Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 06-06-2019, 13:57
Elenrod Elenrod je offline
Kostlivec

Datum registrace: Nov 2018
Standardní

My budeme točit za houby?To se Nám moc nevyplácí.Vpn je nelegální chápu,ale Slonem vy ji řešíte na základě pravidel,rozumím tomu dobre.?Je zakázaná to víme,najdete tedy možnost i pro české hráče jak to zlegalizovat.Hra zde v Cz běží už dlouho a stále máme nevýhody😒
Odpovědět s citací
Staré 14-06-2019, 12:41
pepa7801 pepa7801 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2018
Standardní

Nevím jestli je to jen můj případ, ale na mobilu jsem si nainstaloval appku Dáme jídlo, a poté odinstaloval. Létající bedna s reklamou na tuto appku mi přišla za tu dobu cca 1000x, a to myslím vážně. Nebyl problém shlédnout 100 reklam denně.
Odpovědět s citací
Staré 15-06-2019, 11:43
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Elenrod Zobrazit příspěvky
My budeme točit za houby?To se Nám moc nevyplácí.Vpn je nelegální chápu,ale Slonem vy ji řešíte na základě pravidel,rozumím tomu dobre.?Je zakázaná to víme,najdete tedy možnost i pro české hráče jak to zlegalizovat.Hra zde v Cz běží už dlouho a stále máme nevýhody😒
Tohle již bylo řešeno mnohokrát. Nelze nikdy zajistit, aby všichni měli naprosto stejné podmínky. Stejně tak se lze domáhat toho, že v Německu mají vyšší platy a je to vůči českým hráčům nespravedlivé. Je mi líto, ale jak již bylo řečeno, nelze s tím nic provést - maximálně násilně omezit počekt reklam v jiných zemích na úroveň počtu v ČR, což sami chápete, že je absurdní.
Odpovědět s citací
Staré 16-06-2019, 16:26
kat 111 kat 111 je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Proto jsem už dávno navrhovala, aby ty mince buď padali i za něco jiného a nebo to zrušili. Viz návrh házet to čarodějnici do kotle a zeptá se chceš to v mincích nebo ve zlatě? Ty reklamy jsou totiž neřešitelné, proto by bylo lepší, kdyby dali dvě možnosti kde je získávat a nebo úplně jinou a telky zrušit.

DODNES BYL MŮJ NÁVRH ZAPOMENUT :D no co s tím nadělám. Jsem jen pěšák.
Odpovědět s citací
Staré 16-06-2019, 23:15
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Samozřejmě jsem návrhy na možnost získání mincí jiným způsobem než přes reklamy na vedení odesílal. Nebojte, o názoru hráčů na tuto problematiku jsou dostatečně iformovaní
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání