Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Soutěže o houby

Soutěže o houby Zde najdete inforamce o probíhajících soutěžích o houby.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 29-04-2018, 22:16
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Umístění: P....
Standardní

A to Tiny Island měla potenciál Tak alespoň že S&F běží, žádné chyby nemá a i pár fór běží a neaktivní slučují do jednoho celku

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)
Odpovědět s citací
Staré 14-03-2019, 18:42
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: V divočině
Standardní

Jak jste byli spokojení s poslední tipovací soutěží? Máte nějaké návrhy na další soutěž? Nasloucháme naší komunitě
Staré 14-03-2019, 18:46
Chicony Chicony je offline
Veterán

Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Bylo to OK, jednoduchá soutěž za překvapivě dobré odměny.

Když jsou teď tak rozjetí s novýma třídama, tak bych řekl, že se soutěž přímo nabízí... Návrh vlastní classy.

Jen je složitější posoudit to nejlepší, ale asi bych to nechal na týmu, případně by ses mohl přímo domluvit s Playa, co se líbí jim.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-03-2019, 20:34
Bortas Bortas je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Fajné to bylo, nic moc extra složitého, ale přecejenom to chtělo trochu popřemýšlet. Přístě bych zvážil možnost odeslání hromadné pošty o konání soutěže na české servery, vidina odměny by na fórum mohla nalákat mnohem více lidí a možná by tu už zůstali.

Ohledně dalších soutěží bych se částečně inspiroval na mezinárodním fóru, často mají formu slovních hříček, na základě kterých musí hráč najít například konkrétní předmět v albu, mazlíčka, atp... Určitě bych ale nedělal soutěže typu, že vyhrává kdo napíše dřív, případně stačí napsat a někdo se náhodně vylosuje. Radši soutěže méně často a zajímavější, než často a nudné.

Edit.: Projížděl jsem si soutěže, co se pořádaly v minulosti a osobně bych se vyhnul těm kreativním. Psaní povídek, točení "filmů", malování... Jako ano, někoho to může bavit, ale obávám se, že hodně lidí se na to vybodne, aniž by se nad tím třeba jen trochu zamysleli, já tedy určitě.

Naposledy upraveno Bortas; 14-03-2019 v 20:45.
Odpovědět s citací
Staré 14-03-2019, 21:31
Veterán

Standardní

Citovat:
Původně založeno Bortas Zobrazit příspěvky
Fajné to bylo, nic moc extra složitého, ale přecejenom to chtělo trochu popřemýšlet. Přístě bych zvážil možnost odeslání hromadné pošty o konání soutěže na české servery, vidina odměny by na fórum mohla nalákat mnohem více lidí a možná by tu už zůstali.

Ohledně dalších soutěží bych se částečně inspiroval na mezinárodním fóru, často mají formu slovních hříček, na základě kterých musí hráč najít například konkrétní předmět v albu, mazlíčka, atp... Určitě bych ale nedělal soutěže typu, že vyhrává kdo napíše dřív, případně stačí napsat a někdo se náhodně vylosuje. Radši soutěže méně často a zajímavější, než často a nudné.

Edit.: Projížděl jsem si soutěže, co se pořádaly v minulosti a osobně bych se vyhnul těm kreativním. Psaní povídek, točení "filmů", malování... Jako ano, někoho to může bavit, ale obávám se, že hodně lidí se na to vybodne, aniž by se nad tím třeba jen trochu zamysleli, já tedy určitě.
Zrovna kreslení / malování bych nevnímal jako těžkou soutěž. Tužku a papír má každý a zkusit to stejně tak může každý. Právě tu první soutěž v malování považuji za velmi kvalitní a povedenou (co se týče počtu a kvality příspěvků) - a snad je jen velká škoda, jak směšné odměny za to vítězové tehdy dostali, v porovnání např. s touto poslední tipovačkou.

Nicméně jinak souhlasím, že do příběhů či něčeho komplikovaného bych se už moc také nepouštěl. Při současné aktivitě by to pravděpodobně vedlo stejně jen k velmi malé aktivitě, nebo odeslání slabých pokusů, protože proč by to nezkusili, když nikdo nic pořádného neposílá.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
Odpovědět s citací
Staré 14-03-2019, 21:41
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Bohužel, hromadná zprávy o soutěži mi byla zmítnuta, tak se alespoň pokusíme kontaktovat nějaké youtubery, aby to alespoň okrajově zmínili ve svém videu, třeba nám to přinese větší účast. Bojíme se již pořádat nějaké složité soutěže. Viděli jste, že i tak jednoduchá soutěž jako to tipování, měla vcelku nízkou účast.
Staré 15-03-2019, 09:57
kat 111 kat 111 je práve online
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Nízká účast byla hlavně kvůli méně členům na foru, až nás tu bude víc tak to taky bude o něčem jiném a já si ty soutěže kupříkladu vůbec nevšimla ze začátku.

Poradila bych, když je nějaká soutěž za rohem, aby třeba vrch fora nesl pod nadpisem již brzo soutěž nebo nějaké upozornění a pak to změnit na to, že soutěž probíhá.

Já se klidně obětuju a rozešlu o příští soutěži vůdcům poštu, aspoň v prvních 50 cechách, ať pošlou cechovkou, to že je soutěž na foru. Vadit mi to nebude mohu to zařídit klidně na s1,s2,s11,s29,s30,w23, s18, s24 a w1 zabere mi to tak 20 minut to nakopirovat a poslat a oni ať, už si to přepošlou kam chtějí, když neprošlo povolení od sf, že by posílali oznámení. Klidně upozorním jestli by to neposlali dál nad 50 cech a výše to už dopsat do pošty není problém a vědělo by to i víc lidí.

Jinak byla soutěž v pohodě, až dost velká odměna za vlastně nic jen se trefit.
Odpovědět s citací
Staré 15-03-2019, 10:24
Veterán

Standardní

Citovat:
Původně založeno kat 111 Zobrazit příspěvky
Nízká účast byla hlavně kvůli méně členům na foru, až nás tu bude víc tak to taky bude o něčem jiném a já si ty soutěže kupříkladu vůbec nevšimla ze začátku.

Poradila bych, když je nějaká soutěž za rohem, aby třeba vrch fora nesl pod nadpisem již brzo soutěž nebo nějaké upozornění a pak to změnit na to, že soutěž probíhá.

Já se klidně obětuju a rozešlu o příští soutěži vůdcům poštu, aspoň v prvních 50 cechách, ať pošlou cechovkou, to že je soutěž na foru. Vadit mi to nebude mohu to zařídit klidně na s1,s2,s11,s29,s30,w23, s18, s24 a w1 zabere mi to tak 20 minut to nakopirovat a poslat a oni ať, už si to přepošlou kam chtějí, když neprošlo povolení od sf, že by posílali oznámení. Klidně upozorním jestli by to neposlali dál nad 50 cech a výše to už dopsat do pošty není problém a vědělo by to i víc lidí.

Jinak byla soutěž v pohodě, až dost velká odměna za vlastně nic jen se trefit.
Je otázka, zda je herní zpráva tohoto typu vůbec žádoucí. Některé soutěže jsou těžší na vyhodnocení s přibývajícím počtem účastníků.

Pokud přijde víc lidí, větší odměny z toho nebudou, ale bude s tím víc práce a menší šance pro uživatele, kteří aktivně sledují fórum. Takže si někdo ze hry shrábne odměnu a už se na fórum zase ani nepodívá, leda že by se zase v budoucnu dozvěděl o soutěži.

Odpovědět s citací
Staré 15-03-2019, 10:41
kat 111 kat 111 je práve online
Bezbožný mnich

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Tak pak nevím co chcete? Nejdřív, že je tu málo členů, malá účast na soutěž.

No a když se snažím pomoct, i když se jedná o soutěž čímž by se možná i zaplácla aktivita někdo by chodil pravidelně ne všichni půjdou po odměně. I já si tím dělám konkurenci na výhru, ale snažím se nějak pomoct.

Kolik si myslíte, že v těch 50 cechách je aktivních lidí zase tak moc né, čím je cech víš nad 15 tím méně aktivních tam je, dost lidí ani poštu nečte nebo nemusí být aktivní vůdce, aby to poslal dál.

Víc práce to dá, ale od toho tady jste ne? Taky mi cechy dají práci, ale souhlasila jsem se založením jako vůdce tak se přece musím starat. To samé by mělo platit o fóru, kdy máte za úkol se o něj starat, i kdyby tu bylo členů kolik chce.
Odpovědět s citací
Staré 15-03-2019, 10:58
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Tak nějakým způsobem ty lidi sem nalákat musíme a i za cenu toho, že jich tady poté zůstane jen nějaký zlomek. Více účastníků poté může také znamenat větší odměny, když předložím na vedení nějaká čísla, která to budou odrážet.

Děkuji za nabídku, ale dejte si prosím pozor, ať už to nezabíhá do spamování. Jestli to pošlete jen vůdcům, tak je to v pořádku. Je nás tu celkem dost, takže i více příspěvků utáhneme, není to zase taková zátěž, pokud to není nic složitého na vyhodnocování.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání