Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 12-06-2018, 16:10
Enabran Enabran je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2014
Standardní Pevnost

Rád bych získal radu co zlepšit, mám již všechny budovy postavene na max, jedine co mi schazi je sin rytiru na uroven 20.

Když chci na nekoho zautocit tak mam sanci na vitezstvi jen u mala hracu, ale pravidelne sem vždy porazen .

Urovne vojaku, lucistniku a kouzelniku jsou take na max.

No proste si nevim rady jak se stat konkurenceschopny.

Diky za radu ci napovedu
Staré 12-06-2018, 17:21
kat 111 kat 111 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Nestav obranu coz jsou magove a lucistnici tim ziskas vice utoku a muzes protiutokem z posty utocit na ty co ti neco daji skoda ze mas na max uz i plot ten se stavi jako posledni. Tim ze je nebudes obnovovat neprijdes o velke castky pri napadeni na pevnoust ziskava na 24 ochranu takze ti budou brat jen to co nestihnes sebrat z kamenolomu a drevare. Navic usetris protoze to nesezere obnova magu a luku ktera je taky dost nakladna...
The Following User Says Thank You to kat 111 For This Useful Post:
Staré 13-06-2018, 08:11
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Mám taky vše na max, obranu nestavím, jelikož se tu všichni nějak vybíráme. Výdělky z útoků jsou minimální, jelikož ten kdo má obranu, tak na něj potřebuješ útok od dvou hráčů a ten kdo nemá obranu, tak zisk z útoky většinou sotva pokryje náklad výstavby. Doporučuji (pokud nový update nezvedne pevnost) každý den jen těžit drahokamy a ty prodávat, alespoň tak vyměníš materiál za peníze.
Staré 14-06-2018, 15:56
Lada-VIR Lada-VIR je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní Hromadný útok

Já bych zase rád zjistil jak je možné že na mě zaútočí 3 lidé v jednu chvíli ze stejného cechu ?? mám za to že si nejde vybírat na koho chci útočit ale asi očividně to nějak jde. Nebo proste ti lidi klikají na změnit protivníka než se jim všem ukáže stejný ??? to asi bude stát dost času a peněz ne ? Dva bych ještě pochopil že se jim to po čase podaří ale třem lidem to už asi bude dost obtížné?? Útok v rozmezí 2 minut z jednoho cechu je vážně podivný.

Staré 14-06-2018, 17:22
Bortas Bortas je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Pokud se všichni vyskytují ve stejné části žebříčku, tak to tak těžké není. Stačí když jeden najde vhodný cíl, napíše nick ostatním a i kdyby netočili za goldy, časim si ho najdou. Stačí být dostatečně lákavý cíl a klidně si pár hodin počkají. Bránit se proti tomu nedá, jak psal kolega nahoře, nejefektivnější je hrát bez obrany, sice tě tak ta pakáž vyzobává po troškách, ale pokud stíháš pravidelně vybírat, určitě na tom netratíš víc, než při drancování plné pevnosti.
Staré 14-06-2018, 17:31
Soudecek Soudecek je offline
Kostlivec

Datum registrace: May 2014
Standardní

Spíš kliknuly na protiútok. Protože 2/3 vídím ve tvém logu, že jsi na ně útočil. Takže se jim vůbec nedivím.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Soudecek za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-06-2018, 07:58
Lada-VIR Lada-VIR je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Soudecek Zobrazit příspěvky
Spíš kliknuly na protiútok. Protože 2/3 vídím ve tvém logu, že jsi na ně útočil. Takže se jim vůbec nedivím.
To je pak můj protiútok na ne - když se podíváš na čas uvidíš že je to potom jejich útoku.

No už je to jedno, už mám vše na max a není tu co dělat.

Točení za goldy jam mě tu píšete se mi nezdálo že by bylo celkem reálné a to u tří lidí najednou. Jenou jsem to zkoušeli s kamarádem jen ve dvou a protočil jsme X milionů a stejně jsme na jednoho protivníka který na nás oba zaútočil nenarazil, proto se mi zdálo nereálné že by byli tři.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání