Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Pomoc & Otázky

Pomoc & Otázky Chcete se na něco zeptat, co vám není jasné? Zde je sekce pro vás!

Zamčené téma

Možnosti Zobrazování
Staré 05-10-2019, 15:24
Martin020 Martin020 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2019
Angry SF nefunguje na WIFI

Ahoj poslední 2 dny mám problém se spuštěním SF.Hraji na pc (steam) tak i na telefonu.Pokud spustím SF aplikaci na WIFI aplikace se otevře a po kliknutí na postavu se hra jen načítá a nikdy nenačte.Pokud spustím aplikaci na datech vše normálně funguje.Na pc úplně stejný problém.Ostatní hry,aplikace,prohlížeč na wifi fungují.Jsem zde nový proto se omlouvám zda-li jsem někde udělal chybu.
Staré 05-10-2019, 15:43
Bucky Larson Bucky Larson je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

Hele momentalne jsem na wifi a uplne v pohode :)

Mozna zkus zda nekde v nastaveni telefonu nemas bloknuty sf pres wifi (asi jedine co me napada)

Nebo ti vzdy wifi vypadne kdyz spoustis Sf :D :D
Staré 05-10-2019, 23:44
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

vzhledem k tomu, ze ti to nejede ani na PC pres wifi bych rekl, ze mas wifi zarusenou a nebo na ni mas poveseneho strasne moc "bordelu".

Zkus odhlasit vsechny zarizeni, co mas na wifi zapojene, restartuj router (vytazenim ze zasuvky) a zkus spustit saf znovu.

Tipoval bych to na "klasicke" "hele, k wifi mam pripojenych 6 smartphonu, 3 tablety, 4 notebooky a jeden stolni PC a internet mi vubec nejede, cim to je?"
Staré 06-10-2019, 12:55
Kostlivec

Standardní

Vše jsem vyzkoušel ale nic nefungovalo.Myslím si že pokud bych měl wifi zarusenou tak nefunguje i neco jineho.Nefunguje jen Sf nejméně náročná hra.Internet mám silný dostatečně.
Staré 06-10-2019, 13:48
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Martin020 Zobrazit příspěvky
Vše jsem vyzkoušel ale nic nefungovalo.Myslím si že pokud bych měl wifi zarusenou tak nefunguje i neco jineho.Nefunguje jen Sf nejméně náročná hra.Internet mám silný dostatečně.
to, ze je sf "nejmene narocna hra" bych netvrdil, ikdyz muze graficky vypadat "nic moc", tak nevis, co vsechno se stahuje a kam vsude se pripojuje.

Kdyz hru na PC spustis, melo by se (vetsinou) v levem dolnim rohu prohlizece zobrazit, co prohlizec zrovna dela (na jakou adresu se snazi pripojit). Uz se mi parkrat stalo, ze facebook nebo google sf nejak pokazil a treba 2 dny se mi tam zobrazovalo "cekam na ads.google.com nebo ads.facebook.com" a hra se mi odmitala nacist.

Potom jeste muzes zkusit smazat cache prohlizece a zkusit stranku nacist znovu - otevres okno s hrou na PC a zmacknes ctrl + F5.
Staré 06-10-2019, 17:33
dalu78 dalu78 je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

A fungovalo Ti to někdy na té wifi? Pokud ano a nefunguje to z ničeho nic, tak...
http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=34615&page=2
Kdysi dávno jsem měl problém, že mi to taky nefungovalo a vše ostatní ano - chyba byla u poskytovatele, něco měl na jeho vysílači.
A nebo je to něco jiného :D
Staré 06-10-2019, 20:10
Kostlivec

Standardní

Díky za rady.Vše jsem vyzkoušel ale nic nepomohlo.Psal jsme poskytovateli a ten to bude řešit v pondělí.Napíšu jak to vypadá.Díky že se snažíte pomoct.
Staré 13-10-2019, 14:24
Kostlivec

Standardní

Po napsání poskytovateli se vše vyřešilo.Ještě jednou díky všem za rady.
Staré 14-10-2019, 11:17
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Také děkuji ostatním, že vypomohli a problém se vyřešil. :)

Zamykám.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání