Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 18-07-2019, 09:50
Starý Vlk Starý Vlk je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Nov 2016
Standardní

Citovat:
Původně založeno kat 111 Zobrazit příspěvky
Každý den se podmínka mění proto se to jmenuje den x nikdy nevíme co tam je, ale taky se mi to na jedné postavě splnilo za vytěžení kamene, takže je možné, že bude nějaká pravidelná rotace. Určitá lokace, hlídka v nějakou dobu a nebo na nějakou dobu, vytěžený šutr to už máme tři způsoby chce to zkoušet. Já osobně se o to nezajímám on jednou spadne sám, takže nějak to řešit je blbost. Nikdy nevíte co máte splnit i kdyby se přišlo na určité možnosti stejně nebudete vědět co tam zrovna máte.
Ahoj kat 111, díky za názor, ale nemyslím si, že řešit to je blbost. Můj příspěvek měl dvě části a v té druhé píši, že mi probliklo splnění/dosažení úspěchu, ale nálepka do alba se nepřidala. Pro mě osobně to není blbost, hraji na svém světě top a každá nálepka se počítá. Nemluvě o tom, že na našem světě je tak málo aktivních warů, že tři jejich předměty na servru nikdo nemá a je to pro mě zase další "ztráta", protože nebudu mít nejmíň do dalších narozenin album kompletní. Sice mě to na první pozici nijak neovlivní, ale jen tak pro pořádek bych to chtěl mít komplet, jak věci, tak i úspěchy

Fajn den přeji, Starý Vlk
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání