Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Užitečné informace, často kladné dotazy (FAQ) > Řešení problémů a ostatní

Řešení problémů a ostatní Zde najdete informace, jak řešit nejčastěji se vyskytující problém ve hře nebo na foru

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 03-02-2018, 20:58
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: V divočině
Standardní "Nedostal jsem odměnu za splněné nabídky"

Pokud jste neodstali odměnu za splnění podmínek a čekali jste již minimálně jeden den na připsání odměny, kontaktujte podporu provozovatele nabídek.
Učiníte to tak, že otevřete nabídky, kliknete na "support" (vycenzuroval jsem nabídky, abych zde nedělal nechtěnou reklamu):

U nabídky, za kterou jste odměnu nedostali, klikněte na "Contact support":

Vyplňte údaje:

a odešlete.

Měli byste dostat odpověď během několika dnů od podpory. Pokud vám poví, že jste nabídku splnili a máte kontaktovat nás, napište na herní podporu a tam to již budeme s vámi řešit my. Je také vhodné odeslat screenshot konverzace s podporou fyberu.

Naposledy upraveno slOn; 18-02-2019 v 19:51.
Staré 18-02-2019, 19:56
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Fyber:

Otevřete okno nabídek a klikněte na "support"

To vás přesměruje na stránku, kde byste měli mít výpis všech vaších probíhajících či splněných nabídek. Bohužel mi nebyla poskytnuta žádná nabídka, proto tam nic nemám na screenshotu.

U dané nabídky byste měli mít napsáno její status. Pokud je tam uvedeno, že byla splněna a stále jste odměnu nedostali, klikněte na "Report problem" a kontaktujte tým Fyberu. Bohužel další info poskytnout nedokážu z výše uvedených důvodů.
Staré 24-03-2019, 09:45
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Pokud vám z Fyberu dojde odpověď, že houbičky již byly zaslány a vy stále nic nemáte. Napište nám na naší podporu a zašlete fotky emailů od Fyberu společně s fotkou toho, že jste tu nabídku skutečně splnili. Prověříme to a eventuélně vám vaší zaslouženou odměnu vydáme.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání