Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 10-01-2019, 19:07
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní Mazlíčci - stáj

Hezký den, mám návrh a zároveň stížnost u remastered verze. Dneska jsem skoro zapomněl odklikat útoky v mazlíčcích, jelikož nikde není pole pro ně. Můj návrh je na to pole stáj - napsat: Stáj/mazlíčci
Myslím, že esteticky by se to tam mělo vejít a zároveň by se vědělo, že tu jsou. Vím, že se tam dá jít jak přes stáj, tak se tam dá jít dvojklikem na stáj, ovšem, jak mám zvíře na delší dobu a neviděl jsem nikde to pole s nimi a zároveň se rozkoukávám v nové verzi, tak jsem na ně málem zapomněl.
Odpovědět s citací
Staré 11-01-2019, 15:25
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Tech veci, co se ted "schovali" dost nesikovne a jsou potreba plnit denne, je vic. Nejen mazlicci, ale treba nevhozeni veci do WC, nesplnena denni vyzva, napadnuta pevnost bez obrany, ted nove CECHOVNI PORTAL, osobni portal atd. Nektery jsou podporeny blikanim celeho tlacitka, ale nektere ne. Treba kolo stesti a jedno zatoceni zdarma kazdy den.

Nebylo by vubec spatny, kdyby text buttonu byl zarovnan vlevo k ikonam a vpravo by pak mohli byt male ikonky dennich aktivit, ktere by po splneni proste zmizeli.

To by hlavne ocenili ti, kteri maji vic postav. Ale to jsem tu uz kdysi davno tusim navrhoval.
Staré 11-01-2019, 19:36
slOn slOn je práve online
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Ano, více hráčů má problém si zvyknout na tohle nové rozložení. Pravděpodobně je to ale síla zvyku a časem se to již zautomatizuje tak, že nebudete ani vnímat nějaké "omezení". Chápu, že je to ale zřejmě méně praktické, než kdybyste přístup měli přímo na dosah jednoho kliku (můžete přes obrazovku města), a stejně jako problém se schovaným portálem v cechu jsem to již na vedení oznámil.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 12-01-2019, 00:37
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Zrovna ti mazlíčci jsou rakovina. Kromě pomalýho načítání je to ten poslední důvod, proč jedu pořád na flashovce.
Odpovědět s citací
Staré 12-01-2019, 00:47
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Standardní

Nechápu proč trošku nezmenší tlačítka a neodstraní ten grafický přechod, sice to s ním vypadá vcelku dobře, ale jedno tlačítko se jim tam vejde už teď.

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Spidder For This Useful Post:
Staré 13-01-2019, 13:25
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Časem tam bude asi pole pro další funkce.. uvidíme, co příjde
Odpovědět s citací
Staré 14-01-2019, 10:00
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Ono nejde ani tak o to, ze by muselo byt vsechno na jeden klik primo z menu, ale je tu spousta ukolu, ktere jsou omezeny jednou denne a hrac by je mel plnit predevsim. Ale tyhlety veci jsou roztrousene vsude mozne a nejsou videt, jestli jsou nebo nejsou splneny. Obvykle v jinych hrach je to videt hned napoprve nebo je alespon nekde souhrn denich veci. Tady neni ani jedno. Pritom prostor by na to byl.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání