Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Off Topic

Off Topic Prostě pokec o věcech, které nemusí být spojené jen s Shakes and Fidget. Můžete si zde povykládat o všem v rámci pravidel fora.

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 14-07-2019, 16:05
Old Player Old Player je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Oct 2017
Angry Hacker ve hře-navrhuji smazání účtu.

Zdravím, jen tak jsem si hledal hráče na světě 1 Německo a vykoukl na mě level 364 berserker. Nestačil jsem se divit... Ostatní nejlepší jsou maximálně level 346 a on 364. Když jsem se na něj podíval, tak jsem jen zamrzl... Má 9700 základ u síly a 5000 základ u výdrže a u ostatních 3000. To je nereálné, Je to jako kdyby někdo vzal svého 5 let hraného válečníka a změnil mu v nějakém programu jméno třídy na Berserker!!! Sám hraji už 7 let a mám podobní staty jako on, ale za 5 měsíců hraní tyto staty NELZE mít. Nemá na některých předmětech ani vylepšení od kováře, poté nemá na některých předmětech očarování od čarodějnice, poté má jen 65%album a v cechu jen 666 rytířů, což dokazuje, že je to prostě hacker. Prosímvás, moderátoři, či rovnou Vy pane slOn, navrhněte odstranění jeho účtu. Podívejte se sami, jméno má TheBerserker, server 1.de. Zde je obrázek: https://ctrlv.cz/ezKa. Jinak doporučuji si jeho postavu prohlédnout zvlášť ručně. Poté bych dodal, že na s1.de hraje normální hráč, který není hacker a jeho jméno je Trash Panda, porovnejte tyto 2 a pravda vyleze na povrch velice rychle. Moc děkuji a přeji pěkný den všem POCTIVÝM hráčům!

Naposledy upraveno Old Player; 14-07-2019 v 16:16. Důvod: Dopisování důležitých informací.
The Following User Says Thank You to Old Player For This Useful Post:
Staré 14-07-2019, 18:01
Herodotos Herodotos je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jun 2016
Standardní

Tak v prvom rade, slOn, respektíve Chicony, nemá právomoc zasahovať do serverov iných krajín, maximálne môže podať podnet k prešetreniu nemeckému Community Managerovi - KO771. Neviem o tom, že by sa na túto hru vôbec dali vytvoriť hacky, samozrejme sú privátne servery, no to je iná kapitola. Berserker je nová a zároveň dosť silná trieda, takže ten postup tam je predsa len trochu rýchlejší, než u bojovníka, zároveň sa aj celá hra dosť posunula, čo sa týka rýchlosti expenia, takže dať tento lvl za 6 mesiacov bolo kedysi nemožné, len lvl 300 bol obrovský úspech a ten človek mal obdiv, dnes je to možno niekde na leveli 500...To, že nemá očarované veci nedokazuje nič, možno len kúpil nové epiky, možno ich len zabudol očarovať, nepovažoval by som očarovanie predmetov za nejakú extra výhodu v hre... Vylepšenia možno zabudol tiež, no základ mu nepridajú. V čom je 65% album znakom hackovania? Možno si ho necháva na neskôr (nechce sa mu hľadať veci )... Zároveň by som ešte povedal, že možno išiel na goldy určitú dobu. Porovnanie dvoch hráčov by som tiež za dôkaz nepovažoval, predsa každý má iný štýl hrania, iné možnosti, čo sa týka financií respektíve hub, predsa človek, čo má mesačne 1000 hub sa nedá porvnávať s človekom, čo má mesačne 4000 hub...( je to len príklad, no podstata je rovnaká ). Tak samozrejme, nech sa vyjadria kompetentní, no ja by som ho za hackera nepovažoval a tvoje dôkazy podľa mňa, veľkú váhu nemajú. Tiež je otázne, či by aj v prípade dokázania viny, dostal nejaký trest.

Naposledy upraveno Herodotos; 14-07-2019 v 18:49.
Staré 14-07-2019, 18:54
Kostlivý bojovník

Standardní

Dík za názor, ale podle mě nejsi tak ve hře vyspělý jako já a nedokážeš tyto věci posuzovat :) Oko dlouholetého hráče ví, kde se pravda skrývá. Má to na jednom programu napíchlé o kterém vím i já. Konec mého vyjadřování k mému příspěvku, má poslední odpověd. Snad s tím vedení něco udělá. Mějte se parádně a ať pravda zvítězí.
The Following User Says Thank You to Old Player For This Useful Post:
Staré 14-07-2019, 19:09
Herodotos Herodotos je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jun 2016
Standardní

Tak ak si myslíš, že máš adekvátne dôkazy, napíš na podporu alebo tu PM slOnovi, len tu ti pomôžu zrejme.

Naposledy upraveno Herodotos; 14-07-2019 v 19:28.
The Following User Says Thank You to Herodotos For This Useful Post:
Staré 14-07-2019, 20:03
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Napíši správci komunity daného serveru (KO771), abyse na tohoto hráče podíval. Vskutku je berserker silná třída, co se rychlosti progresu ve hře týče a pokud je do něj investováno velké množství hub, tak dokáže dosáhnout takových hodnot velice rychle díky jeho mechanice.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-07-2019, 10:09
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Mě by spíš vážně zajímaly myšlenkové pochody autora příspěvku. Německý svět 1 a on prostě si jde stěžovat na české fórko...
Staré 15-07-2019, 13:36
Kostlivý bojovník

Standardní

Myšlenkové pochody mám lepší než ty chlapče :) A o tvém prodeji tvé postavy se bavit nemusíme, že? Jak jsi někoho okradl o čas, že? Tak pomlč ubožáčku. - Neodpovídám.
Staré 15-07-2019, 19:20
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

Téma mi přijde vyřešené a osobní antipatie proberte jinde . . .

Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli locahero za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání