Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 03-01-2018, 10:37
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Já půjdu do nebe
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní Diskriminace v trestech na fóru

Ahoj moji milí,

objevil se tu nový fenomén, jehož průkopníkem jako správný mučedník jsem já. Diskriminace a perzekuce nehodících se uživatelů je zřejmá a Regospytcharter je další obětí. Jde o karty, které i když jsou za offtopic, trvají x měsíců. Rego taky takové má, což josifek dokázal právě na chatu: 1 / 06-03-2018 17:36

Mé otázky zní: Dostávají takové karty všichni? Proč ne/jo? Jakým způsobem si slon určí, kdo se mu nehodí, a koho chce umlčet? Proč o tomto pseudopravidle není v pravidlech řeč?

Pochválen buď Ježíš Kristus
prof. et prof. doc. et doc. Ing. et Ing. MUDr. MDDr. MVDr. JUDr. RNDr. et RNDr. RSDr. PhDr. et PhDr. PaedDr. PharmDr. ThDr. ThLic. ThMgr. PhMr. MrPh. DrPh. Dr. Phil. ThB. Mgr. et Mgr. Bc. BcA. My Autumn, DrSc. CSc. DiS. M.A. Ph.D. M.Sc. B.A. MBA M.Litt. M.Phil. DMS Dr.

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Staré 03-01-2018, 11:26
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Karty jsou pro všechny uživatele nastavené naprosto stejně. Důvod zvyšení délky trvání je takový, že jistí uživatelé brali těch 5 bodů jako jakýsi limit na porušování pravidel na foru. Jakmile karta vyprší, pokračují v dalším záměrném porušování pravidel a znehodnocování zdejšího fora svými rádoby vtipnými příspěvky. Pokud si myslíte, že kartuji nesprávně, obraťte se prosím na vedení Playa Games, to jsem psal již mnohokrát. Já si za tímto pevně stojím. Jiní uživatelé s dodržováním pravidel na foru potíže nemají. Jediní, kdo má potíže s novou dobou trvání karet jste vy, jelikož vám to znemožňuje dělat to, co jste zde dělali do nedávné doby bez toho, aniž byste dostali ban.
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 03-01-2018, 17:13
Felix™ Felix™ je offline
Veterán

Datum registrace: Sep 2010
Standardní

Objektivita pravidiel spočíva v tom, že je človek schopný jednoznačne rozpoznať nuancie všetkých situácií, t. j. nejedná podľa "tabuliek", kedže by sa totálne nivelizoval rozdiel nováčika, staršieho užívateľa, už trestaného užívateľa, ale napr. aj bývalého moderátora...

Samotný tento systém túto možnosť ponúka, vzhľadom k tomu, že tresty by boli inadekvátne a míňali by svoj cieľ, v zmysle, čakať, kým niekto dostane 4 body, počkať, kým nejaký prepadne a dať mu ďalší; nikde nie je, a to ani v "reálnom svete", brané za diskrimináciu to, že človeka vnímaš "s jeho potrebami", keď sa to označí eufemisticky...

T. j. "vaša snaha nemá zmysel", pravidlá obsahujú klauzulu " Každý případ bude hodnocen samostatně. "
Staré 05-01-2018, 17:03
Nvidia7 Nvidia7 je offline
Banned

Datum registrace: Nov 2017
Umístění: To se nikdy nedozvíš!
Standardní

Tak se musím přidat k MA. Jako upřímně za tento příspěvek jsem dostal kartu za 3 body. Nemyslím si, že jsem byl útočný a ani, že jsem někoho insultoval. To se opravdu omlouvám. Víte, co je ale největší gól? Ta karta vyprší 19.5.2019. ZA ROK A PŮL. Toto jestli není diskriminace, tak mi to připomíná Severní Koreu, kde je také ráj na planetě, že?
Staré 05-01-2018, 17:47
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno Nvidia7 Zobrazit příspěvky
Tak se musím přidat k MA. Jako upřímně za tento příspěvek jsem dostal kartu za 3 body. Nemyslím si, že jsem byl útočný a ani, že jsem někoho insultoval. To se opravdu omlouvám. Víte, co je ale největší gól? Ta karta vyprší 19.5.2019. ZA ROK A PŮL. Toto jestli není diskriminace, tak mi to připomíná Severní Koreu, kde je také ráj na planetě, že?
insultace moderatora fora a community managera v jedinem prispevku, tos z toho vysel jeste celkem hodne lacino, na jinych forech se za tohle dava permanentni ban

MA: ja bych rekl, ze jedina diskriminace, ktera se tady stala je v tom, ze ti za to trolleni byl uz dvakrat udelen permanentni ban a dvakrat sundan, ale ty si toho nijak nevazis a v trolleni pokracujes vesele dal
Staré 05-01-2018, 19:52
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Citovat:
Původně založeno Nvidia7 Zobrazit příspěvky
Nvidia7 ty jsi tady nový, tak si pořádně pročti pravidla a pozoruj místní zvyklosti ať víš do čeho jdeš.
Teď už třeba za cenu získání třech bodů víš jakou expiraci má červená karta . . .

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
The Following User Says Thank You to locahero For This Useful Post:
Staré 05-01-2018, 19:54
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno locahero Zobrazit příspěvky
Nvidia7 ty jsi tady nový, tak si pořádně pročti pravidla a pozoruj místní zvyklosti ať víš do čeho jdeš.
Teď už třeba za cenu získání třech bodů víš jakou expiraci má červená karta . . .
Co to tady zkoušíš, v pravidlech je insult na 30 dní. Nejvyšší trest tam je zmíněn na 90 dní (vynechme perma za obcházení banu apod.)

Nový uživatel dostane kartu na rok a půl za slovo neinteligentní? Tak toto mohl udělit jedině někdo fakt neinteligentní.

Ceris: Až nebudeš psát jako někdo, komu není shůry dáno, možná na tebe budu vážně reagovat.
prof. et prof. doc. et doc. Ing. et Ing. MUDr. MDDr. MVDr. JUDr. RNDr. et RNDr. RSDr. PhDr. et PhDr. PaedDr. PharmDr. ThDr. ThLic. ThMgr. PhMr. MrPh. DrPh. Dr. Phil. ThB. Mgr. et Mgr. Bc. BcA. My Autumn, DrSc. CSc. DiS. M.A. Ph.D. M.Sc. B.A. MBA M.Litt. M.Phil. DMS Dr.

Naposledy upraveno My Autumn; 05-01-2018 v 19:55.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli My Autumn za tento užitečný příspěvek:
Staré 05-01-2018, 20:03
Nvidia7 Nvidia7 je offline
Banned

Datum registrace: Nov 2017
Umístění: To se nikdy nedozvíš!
Standardní

Citovat:
Původně založeno locahero Zobrazit příspěvky
Tak jsem si to přečetl a nikde rok a půl nevidím? Jsem pouze slepý, nebo opravdu čtu, že to má být na 30 dní?

Nebo je toto nesprávný odkaz ?

E: už se to prachsprostě vyeditovalo

Naposledy upraveno Nvidia7; 05-01-2018 v 22:09.
Staré 05-01-2018, 21:46
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Seznam trestů jsem obnovil. Nejsem překvapen, že délka trvání karet vadí jenom vám, jelikož jste ti, kteří využívali jejich krátkodobého trvání. Pravda, seznam jsem mohl obnovit dříve, abyste o tom byli informovaní. Kartu, kterou jste tedy teď dostali, vám odeberu po skončení doby, která tam byla předtím.
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 05-01-2018, 22:02
AfterDarkor

Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Seznam trestů jsem obnovil. Nejsem překvapen, že délka trvání karet vadí jenom vám, jelikož jste ti, kteří využívali jejich krátkodobého trvání. Pravda, seznam jsem mohl obnovit dříve, abyste o tom byli informovaní. Kartu, kterou jste tedy teď dostali, vám odeberu po skončení doby, která tam byla předtím.
V tom případě by měl dostat Rego unban, neboť měl vaše uber dlouhé karty.

Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání