏̈͑ ̛͆͆̈ͮ̊ͪ̀z̵̯̣̗̼͇d͕̖̳̃͂̓̅ỉ̑͑,̡̠̰͍̼̦̏̇ͪ̈ ̧̪͔̫̑̓̓t̋́e̔̾̚҉͖͔͓̻̳n̪̅̈́ ͎͕͚̼̳̅ͭ͊͆ͯ͊ͧc̙̬̱͓͇̿̈́ͤͫͧͅöͦ͢ ̮̖͈̓̄̔c̖̺̹̩͕̱̾e͗̆̀k͙͉̺̙̓ͅa̴̳͙͎̼͕ ̥̆ͅa͉̭̫͉ͫ͌̌ͦ̓ḃ̢̠̝̖͉̟ͩ̌̾͌̈́y̱̻͚ͣͮ̊̅͂͆ ̛̠͉͍̩̯ͅv̨̲͉͚͍̬̑̈̄̽͌s̗̪̳͓͕̳ͣͬ͐̇̏͜ͅě̞͈̼̹ͥͨ̒̾͂ ̯ͩ̀̍͋s̲̝͖͗͟k̰ȍͭͣ́ͨ̃̚n̼̫̜͖ͤͣͧ́c͕͙̹̿ͣ̔̂̎͌̑i̧͈ͨͣͬͮ̒̒ ͈̹̣̜l̥̲̗͍̯̜.̗̘̳͛̐ͬ̾̋̅ ̸̝͎̟̻͓̺͌͛̍V͕̦̖̝̭̋̊͜s̃ͭ͊̚e̦͔͇͔̺ ̢ͫ̃̃ͨ̾c̻͔̪̃͑͊ͭͯȍ̞̮̣ͩ ̮̮̪̫̫͚̊͆̆̿͐j̰̙̯̖s͖̪ͦ͛͟ïͦ͆̇̃,̳̽̿̋ͫ ̗̰͙̪̇͒̽̈̕v͔̳̹̫̟̑̔s̥e͛͝ ̈̌̈́͂͒̑c̱ͨ̄̔͗̈̿͜o̲͎̣̭̣̾̚̚ ̳̬͓̺ͭẑ̗̯̮̈ͅn̻̹̦̠͍ͪ̑a̐͋͐̀s̙̈̇ͨ̽̀̀ ̛͋̎̾̚r̬̱͎̦̲̱ͪ̉͐͡o̯͉z͙͕̫͚̳̩̔͂͒ͨ̓̒̀ͅt͖̤̽̓͊̅ͦ͘r̹͛ͤͣ͛͢ ͖̳̟̱h̬̝͌̆ͨ̚aͤͩͤ̿͏ ̡͉̝̽͒ͤͅa̹͙̙͈̕ ̻͙̹̬͙̩͉̓̐ͯ̿̏̑ͥ͢n̡̲̼e̥̰̙̲͖̽̾ͧͅc̖̀h̼̜̪̃ͭa̳̅͌̈́ͫ́̋ ̫ ͓̭͉̮̟ͫ̍ͭͣ̀̽z̷͈̼̦̦͉̺̓̿ͥä̛̰́ͅ ͉͉͙̬͔̫̃̏͒͒s̞̰̰̪͙e̖̊̂̏͆̏b̶̈͆̃o̖ü͖̗̻̬.̪̠̫͙ͮ̏ͧͣ͊ ̥̲͇̫͚͖ͬZ͎̻̳̳̳̯ͩ̽ͧ͐̓ͤa͍̒̒ͯ̏͡v̮̫̔̊͆͂͠ͅo͚̩͎̖̮̬̹͟l̨ͪ̄ͯ a̯̱̬̼̓ͦͩ̊̉̎ ̜̋̍̓̑̑̌̚͞z͚̓̆̎̏͢v̖͕̹̪͇͖͌͛i̳̍ͫ̓͒̅ͪͅȑ̨͔̲͙̯̠̉̓̃̆̚ě̃ ̦̳̙̪͉̱̖͟,̜͉̗̤̯̙̭̒́ ̪̥̱̰̂͛̅̔̀a̋̈́̌͛̌̆ͫ҉͔b̸̆͛̑̇͒̀͑y̭̟͖̖̟̮̾ ̉ͩ̏ͬ͗̋p͖̩̿̓̐̆ͦ̄̐ͅő͉̩̥̯̓ͮ̒͋̚z̷̭͔̦ͮ͑̏̅̿ͮͅr̛̰̗̦̞̄̈́̾e ̺̊̂ͥ̓̽͟l̶̥̜̞̓o̾̇͢ ̛̫͚̙͖̟ͫ̓͊t̸̮ͬ̐̐̋v̖̬͇͍̣̈ͥͣ̈́͂ͯo͎̯̜̙̦͋̅̊ủ̠̮ͦ̈́̈͗͘ ̛̄̾ͫ̆d̬̙̱̈́̄u͎͙̳͕̯͔͑̓s͚̟̣̺̗̝̠͛́ȋ̖ͭ͑̽̚,̨́ͣ̍͒̓ ̄̋̈́͌̋͊͗v̭̩͍̘̑̿͑͒̋͗ê̵ͣ̾͑ͧ͗̽z͚̳̭̻͇̞ͦͯ̅̌m͂ͩ̿̀eͣ̆ͩ̌̿͞ ̣̗̭̺̣ ̼͎͕̻ͩͫ́̇̉͊̔c̨̺̳̞̺̩̲ͣ̔̈́̏̈́̀ͅȩ͇̯͓̉ͅl̄ͦ͊͂҉͚̟͈̖̟͕ŷ̾̓ͯ ̢͎͍̫͓̣͉ ̱̼̙̰̰ͩ͛ͨͥ͋͒ͪs̬̪̺͇̯̲̞ͮ̎͒̓͆̑v̩̰̝̘̝͈ͣ̐̅ͩ͋̇̚e̴ͣ́͐̿tͥͩ̒ ̡̣͓ͨͦ̄ ̰̇̆͊ͩ̈́̅ͥa̶̗̙̙̼̗̠̟͛̔ͪͭͭ ̫͆͌u̲͙̭̳̣͔c͓̱͗̍͑͗̊i̮̦̟̅ǹ̨̙̳̠̖̱̌ͩ̍ͤ̎̚i̛ͥ͐ ̭̈ͬ͐̈́͗ͅj̵͋ͩ̎̾͋ͬe͕̟̎ͦ͌̌̃̊̅ͅj͈͕͍̗͕̖̖̇ͬ̂ ͙̘̼̖̭̙̽̈͑̂ͯn̘̳͔̍͋e̢͕̒́ͬ̇dͯ̏ọ̧͇̜ͅk̺̱͓̙͖̪̑͛̿ͩ͐͗̚͢ő ͇̝̗̯͟n̠͈̜̼̠͔͐͊̄ͨͩ̇c̜͉̻͉̆̀͠e̪̠ͬ̾n̩̖̹̳̞͊͌́͊̋̉́ŷ̏ͮ̓̚ ̫̝͙̫̞̜̮͐m̱̉͆ͦ͌ͮͦ͠.̷͕̣̹̼̀̈.̴͉̩̭̦͎̫̭.͙̻͚ͫ
̼͈͉͈͂ͯ̑ͫn̞̱̯̗͔̭̗a̗̝̜̘̗͋̅d͎̞͎̫̗̩ͧͧ̐ͅp̩̠̱͆́̈̋ͦ̓ͭ̕ř̂̈́ ͚̋̓ͥ̆̅i̓̓ͥ̌ȓ̼͈̗̟͞o͓̭͖̓͋ͮze̬̯͚͑ͭͭ͗̇̓͢n̒̊͘é͙ͨ̐̋ ̭̦ ̘͉͉̜̞̹͔̎ͩ̆̈́̚̚d̫͔̣͙́͛́̋̆o͕̠̭̝̜͈ͤͬͥ͗͟v͇͔̮͔̭̩̋ͩ̑̀̿ͧeͩ ̪̈ͦͩ̐ͦͭͅd͎ͤn͇̠͎͓̙͍ơ̤̫̙͓͚̱̼͌̓ͥ̿͑̉s͈̘͔̰̈́t̫̘̳̰̱i̒͛͏͈ ͔-̼̞͖̋ͤ̒͜k̢̩̰̦̥͋͋̂̒r̷͎̺͙̭̙ͧ̎̇̚o̻͔̠͖̾m͆ě̝̪̮̅ͥ̏̈ ̯ͬ̓ͣ̊̾͡n̩͔͔͙̘͋̈̈́ͨ̎ͭ͑̕ȅ̡͙̳̰́̒s͎͔̻̼̙ͫ̆̓͊͋͆mͮ̇ͮ͏̻͖̬͔ ̯̰̦r͖t̠̱̘̥̆ͪ̄e̍̌ͥ͂ͨ͗͜l̥̹̺̺̹͗ͨ͒ͧ̀ǹ̡̫̦̏ͨ̍ͦ̂ö̷̠̓͌̌̊ șͦt̗̼̰̩̦̄̆̋ͣ̓̓i̯̼͔̬͐̎:̩͚̱̰̹̬ͫ͑ͬͭ͝ ̷͖͇ͨ̓C̛͎͙̘͚H̢͕͓͉͈͗ͧ̚A̬̯̓O͚̰̖̦͆̅̊̓͂S̑҉͇͉
̴͓̜̼͖͖̘͐͆ͩ͂̒͌z̻̜̣ͤ͞n̝̙̙̓͆ͦ͗̃ͧ͞a̞̗͚͈̲͓͗̒͆l͖̭̞͗͌ͧ͛͒o ̳̰ͣ͋s̹̱̰̱ͥ̎͆̕t͂ͤ̅́ͯ͌i̲̣̯̽͂̊͑̏̈́͝:ͦ͛ͤ ̢̦̮ͬC͔̤ͅH̶̩̺̮̹̭̾̆̔͑̓ͭA̩̔̂ͨO̩̟͈ͮ̈̈͠ͅS̫̲ͦͅ

Azi, mě to ukázalo při quotu něco takového!

Trošku divné, ne?
A leze to i při dokončeném quotu!!!
Staré 24-01-2011, 20:59
Graw Graw je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Dec 2010
Umístění: Hustodžungle a Víhňopoušť...střídám to.
Standardní

Tomu se říká Zalgo
Staré 24-01-2011, 21:21
bezchleba15
Guest

Standardní

no neblbněte tato hra má takový úspěch že se přidal chicomy a azimuth?? no neblbněte to je ale úspěch
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání