Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 09-11-2018, 08:13
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Pokud někdo nehraje dle pravidel, a ještě se tím chlubí prostřednictvím kanálu na Youtube, čímž navíc vydělává peníze a ještě navíc v podstatě za to dostane houby zadarmo od Playa Games, tak si dle mého trest zaslouží. Absolutní výsměch těm, co pravidla dodržují a navíc podporují společnost tím, že si houby sami kupují.

A krom toho mám škodolibou radost, když SF letsplayeři dostávají ban.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 09-11-2018, 09:03
AdamKehm AdamKehm je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2014
Standardní

Hrozní udavači tohleto
Staré 09-11-2018, 10:32
MartinesMS MartinesMS je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2018
Standardní

Presne,len nech pokračujte s tými houbama,ale do týždňa mažem všetke účty ktoré tu mám a nech vám dotujú tie deti 10-15 ročne od demonka/pifánka/ fattyho čo tu dajú do mesiaca max 5€ -150Kč.
Príjemný zvyšok dňa prajem MartinesMS
Staré 09-11-2018, 10:41
MartinesMS MartinesMS je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2018
Standardní

A mne je to u prd*le že propaguju server,áno nech máju svojho avatara ale nie xx houb za deň,to kde sme.. nepoviem tak za mesiac ale za deň..toto je drzosť!
Staré 09-11-2018, 11:17
Bortas Bortas je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Vy jste fakt kouzelní. Demonko je mi vcelku ukradený, ale není sporu o tom, že roky dělá hře reklamu za svoje a dost možná větší, než samotná PG. Teď možná (a dost možná za něco úplně jiného, pokud vůbec) obdržel nějakou odměnu a závistivá bolševická lůza kvičí na poplach, že to není fér. Porušování pravidel? Když člověk vidí, že většina aktivních hráčů kliká více postav, co podědili od končících, a nikomu to očividně nevadí, musím se tomuto honu na čarodějnice fakt smát.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Bortas za tento užitečný příspěvek:
Staré 09-11-2018, 14:56
brTT brTT je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Hru dávno nehraji, vše jsem smazal už před nějakou dobou, kdy právě toto začalo, že se tu začalo platit všem rádoby youtuberům za propagace, které bych řekl, že tu hru stejně nespasí. Ale dobře, pár lidí vám na to reklamu udělalo Wedry, Pedro, FattyPillow, dokonce to pak přestali hrát, tak jim Playa musela zaplatit znova, aby pokračovali. Dobře, tito lidé mají hodně odběratelů, možná si s nimi pár fans chvilku zahraje, než to pak vše smažou. Ale jestli vážně teď Playa givuje houby někomu jako Demon, který vlastně ani SF nehrál, netočil a když ho natočil, tak nadával na tu hru v poslední době, co vše tam je špatně a točil si jeho Clash Royale a SF nic. A najednou začně S30 a proč tedy to opět nezačít hrát, proč nelézt trochu někam Fattymu a nevyškemrat si to, co on. Toto je strašně nefér vůči hráčům, co tam o tu topku chtějí bojovat, kupují si sami houby.. Být Vámi, kašlal bych na to, taky jsem do té hry dřív narval nehorázně, ale soupeřit s někým, komu jsou houby givovány. Lidem, kteří svou postavu nikdy nevytáhli přes level 350 a o hře toho ani moc neví. Jediné, co vám dává naději je porazit je to, že tu hru ani tolik neumí hrát. A když už mají houby dostávat, tak ne každý den a ne prakticky kolik chtějí. O Pifankovi tu ani nepíšu, protože jestli i ten tam má vlastní avatar s jeho počtem odběratelů a gameplayema, tak je to totální výsměch. Tihle lidi hru nespasí, ta hra už nikdy nebude hraná jako dříve, ale pokud ji budete dále dotovat, bude to stejné a vaše prachy půjdou těmto "youtuberům". Taky mi SF občas chybí, ale pak když vidím toto, zasměju se a jsem rád, že to nehraju. Ještě jen to, že Playa Vás "obyčejné hráče" má naprosto někde. Jen abyste jim do toho rvali. Viz. řešení problémů, chyb ve hře atd.

Naposledy upraveno brTT; 09-11-2018 v 14:58.
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli brTT za tento užitečný příspěvek:
Staré 09-11-2018, 15:53
AdamKehm AdamKehm je offline
Kostlivec

Datum registrace: Apr 2014
Standardní

Hru dávno nehraješ, ale jsi na ní největší expert že? Když youtubeři dostávají za reklamu tisíce korun tak je to ok, ale jakmile mají dostat nějakou herní měnu a obrázek, tak to je konec světa a rozhodně nemá cenu takovou hru hrát
Staré 09-11-2018, 16:17
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Z tohohle důvodu jsem na s30 přestal hrát. Nikdo nemůže dlouhodobě soupeřit s někým, kdo bude dostávat prakticky neomezený počet hub za natáčení videí, ve kterých ještě k tomu všemu porušují pravidla. Ono bylo i krásně vidět, kdy tihle youtubeři začali dostávat ona kvanta houbiček. Jen je mi teď velmi líto lidí jako Itachi nebo právě zakladatele tohohle vlákna, kteří mají v serveru investováno daleko více než dva tisíce za houbičky na začátku serveru.
Argument o tom, že je to zase jen závist Čechů a že si jinde na podobné praktiky nestěžují, je scestný. Na uk i německém fóru byly podobné diskuze se stížnostmi na dávání hub neschopným hráčům s YT účtem tvrdě mazány. Platí to navíc i v jiných odvětvích. Stačí se například kouknout do komentářů, kdy dostane streamer hru několik dní/týdnů před oficiálním datem vydání a může ji hrát dřív než všichni ostatní. Na to máte také všude tisíce stížností. Dostávat výhodu oproti ostatním hráčům za to, že zapnu nahrávací program, nahraju něco, co mě baví (což v případě Demonka neplatí, ale budiž ), a poté to akorát vyedituji (což v případě videí našich youtuberů zabere chviličku, ten edit je katastrofální) a uploadují, je naprosto scestné.
Ideálním krokem nás hráčů by bylo, kdybychom masivně přestali na s30 hrát. To se ale bohužel těžko stane, když tam hrají lidé, kteří do toho v uplynulých dvou týdnech narvali několik desítek tisíc korun. Pokud by se to ale stalo, tak věřím, že by to možná Playa konečně začala nějakým způsobem řešit.
Závěrem bych ještě rád podotkl, že tento můj příspěvek nesměřuji na Fattyho, ale převážně na Demonka s Pifankem. Obzvláště u takového amatéra, jakým je Pifanek, si člověk klepe na čelo a říká si, že to už ty houby můžeme rovnou dát i Itachimu nebo Gilmakovi. Gilmak má alespoň slušné a zábavné intro a Itachi tu hru umí hrát. To se o Pifankovi říct nedá. Navíc je dosti vtipné, že se ani nedokáží vyjádřit k téhle problematice, i když si jí očividně čtou a jako "ambasadoři" by snad s komunitou měli aktivně komunikovat.
Přeji všem lidem na s30 hodně štěstí. Tahle zkušenost alespoň ukázala, že v dnešní době nemá smysl začínat na novém světě.

Naposledy upraveno JanPapousekGrznar; 09-11-2018 v 16:20.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli JanPapousekGrznar za tento užitečný příspěvek:
Staré 09-11-2018, 16:21
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Můžete mi prosím poslat odkaz na video, kde někdo z těchto youtuberů přiznává, že dostává tisíce hub za den zdarma? Docela mě zajímá, jestli je to podložené důkazy, nebo to vychází jen z nějaké doměnky, kterou někdo šíří ze závisti. Kdyby tito youtubeři dostali za tuto práci peníze a za ně si koupili houbičky, tak by vám to tolik nevadilo?

A co když se nikdo lepší nepřihlásil? Vybíralo se z toho, co bylo k dispozici. Stížnosti na to, že to dostal někdo, kdo je dle vás "amatér", je pro mne nepochopitelná. Jak konkrétně se vás to dotýká? Argumentovat tím, že je jednoduché točit videa a za takovou práci si tuto odměnu nezaslouží, mi připadá trochu jako závist. Plno prací je ohodnocených nespravedlivě dle nějakého názoru, ale dá se na to jen stěžovat, nic víc... Jde o to, kolik je někdo ochotný za tuto práci zaplatit, nikoliv kolik skutečně stojí, protože to nejde objektivně posoudit.

Dle mé doměnky, tito hráči nereprezentují tým hry a nemusí se k tomuto nijak vyjadřovat. Nevím, jaká je dohoda, ale zřejmě se jedná jen o ta videa a nic víc.

Naposledy upraveno slOn; 09-11-2018 v 16:34.
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 09-11-2018, 16:28
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Včerejší video Demonka - start na 1900 houbách, cca 500 utraceno. Dnes na videu cca 2500 hub. To moc nesedí na člověka, který před půl rokem na SF končil a i předtím dával do hry houby pouze o bonusové hodince. Navíc progress těchto postav na s30 jasně ukazuje na to, že tam v počátcích takové dardy hub užívány nebyly, masivní nárůst levelů a statů přišel až s oním přidáním avatarů (=> začátkem oficiální spolupráce s Playa).
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání