Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 25-11-2017, 14:03
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Citovat:
Původně založeno Fenrir99 Zobrazit příspěvky
Chyby hry.
Tak jak mi odpověděli z podpory "soudruzi z Německa", že v mém případě o žádnou chybu se nejedná, ale pak preci jenom mi nějakou takou kompenzaci dali....
Tak Vám říkám, že jsem chybu našla a to docela náhodou.
Na s13 si predstavte stále můj zmizelý cech bojuje. Jak je to možné? To takt nevim. Cech casper je napaden cechem Češi s velkým č a to mně zarazilo, tak jsem si nechala zobrazit tento cech a ukázalo mi to ten cech češi z kraje tabulky, ale tento cech s nikým nebojuje.... A copak a je to každý den stále dokola...
No fakt dobrý.
Co se tady ještě může stát a "chyba to není"
Tak vidíš, tvůj cech dále existuje a dokonce i bojuje, jen není vidět. Žádná chyba.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 30-12-2017, 14:17
Fenrir99 Fenrir99 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2014
Standardní

Začátkem prosince jsem psala na podporu a zatim žádná odpověď. Můj neviditelný cech Češi stále bojuje od 12.9 - stále bojuje a nedobojoval s cechem casper, ten se diky tomu, že ho jiný cech nemůže napadnout, tak se drží na přední příčce mezi cechy. Podpora má v Německu už měsíc vánoce, dovolenou, že mi ještě neodpověděli??? Chybí mi jejich konstatování, že chyba ve hře to nemůže být, že by zásah vyšší moci????
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Fenrir99 za tento užitečný příspěvek:
Staré 30-12-2017, 20:39
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Citovat:
Původně založeno Fenrir99 Zobrazit příspěvky
Začátkem prosince jsem psala na podporu a zatim žádná odpověď. Můj neviditelný cech Češi stále bojuje od 12.9 - stále bojuje a nedobojoval s cechem casper, ten se diky tomu, že ho jiný cech nemůže napadnout, tak se drží na přední příčce mezi cechy. Podpora má v Německu už měsíc vánoce, dovolenou, že mi ještě neodpověděli??? Chybí mi jejich konstatování, že chyba ve hře to nemůže být, že by zásah vyšší moci????
Již jsem tyto informace poslal na vedení. Vím, že jste psali znovu na podporu nyní a ptali se, jak to dopadlo. Zatím jsem odpověď nedostal, proto jsem po obdržení vaší další zprávy odeslal dotaz, zda se to řeší. Prosím, vydržte.

EDIT: Odpověď jste již dostali.

EDIT: Případ je již uzavřen.

Naposledy upraveno slOn; 04-01-2018 v 17:25.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání