Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 15-09-2017, 23:07
Fenrir99 Fenrir99 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2014
Standardní

Citovat:
Původně založeno Kipr Zobrazit příspěvky
Hlavně aby se to vrátilo do původního stavu rychle, jelikož s každým dnem se ztrácí 200 % zkušeností a peněz a také se nemůžou těžit drahokamy, pokud je nechci mít o 200 horší než jsem míval normálně...
Tak nějak se obávám, že jsme daleko od Německa .. teď je vidět, ze ztráta cechu je pro postavu s vyšším levlem katastrofou, hra se stává nehratelnou. Jak si psal - zlata minimum, zkušeností tak též, těžbu nemá cenu dělat a v podzemí se nechytam.
Tak doufám, že si v Německu na nás brzy vzpomenou.
Staré 16-09-2017, 00:20
martex martex je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2017
Red face Tak kde to vázne?

To se stále čeká na exekutivní rozhodnutí z Německa jestli je možno vyvolati zálohu?
The Following User Says Thank You to martex For This Useful Post:
Staré 16-09-2017, 01:26
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno martex Zobrazit příspěvky
To se stále čeká na exekutivní rozhodnutí z Německa jestli je možno vyvolati zálohu?
Jak jsem psala - par poškozených českých hráčů jak se zdá v Nemecku zas tak nikoho netlačí. Já se nenudim, vysvetluji svým teď už bývalým spoluhráčům, že jsem je nevyhodila, že tak pitomá nejsem. A, ze nás bylo 50, tak mi to nějaký čas zabere
Pak nechápou, když jsem je tedy nevyhodila, že tedy, kde je problém???
A já nevim a tak se ani nedivim, že mi někteří už utekli jinam.
Ono taky kdoví jak dlouho budu čekat a jestli se dočkám
Staré 16-09-2017, 11:22
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Kutnonoš

Datum registrace: May 2017
Standardní

Tak ono je taky pěkný nesmysl čekat bez cechu, že?
Staré 16-09-2017, 17:39
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Tak ono je taky pěkný nesmysl čekat bez cechu, že?
A jako proč? Jako, že někam mam jít a pak za tyden např. zase zmizet, tak to já tedy zásadně nedělám a nedělala jsem.
A že je to někoho hráčské krédo, je to jeho věc, mně zase neber můj styl hry.
Já jsem tuto situaci nezavinila, ať se "ukáže" ten, kdo tutu chybu ve hře dopustil.
A ja pak uvidim, co dál.
O jednoho hráče míň tady, zase tak nic neznamená.
Ono totiž kdyby si trochu uvažoval, tak hra za těchto podmínek nemá smysl
Staré 16-09-2017, 23:39
Kutnonoš

Standardní

Netvrdím, že to není dost závažná chyba, nicméně zase bych tady neplakal, že už je většina lidí v jiném cechu. Ono opravdu není problém jít k nějakému menšímu cechu na výpomoc, i tam jsou poměrně dobré bonusy (těch pár procent na pár dní roli nehraje) a ještě se jim pomůže zdolat nějaké to podzemí/portál. Určitě lepší než stát bez cechu kvůli nějakému nesmyslnému hráčskému krédu.
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 17-09-2017, 12:39
Kostlivý válečník

Standardní

Nepláču, spíše jsem naštvaná.Asi si žádný cech jako velitel nevypiplal do TOP 20, protože by si jinak věděl, kolik je v tom času, a já zase pred dvěma roky, kdybych byla v této situaci, mávnu nad tím rukou a hra pokracuje...
Ale nyni, když mi někdy ten cech vrátí, tak já budu mít cech s pěti hračemi a mohu začnout zase znovu od začátku, protože ti bývalý moji s levely 300 se těžko vrátí, ani na vypomoce nechodi, ale dostávají nabidky od dalších TOP cechů, co jsou na tom stejně, jen neměli dost aktivnich hráčů.
A to je, co mně vadí, zachvili to bude týden a nic se neděje. A čím to bude déle je to horší.
Nevím jak si zkušený hráč a jaké máš zkusenosti s vedením cechu, který se drží vysoko nahoře, neřekla bych, že velké, to by si takto nepsal.
Staré 17-09-2017, 12:55
Kutnonoš

Standardní

na S28 jsem převzal vedení (už cca před 3/4 rokem) cechu v TOP 10, takže nějaké ty zkušenosti tam budou. Všechno je to o komunikaci vedení s hráči. V takovéhle situaci to chtělo okamžitě obeslat všechny členy cechu zprávou ohledně situace a né čekat, až se ozvou sami od sebe.
Staré 17-09-2017, 20:25
Kostlivý válečník

Standardní

Jo, a co myslíš, ze jsem asi dělala... ale když ty cechy jsou na stejné úrovni, tak některému hráči je docela jedno jestli bude v tom nebo onom. Navic na s 28 je mezi cechama dost rozdíl a dvacet na stejné úrovni tam nenajdeš.
A jak se jmenuješ na 28, má tam postavu syn, jestli jsem tedy nepopletla s???
Staré 18-09-2017, 09:53
Kutnonoš

Standardní

Tak to už je pak bohužel o lidech, s tím nic nenaděláš. Jediné uspokojující řešení pro tohle by byl kompletní rollback serveru, což zase neprojde kvůli zbytku.
Jan Papoušek Grznár. Jsem i poměrně nahoře v síni slávy, kolem té desáté pozice stačí hledat.
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání