Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy

Přijaté návrhy Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 26-06-2017, 20:22
Simon Pavelka Simon Pavelka je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jun 2017
Umístění: Praha
Smile Epická Kniha Dobrodruhů [Hospoda]

Ahoj, mám další návrh..tentokrát se bude konat v hospodě okolo úkolů. :-)
Pokud je to duplicita tak promiňte, ale nic jsem nenašel. :-/

Epická Kniha Dobodruhů

Od levelu 120 bude hráč moci najít item s názvem Epicka Kniha Dobrodruhů.

Odemče se horní část hospody, kde bude ležet kniha z které si bude vybírat 1 úkol denně, budou připaveny 3..ale jen jeden každý den budete moct splnit. Potom se kniha zavře a otevře se další den.
Nebudou to klasické odměny, ale speciální. 5x víc zlata a zkušeností. Úkoly budou trvat 45 minut - 1,5 hodiny. Nebude na to fungovat zvíře. Naopak bude fungovat Xp a Gold Event. Album a taky Věž
Ale aby to nebyli jen tak obyčejný úkoly i když teď nejsou. Bude tam upgrader který to bude vylepšovat. Každý vylepšení, budou o 2% lepší odměny. Max se vylepšit bude 25krát. Tak že na konci o 50%. Vylepšení bude stát strašně hodně zlatých. ;-)

Děkuji za přečtení, popřípadě za ohlasy nebo co by jste upravily nebo přidaly.

Naposledy upraveno Simon Pavelka; 26-06-2017 v 20:24.
Staré 26-06-2017, 21:06
Speedee35 Speedee35 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Feb 2017
Standardní

Já bych uvítal,že by tu byl jeden speciální úkol na den,či týden,..,který by byl o dost těžší splnit.Mohlo by tam být napsané,co udělat a odměna jestli by byla vidět,nebo by se zjistilo až po splnění to už je jedno.
The Following User Says Thank You to Speedee35 For This Useful Post:
Staré 27-06-2017, 09:54
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Hráči sf jsou příliš hloupí na knihy!
prof. et prof. doc. et doc. Ing. et Ing. MUDr. MDDr. MVDr. JUDr. RNDr. et RNDr. RSDr. PhDr. et PhDr. PaedDr. PharmDr. ThDr. ThLic. ThMgr. PhMr. MrPh. DrPh. Dr. Phil. ThB. Mgr. et Mgr. Bc. BcA. My Autumn, DrSc. CSc. DiS. M.A. Ph.D. M.Sc. B.A. MBA M.Litt. M.Phil. DMS Dr.

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli My Autumn za tento užitečný příspěvek:
Staré 27-06-2017, 12:35
vovodrtic vovodrtic je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Aug 2014
Umístění: Česká republika
Standardní

Citovat:
Původně založeno Speedee35 Zobrazit příspěvky
Já bych uvítal,že by tu byl jeden speciální úkol na den,či týden,..,který by byl o dost těžší splnit.Mohlo by tam být napsané,co udělat a odměna jestli by byla vidět,nebo by se zjistilo až po splnění to už je jedno.
Taky myslím, že by bylo lepší plnit nějaké jiné úkoly, než jít na hodinu pryč a čekat jako u normálního questu. Podle mě by bylo lepší, kdyby dejme tomu nahoře seděl týpek a ten pro nás měl speciální úkoly, na den by jich mohlo být třeba 10 a plnily by se zároveň s klasickými úkoly. Například by ti řekl, běž na výpravu a dones mi "hrdinskou zbroj", dostaneš za to zlato, expy, houbu,... to už je jedno. Nebo něco na podobném principu, navíc by sis u tohoto člověka mohl dělat dojem, čím lepší, tím víc možností by se otevíralo. Třeba bylo více goldů za právě výše zmíněné speciální questy nebo něco na ten způsob, při maximální spokojenosti určité osoby, by s námi například mohl i bojovat v podzemí nebo něco, to už je zase úplně něco jiného... Pokud jeho úkoly dělat nebudeš, osoba o tobě nebude vůbec vědět, tudíš žádný bonus nedostaneš, pokud si od něj úkol přece jenom vezmeš a neuděláš a bude se to opakovat příliš často, nebude na vás spoleh a žádně speciální úkoly dostávat nebudete! Navíc po každém splněném úkolu se budete hlásit, že už je to hotové, když by vám dal například úkol, zabij 300 příšer v tornádu a vy budete mít už zabitých 400, prostě za ním přijdete, že je to hotové a nemusíte dělat nic. Taky by to mohlo fungovat tak, že daná osoba by byla například voják, který by vás využíval ve svůj prospěch, například, že jeho armádu obtěžuje trol v Gnarogrimu, běž ho zabít, po splnění třeba 50ti úkolů od něj dostanete vyznamenání, čím víc takových úkolů uděláte, tím hezčí medaile budete dostávat, medaile bude připnuta k profilovému obrázku a uvidí ji všichni...

Jenom jak bych to udělal já, je to na podobném principu. Samozřejmě takovýchto věcí se dá vymyslet spoustu, bylo by to rozhodně zajímavé zpestření hry, je mi jasné, že to tady na foru nikdo nepřijme, ale beztak do dvou let ve hře něco takového bude

Naposledy upraveno vovodrtic; 27-06-2017 v 12:46.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli vovodrtic za tento užitečný příspěvek:
Staré 27-06-2017, 13:15
Černý fantom

Standardní

Bylo by to fajn,ale z části mi to připomíná nedávno přidané úspěchy..
Staré 27-06-2017, 14:16
Simon Pavelka Simon Pavelka je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jun 2017
Umístění: Praha
Standardní

Citovat:
Původně založeno vovodrtic Zobrazit příspěvky
Taky myslím, že by bylo lepší plnit nějaké jiné úkoly, než jít na hodinu pryč a čekat jako u normálního questu. Podle mě by bylo lepší, kdyby dejme tomu nahoře seděl týpek a ten pro nás měl speciální úkoly, na den by jich mohlo být třeba 10 a plnily by se zároveň s klasickými úkoly. Například by ti řekl, běž na výpravu a dones mi "hrdinskou zbroj", dostaneš za to zlato, expy, houbu,... to už je jedno. Nebo něco na podobném principu, navíc by sis u tohoto člověka mohl dělat dojem, čím lepší, tím víc možností by se otevíralo. Třeba bylo více goldů za právě výše zmíněné speciální questy nebo něco na ten způsob, při maximální spokojenosti určité osoby, by s námi například mohl i bojovat v podzemí nebo něco, to už je zase úplně něco jiného... Pokud jeho úkoly dělat nebudeš, osoba o tobě nebude vůbec vědět, tudíš žádný bonus nedostaneš, pokud si od něj úkol přece jenom vezmeš a neuděláš a bude se to opakovat příliš často, nebude na vás spoleh a žádně speciální úkoly dostávat nebudete! Navíc po každém splněném úkolu se budete hlásit, že už je to hotové, když by vám dal například úkol, zabij 300 příšer v tornádu a vy budete mít už zabitých 400, prostě za ním přijdete, že je to hotové a nemusíte dělat nic. Taky by to mohlo fungovat tak, že daná osoba by byla například voják, který by vás využíval ve svůj prospěch, například, že jeho armádu obtěžuje trol v Gnarogrimu, běž ho zabít, po splnění třeba 50ti úkolů od něj dostanete vyznamenání, čím víc takových úkolů uděláte, tím hezčí medaile budete dostávat, medaile bude připnuta k profilovému obrázku a uvidí ji všichni...

Jenom jak bych to udělal já, je to na podobném principu. Samozřejmě takovýchto věcí se dá vymyslet spoustu, bylo by to rozhodně zajímavé zpestření hry, je mi jasné, že to tady na foru nikdo nepřijme, ale beztak do dvou let ve hře něco takového bude
Dobrý nápad. Čím větší reputaci u něho tím lepší odměna atd..
Když splníš ukol dostaneš +5 reputace, když nesplníš -5 reputace. To zní dobře. Ne ?
Ale potřeboval by si na splnění víc dnů ne ?
Medaile by taky neuškodila. Aspoň vylepšení profilu by se dalo říct :-) Bronzová, Stříbrná, Zlatá, Diamantová podle toho jakou máš reputaci. A kdyby si třeba nesplnil některé ukoly u něho. Spadnul by si například ze Zlata do Stříbra ;-)

Naposledy upraveno Simon Pavelka; 27-06-2017 v 14:19.
Staré 27-06-2017, 18:55
Černý fantom

Standardní

Ty medaile už tu jednou byly,ikdyž za jiným cílem,stačilo by to jako denní úkol.
Staré 28-06-2017, 22:47
vovodrtic vovodrtic je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Aug 2014
Umístění: Česká republika
Standardní

Citovat:
Původně založeno Speedee35 Zobrazit příspěvky
Ty medaile už tu jednou byly,ikdyž za jiným cílem,stačilo by to jako denní úkol.
Jasně, pořád všechno stačí. Proč to neudělat tak jak bylo navrženo? Je toho hodně, ale už mě nebaví ty updaty, kdy přidaj jednu věc, třeba podzemí, čarodejnici, kovare a nic poradnyho z toho, neco jinyho byla treba pevnost, to byl snad prvni opravdu suprovej update a druhej jsou mazlove, dal se nic prelomoveho nekonalo. Uz by ale bylo na case! V predstavivosti se meze nekladou, tak zkuste si vzit napriklad podklady navrhu Simona Pavelku a napiste jak si to predstavuje vy, at maji admini na vyber, at maji co zamitat. Zkratka koncept tohohle navrhu se mi vazne libi, dava to smysl a je to neco noveho, ale zaroven vhodneho do blazniveho RPG Shakes and Fidget sveta, moznosti jak to udelat je nespocet, medaile nemedaile. Proc je tam nedat? Neni to nijak tezke na naprogramování, hru to probarvi a hraci se budou snazit aby, vsichni videli jejich nabliskane medaile. Navic, Nemci by urcite vymysleli zpusob jak na napadu neco trhnout, takze by to bylo vyhodne pro obe strany. Updatu co vylepsuji postavu je uz ve hre dost, ted to chce zase neco pro zabavu, rozsirit obzory hracum SF, dat jim na vyber, moznost se rozhodovat, zkratka Shakes je sice uzasna hra, ale ma jeste spoustu nedostatku, coz je celkem blby kdyz uz slavi 8 let...
The Following User Says Thank You to vovodrtic For This Useful Post:
Staré 29-06-2017, 10:57
Kubin8 Kubin8 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Hodinový epik quest jednou během dne zní fajn, ikdyž bych tuto dobu protáhl třeba jednou za 2 nebo 3 dny, ať jsou ještě více epické. Ale bylo by fajn, kdyby pro vydání se na to byla potřeba splnit vždy nějakou podmínku. Třeba mít u sebe 3 citrony, protože vyrážíte na "Kyselý a ještě kyselejší úkol". Člověk by prvně musel splnit to a pak by se mohl vydat na to dlouhé dobrodružství.

Naposledy upraveno Kubin8; 29-06-2017 v 14:31.
The Following User Says Thank You to Kubin8 For This Useful Post:
Staré 30-06-2017, 19:07
scoot scoot je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Nápad je to rozhodně zajímavý a myšlenka se mi velmi líbí! Opravdu bych uvítal něco více než qvesty, nemusí to být pravidelně, ale na vyšším levlu je hra monotóní a možná proto později přestává bavit. Kdyby se sem tam od času objevilo něco podobného, byla by to určitě vítaná změna.

Můj návrh:

Malinko bych to upravil, kdyby to mělo být, bohatě by stačilo kdyby to bylo jednou za týden či dva, ale .. ale samotný úkol by mohl trvat 12-24 h. s tím, že bys během plněné tohoto qvestu nemohl nic jiného, ani díky zrcadlu (ale odměna by tomu náležela)
Např. šel bys "na horu" do hospody, rozbalil bys knihu a tam by byl jen jeden úkol s tím, že bys měl bonusy jako při epických víkendech, akorát by tam nebyla hranice goldů ani expů a ani 1 houby za úkol.
Třeba na lv. 300 by jste dostali 30M. goldů, 30M. zkušeností, 3 houby, 5000 ks kamene či krystalů ke kováři a ..

.. napadlo mě, že by tam bylo vystavená výbava .. třeba 5 ks obyčejných předmětů nebo 2 epické předměty, nebo .. třeba jen napsáno, šance na získání předmětů (3-5 obyč) 100% a šance na získání epických věcí 25% nebo něco podobného.
To by byla odměna, za samotný qvest.

Za každý takovýto dlouhodobý qvest by šlo získat také určité hodnocení .. teď třeba DUBLON ()
by se sbírali a počítali by se do statistiky(také by šlo za jednotlivé úkoly udělit 1-3 - pokud by těch úkolů bylo více na výběr a né jen jeden jak píši) a za určitý počet těchto by jste získali speciální třídu (bronz, stříbro, zlato atd. jak je psáno výše-buď jako jednotlivec, anebo celkový počet za cech a tím by si cech zvyšoval prestiž), ale také by šli směňovat.

Jen návrh za směňování, např. 1 = 5M. goldů/xps apod. nebo třeba za 10 dostanete bedínku, která obsahuje xx houbiček, xx předmětů a xx epiků

Ale hlavně, co bych uvítal já sám je vzhled Vaší postavy.
Teď tam máte pouze face Vaší postavičky a tělo, které je v černém brnění, nic moc, co si budeme povídat .. A proto by šlo, třeba za 50 koupit speciální brnění (bylo by to pouze estetické, ale mělo by svou funkci) a nezabíralo by místo v batohu, ale bylo by například vystavené v pevnosti a vy by jste si vybírali, které si vezmete
napadlo mě:
1) zrychlí Vaše zvíře o 5%
2) zvýší zisk z dolů v pevnosti o 3%
3) přidá jeden slot do batohu
4) zvýší šanci na nalezení epiku/ovoce/houby o 2% nebo víc/míň
5) zvýší Vaši životní energii při obraně cechu o 5%
6) sníží protivníkovo poškození ve stinném světě o 3%

šlo by jich vymyslet nespočet ..

A dokonce, co bych také rád uvítal, např. za 150 si můžete zakoupit speciální jezdecké zvíře, také by to bylo něco nového, oživení hry.
Opět jen nástřel:
Bílí medvěd - doba trvání cesty -35%, +5% k poškození nepřítele
Jelen - doba trvání cesty -20%, 10% k nalezení hub
Želva - doba trvání cesty +10%, o 30% vyšší kořist z qvestů

A opět je tu spousta možností.

--------------------------------------------------------------
//Edit:

- Qvest by šel plnit samostatně (třeba 4-8h. nebo společně (8-24 h.): a) se společníky z věže b) s kamarádem(1-3) z cechu.
- Ta nová zvířata nemusejí úplně nutně být rozdělená na A a B jako je to teď (drakogrif a grifodlak atd.) ale jen jeden typ, protože budou vzácná a nebude je mít každý.
- Na každém tom speciálním brnění by mohl být cechovní erb cechu, kde se hráč nachází (kdo nikde nebude(to ale moc nehrozí) tam nic mít nebude).
- Pro cech, čím populárnější by byl, tím by se mohlo odemknout více možností pro erby, aby byly ještě více jedineční díky znaku.

Naposledy upraveno scoot; 30-06-2017 v 19:49. Důvod: Jako fontána nápadů
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli scoot za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání