Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 22-11-2016, 00:12
Anorie Anorie je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Oct 2010
Standardní

Tak podpora zřejmě zafungovala. 20 houbiček zdarma. Doufám, že dostanu ještě těch zbylých 40 hub.

Takže se na mě opět pěkně vykašlali... Nejhorší je, že už ani nevím, co všechno jsem vyplnil za dotazníky... Takže jsem jim musel opět napsat zprávu.
Hergot, když už nabízí něco za něco, tak bych poprosil plnou funkčnost a seriozní jednání...

Jinak při reklamaci doporučuji dělat prsc, že jste splnili danou věc. Já na to teď nejspíš doplatím.
U FB hry lze to dodatečně pořídit, ale u vyplňovaček je to horší..

Naposledy upraveno slOn; 26-11-2016 v 17:52.
Odpovědět s citací
Staré 26-11-2016, 04:49
tar tar je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

A tobě nějaká vyplňovačka vyšla? Mě teda nee, až jsem vše vyplnil tak mi to hodilo zprávu, že je jim líto, ale že mi nemohou nic nabídnout a samozřejmě tím pádem jsem nedostal žádné houby.

Nebo tam jsou ty nabídky na stáhnutí nějaké aplikace do telefonu nebo tabletu a když to zadám v tabletu nebo mobilu tak mi to hodí chybu, že prohlížeč není podporován, a že si tu apku mám stáhnout přes google play.

A pak jsou tam různé jiné nabídky a když na to kliknu, tak se odkaz sice otevře, ale zůstane mi jen prázdné bílé okno a v adresním řádku např. odkaz na hru Drakensag online toto:

Nebo jsou tam chytáky kde dáš telefonní číslo, kde ti to možná automaticky strhne 99Kč z kreditu nebo z mobilu a dostaneš 29 hub který tě v závěru výjdou mnohonásobně dráž než kdyby se koupily třeba přes sms platbu> tomu já říkám super okrádačka.
Odpovědět s citací
Staré 26-11-2016, 23:55
Anorie Anorie je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

ano, ty vyplnovačky z 80% jsou nefunkční. Já dostal 2x 60 za hry.
Odpovědět s citací
Staré 06-12-2016, 11:10
Anorie Anorie je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Opět válčím s podporou trialpay.com...Měl jsem postavit základnu ve hře "Mobile Strike" na level 6 za 100 a To jsem také splnil...
Už mě nebaví, jak mají nefunkční systém. Člověk splní daný úkol a pak to ještě musí nesmyslně dokazovat...
Odpovědět s citací
Staré 06-12-2016, 11:13
FunnyUW FunnyUW je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2011
Standardní

Buď rád, že Ti alespoň něco funguje mě vůbec nic a nebo mi to nabízí hry které nejdou splnit :-) a nebo novinka projdi levelem 1 a po projetí levelu a zavření hry se v přehledu ukáže splň level 20. Dotazníka jsou taky fajn věc vyplníš a pak to napíše Chyba žádné další dotazníky a ani se nepřičte do seznamu, ale co každému je to buřt ...
Odpovědět s citací
Staré 06-12-2016, 13:16
Anorie Anorie je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Ty dotazníky jsou podvod. Vyplníš 6 stran a u posledního ti to napíše, že nejsi "cosi vhodným kandidátem" - posléze ať to zkusím později. A u podpory neuspěješ.
Odpovědět s citací
Staré 06-12-2016, 16:59
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Anorie Zobrazit příspěvky
Ty dotazníky jsou podvod. Vyplníš 6 stran a u posledního ti to napíše, že nejsi "cosi vhodným kandidátem" - posléze ať to zkusím později. A u podpory neuspěješ.
ty jsi jeste nepochopil ze tyhle nabidky jsou proste referal linky a tim ze je "splnis", tak vlastne pomahas hracum, kteri si to zaplatili, ale ty nikdy nic nedostanes?
Staré 06-12-2016, 19:53
Anorie Anorie je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Kdeže, já dotazníky vůbec už neplním. Nic mě to nikdy nepřineslo, Ale za hry jsem dostal houby...
Takhle už jsem si přišel na 120 ...Takže bych to neviděl, tak černě. Samozřejmě je zapotřebí si došlápnout na podporu.
Odpovědět s citací
Staré 24-12-2016, 04:34
romanvelik romanvelik je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Praha
Standardní houby

Zdravim dnes sem zakoupil houby pres sms a dotedka mi jeste neprisly co mam delat
Odpovědět s citací
Staré 24-12-2016, 06:18
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno romanvelik Zobrazit příspěvky
Zdravim dnes sem zakoupil houby pres sms a dotedka mi jeste neprisly co mam delat
tady mas odpoved
http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=38375
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání