Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 18-09-2017, 17:16
Fenrir99 Fenrir99 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2014
Standardní

Ano je to o lidech a bohužel na nasem servru za chvili aktivni hráči snad nebudou... tak neni moc na vyber
A kdovi, jak to ještě bude dlouho trvart - však to vidíš jak spěchají s opravou..
Mně přijde, ze čekají az mně to prestane bavit.
Staré 18-09-2017, 21:31
Kostlivý válečník

Question Stálé nevyřešeno, dočkáme se????

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Váš případ již řeším s vedením Playa Games. Jsem si jist, že je zde možnost, jak vám cech navrátit.
Mohu se zeptat tady moderátorů, hlavně asi slOna. JESTLI SE DOČKÁME NĚJAKÉHO ŘEŠENÍ a hlavně KDY??
Staré 19-09-2017, 10:17
Kipr Kipr je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Vyzkoušel jsem chybu napodobit a nepodařilo se. Kdysi v minulosti jsme se s podobným problémem již setkali a jestli si pamatuji dobře, cechy byly vždy vráceny zpět.
Chtěl bych se zeptat, v jaké fázi je vrácení našeho cechu zpátky? Jak už jsem psal dříve, čas utíká a na nikoho se nečeká...
The Following User Says Thank You to Kipr For This Useful Post:
Staré 19-09-2017, 18:28
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Ohledně problému komunikuji zřejmě s vůdcem cechu. Pokud chcete nějaké informace o případu, musíte se zeptat jeho.
Staré 19-09-2017, 22:44
Kostlivý válečník

Standardní

Hm, ani se nedivím, že jste neodpověděl.
Docela nevim, co si mám myslet o Vaší odpovědi.
Rekapitulace:
12.9. Se mi ztratil cech
Po druhé urgenci na podpoře, jste mi napsali, že řešení jste předali vedeni hry v Německu
A dnes mi přišlo vyrozumění, že vlastně žádná chyba se nestala a že jestli chci něco řešit mám poslat seznam členů...
Doteď jsem si myslela, že zrušit cech může jen velitel. A když jsem si naprosto jistá, že ani já a ani nikdo s mým účtem nemanipuloval, tak pak už jen duch svatý...
Opravdu nevím, co si mám myslet.

No ještě doplňuji. Takže vám všem řeknu...
Vzhledem k tomu, že cech se mi ztratil já jako velitel jsem ho nezrušila, tak mi prosim asi dle mínění podpory ho zrušil někdo z členů (a to si teda asi už nikdo tady není ničím jistý) anebo vůbec nevědí, proč se mi ztratil cech anebo se tim, že jeden malinkatej čecháček si na něco stěžoval ani nezabývali...
A reknu vám, ze se mi nelíbí ani jedna varianta.
A prosim trvám na odpovědi, co se vlastně stalo, že prostě z ničeho nic zmizí cech!!!!

Já fakt stále čekám, že se dozvím jak je možné že zmizí cech, bez zpráv hráčům, ze byli vyhozeni, bez emailove zpravy k potvrzeni o zrušení cechu.
Ono tady to fórum má něco do sebe a podobné téma se již řešilo.
Tak bych prosila jak to, že se na s13 toto stalo a podpora tvrdi, že to chyba nebyla....
Dostanu konečně odpověď?
Diky.

Naposledy upraveno slOn; 21-09-2017 v 21:43.
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Fenrir99 za tento užitečný příspěvek:
Staré 21-09-2017, 21:38
martex martex je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2017
Angry podpora

Nad čím mi zůstává rozum stát je úroveň podpory. I když je produkt hra, stejně by měl být zachován vztah uživatel-platící zákazník a uživatelská podpora, která by se měla chovat profesionálně. A to zvláště v případě když se jedná o chybu hry a v tomto případě tomu vše naznačuje.
Takže tu máme peníze z prodeje houbiček a z reklamy na Lídly, zatímco když se něco vysype, tak se najednou neděje nic.
"Kiss your money good bye."

No fajn, ale začínám pochybovat zda-li budu ještě v hraní SF pokračovat. Protože jako zakazník toto odmítam podporovat.
The Following User Says Thank You to martex For This Useful Post:
Staré 21-09-2017, 21:49
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Věřte mi, že kdybych měl možnost, rád prověřím veškeré detaily tohoto případu a pokusím se zjistit, co se mohlo skutečně stát. V tomto případě mi však nezbývá nic jiného, než jen s poskytnutými od vás informacemi kontaktovat vedení a ti již nějakým způsobem tohle prověřují. Jakým? Skutečně nevím a zřejmě se to ani nikdy nedozvím. Mohu pouze předat vaši nespokojenost s řešením tohoto případu, kterou naprosto chápu. Dále mohu jen tlumočit zprávy s zprostředkovávat jakýsi kontakt mezi vámi a vedením. Rád bych se do případu zapojil více, ale na tomto moje pravomoce končí. Nyní vám bylo poskytnuto nějaké částečné řešení. Rozumím, že je to dle vás nevyhovující, ale bohužel zde již jiná možnost není. Věřím, že vedení je v tomto ohledu pečlivé a že prověřili vše co mohli, aby zjistili, kde chyba nastala. Určitě pro to udělali vše, nikdo nechce nespokojené zákazníky. Byl bych velice rád, kdyby to šlo vyřešit jiným způsobem, ale existují bohužel nějaké limity. Samého mě velice mrzí, když nejsou hráči spokojeni a nemohu s tím nic udělat.

Naposledy upraveno slOn; 21-09-2017 v 21:51.
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 21-09-2017, 22:11
Kostlivý válečník

Standardní

Ano předejte moji nespokojenost tvůrcům, a můžete věřit, ze nespokojenost je pro to jak se citim slabé slovo
Staré 25-09-2017, 10:39
Kostlivý válečník

Standardní Co dál?

Citovat:
Původně založeno Fenrir99 Zobrazit příspěvky
Ano předejte moji nespokojenost tvůrcům, a můžete věřit, ze nespokojenost je pro to jak se citim slabé slovo
Zajímalo by mně, jak by jste zachovali na mém místě, být velitelem cechu a stát se vám to co mně. Najednou jste bez cechu, který byl a měl solidni úroveň..
Spokojili by jste se s jakou si náhradou-cechem úplně jiným, kde by vám vratili penize, houby, dali by vam zkušenosti, zlato a počet hráčů, tak jak jste to měli, ale portál a cechovni podzemí máte znovu na nule. TAKŽE víte že musite sehnat znovu spoluhráče, vrátí se vam jich sotva pět a začnete znovu portál,i podzemi.
Mně to přijde jako slabá náhrada co vam?

Naposledy upraveno Fenrir99; 25-09-2017 v 10:40.
Staré 25-09-2017, 13:27
Bohemia Bohemia je offline
Noční děs

Datum registrace: Dec 2011
Umístění: Karlovarský kraj
Odeslat zprávu přes Skype™ Bohemia
Standardní

Hrůza, běs, utrpení co se to tu děje. Rozhodně bych se s takovou náhradou nespokojil.
The Following User Says Thank You to Bohemia For This Useful Post:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání