Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 18-07-2018, 13:45
Milan1236000 Milan1236000 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Nov 2011
Standardní Nájemný vrah ve věži

Není v plánu přidat do věže jako pomocníka i nájemného vraha?
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Milan1236000 For This Useful Post:
Staré 19-07-2018, 16:52
Selidah Selidah je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Není to zbytečné? Možná kdyby to byla nova classa sama o sobě, ale když je to jen mix lovce a válečníka...
Odpovědět s citací
Staré 19-07-2018, 20:35
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Selidah Zobrazit příspěvky
Není to zbytečné? Možná kdyby to byla nova classa sama o sobě, ale když je to jen mix lovce a válečníka...
Sice souhlasím, ale zároveň by se mi hodila tahle pomocná ruka ve stinném podzemí...
Odpovědět s citací
Staré 20-07-2018, 00:21
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

No jako mozna by to bylo i logicke, urcite by to pomohlo hracum zdolat podzemi rychleji, ale ... nenaprcilo by to hru jeste vic ? Proste by se od ted vsechny veci s pomocniky zrychlili (obzvlast oproti hracum, kteri si to museli pekne odedrit) a co pak. Nic Mozna dalsi posty typu "a kdy bude dalsi podzemi, my uz mame vsechno hotovy" ...
Staré 20-07-2018, 11:41
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
No jako mozna by to bylo i logicke, urcite by to pomohlo hracum zdolat podzemi rychleji, ale ... nenaprcilo by to hru jeste vic ? Proste by se od ted vsechny veci s pomocniky zrychlili (obzvlast oproti hracum, kteri si to museli pekne odedrit) a co pak. Nic Mozna dalsi posty typu "a kdy bude dalsi podzemi, my uz mame vsechno hotovy" ...
Chápu, máš pravdu, ale není stejně tak nefér, že noví hráči na serveru, kde už čarodějnice má všechny svitky hotové, přijdou o tu spolupráci při vhazování do kotle?

Podle počtu hráčů na serverech soudím, že má hra opravdový úspěch a pokud si to má udržet i nadále, stejně vývojáři budou muset do hry postupně přidávat další a další podzemí, aby to byla aspoň trochu zábava.

Mám takový menší tip na další podzemí. Vývojáři by se mohli inspirovat ze hry Minecraft. V té hře jsou 3 dimenze (overworld - klasický svět spojující ty ostatní; nether - podsvětí; end - plující ostrov v prázdnu (původně měl být stvořen jako nadsvětí, ale kvůli přírodním a fyzikálním zákonům z toho sešlo)).
Myslím, že o nějakém nadsvětí ve smyslu nebe by se v téhle hře uvažovat dalo, když se tu žádné zákony neřeší.
Odpovědět s citací
Staré 20-07-2018, 12:06
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Milan1236000 Zobrazit příspěvky
Podle počtu hráčů na serverech soudím, že má hra opravdový úspěch a pokud si to má udržet i nadále, stejně vývojáři budou muset do hry postupně přidávat další a další podzemí, aby to byla aspoň trochu zábava.

Mám takový menší tip na další podzemí. Vývojáři by se mohli inspirovat ze hry Minecraft. V té hře jsou 3 dimenze (overworld - klasický svět spojující ty ostatní; nether - podsvětí; end - plující ostrov v prázdnu (původně měl být stvořen jako nadsvětí, ale kvůli přírodním a fyzikálním zákonům z toho sešlo)).
Myslím, že o nějakém nadsvětí ve smyslu nebe by se v téhle hře uvažovat dalo, když se tu žádné zákony neřeší.
Proto tu uz hodne dlouho rikam, ze tu musi byt veci, ktere se daji opakovat, ne ze je hrac projde jednou a konec.

Ale taky ta hra, jako takova by mela mit nejaky prubeh, to samotne hrani a otvirani dalsich veci by melo mit nejakou casovou osu. A cokoliv, co tu hru urychli, tak ikdyz hraci maji radost, jak to jde rychle, tak se pak ubiraji o to samotne hrani. Jde to blbe vysvetlit, ale treba kdyz budu mit nejake podzemi a kazdeho toho bosse musis killit na nekolikrat a shanet vybavu, abych ho porazil, tak si ho uziju (a vyhru nad nej) daleko vic, jako kdyz si vemu dalsiho pomocnika a zabiju ho jednou ranou.

Je to jako kdyby clovek sel do kina na film, ktery ho zajima, ale rekl by si .. nechci tu byt 2 hodiny, udelejte mi z toho filmu 10 minutovou verzi a pustte posledni scenu. Pak se postavim mezi ty, co uz to videli a budu spokojen.

Nebo lepsi priklad. Spousta her (i tato) je zalozena na postupnem vyvoji postavy. Ze zacatku mala zbran = slabi nepratele = nejaka obtiznost, postupem casu lepsi zbran = silnejsi nepratele = podobna obtiznost jako na zacatku. Ale kdybych hned na startu mel mega zbran a zabijel slabe nepratele pohledem, tak by me to prestalo bavit. Pak by to nemelo cenu ani hrat, jen bych v te hre chodil, maval zbrani, nullova obtiznost, nic.

Spousta toho obsahu ve hre, ktery je udelany pro levely cca 0 - 200 a ktery jsme si "uzivali" pred tim rok ci dva (treba i nekolik tydnu nez jsme nekoho porazili a dostali se dal), tak ted hraci proleti behem tydne. Nejenom, ze to neni fer, to je vcelku fuk, ale jde o to, ze jim pak prijde, ze je ve hre malo obsahu, chteji dalsi a dalsi veci.
Staré 20-07-2018, 13:13
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
Proto tu uz hodne dlouho rikam, ze tu musi byt veci, ktere se daji opakovat, ne ze je hrac projde jednou a konec.

Ale taky ta hra, jako takova by mela mit nejaky prubeh, to samotne hrani a otvirani dalsich veci by melo mit nejakou casovou osu. A cokoliv, co tu hru urychli, tak ikdyz hraci maji radost, jak to jde rychle, tak se pak ubiraji o to samotne hrani. Jde to blbe vysvetlit, ale treba kdyz budu mit nejake podzemi a kazdeho toho bosse musis killit na nekolikrat a shanet vybavu, abych ho porazil, tak si ho uziju (a vyhru nad nej) daleko vic, jako kdyz si vemu dalsiho pomocnika a zabiju ho jednou ranou.

Je to jako kdyby clovek sel do kina na film, ktery ho zajima, ale rekl by si .. nechci tu byt 2 hodiny, udelejte mi z toho filmu 10 minutovou verzi a pustte posledni scenu. Pak se postavim mezi ty, co uz to videli a budu spokojen.

Nebo lepsi priklad. Spousta her (i tato) je zalozena na postupnem vyvoji postavy. Ze zacatku mala zbran = slabi nepratele = nejaka obtiznost, postupem casu lepsi zbran = silnejsi nepratele = podobna obtiznost jako na zacatku. Ale kdybych hned na startu mel mega zbran a zabijel slabe nepratele pohledem, tak by me to prestalo bavit. Pak by to nemelo cenu ani hrat, jen bych v te hre chodil, maval zbrani, nullova obtiznost, nic.

Spousta toho obsahu ve hre, ktery je udelany pro levely cca 0 - 200 a ktery jsme si "uzivali" pred tim rok ci dva (treba i nekolik tydnu nez jsme nekoho porazili a dostali se dal), tak ted hraci proleti behem tydne. Nejenom, ze to neni fer, to je vcelku fuk, ale jde o to, ze jim pak prijde, ze je ve hre malo obsahu, chteji dalsi a dalsi veci.
Já tuhle hru hraju už od roku 2010, takže jsem si prošel snad úplně vším a i přestože do hry bylo přidáno dost oživujících věcí, stále ještě má potenciál, který se dá využít.
Ta aktualizace propojení všech serverů určitě musela dát vývojářům zabrat, podle toho, co jsem četl, ale nějak v tom nevidím přínos do hry...

Každopádně s tebou souhlasím, že by to bylo moc uspěchané a nebyla by to taková zábava (na speed serveru bych hrát taky nechtěl).
O těch opakovacích činnostech jsem taky uvažoval, ale je těžký něco vymýšlet, aby to nezrychlilo hru příliš.

Pamatuju časy, kdy fungoval Album pomocník a věci se do alba jen sypaly. Teď to mají hráči o něco složitější.
Odpovědět s citací
Staré 20-07-2018, 13:18
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Taky si vem tu věc, že updaty jako portály, drahokamy, gladiátor atd ohromně zesílily postavu a to je ten důvod, proč za měsíc můžeš vidět na serverech levly 300. Já hraju 7 let a mám level 407. Proto porovnávání se ve světovém žebříčku je nespravedlivé vůči novým serverům, jelikož hráči na nových serverech nemají šanci mít staty jako hráči na starých.
Odpovědět s citací
Staré 19-08-2018, 22:19
Kostlivý válečník

Standardní Denní mise o víkendu?

Denní mise by o víkendu neměly zřejmě kvůli eventům být, ale dnes jsem si vyzvedl odměnu z úkolu, který jsem měl v pátek. V pátek jsem měl úkol vypít 3 piva, ale vypil jsem jen jedno, v sobotu druhé a dnes třetí a hned po tom na mě vyskočila odměna.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání