Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 05-05-2019, 18:15
lajcik lajcik je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2016
Standardní Chyby z nové aplikace

Pro mne, jakožto senior hráče, je nová verze hrozná, pomalá a uklikaná. Na toto si ovšem stěžovat nechci.
První chyba je (reklamoval jsem ji zde již 2X. Když mám nejvyšší úroveň na serveru a chci vyhledat hrdinu ve černé pevnosti (podsvětí) tak mi to najde mne. Sám na sebe útočit nemůžu. Proto musím dát ručně vyhledat a hledat druhou nejvyšší úroveň.
Další chyba je u přátel. Když si označím jednoho z přátel, např. druhého v seznamu, občas mi naskočí přítel který je v seznamu na 1. místě nebo na 3. místě ač mám označený druhý řádek.
V nové aplikaci nepoznám, jestli je akce na houby. Nikde nic nebliká ani mě to neupozorňuje.
Když jsem např. v obchodě, u kováře nebo u čarodějnice a nemám rozbalený inventář. Klikni na předmět v jediném zobrazeném řádku, držím a chci jej přesunout do kotle/prodat/rozebrat, tak mi to rozbalí celý inventář a přehodí mi to daný předmět s jiným z inventáře a samo odklikne/odznačí (ne vždy).
Staré 08-05-2019, 00:38
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Děkuji za poskytnutné informace. Prověříme to a případně problémy nahlásíme programátorům. Mohli byste nám ještě prosím pro úplnost napsat jakou konkrétně verzi hry používáte, operační systém vašeho zařízení včetně verze a zařízení, na kterém hrajete? Děkuji

EDIT: První chyba je již nahlášena a bude opravena, děkuji.

Naposledy upraveno slOn; 11-05-2019 v 20:36.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání