Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 11-04-2015, 21:15
fefak fefak je offline
Strašidlo

Datum registrace: Dec 2014
Standardní

Špatně se vypočítává počet životů, takže v aréně je vypovídající hodnota nulová, když hledáte vám rovné nebo horší hráče.

Pozn.: Při pomalém internetu se objeví nejdříve správná hodnota 8.600 a asi za půl vteřiny je přepsána hodnotou 82.130. Viz spoiler

Staré 12-04-2015, 12:42
Maxim Maxim je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Jul 2011
Umístění: S8 ATLANTIDA
Standardní U mne taky, to přihlášení je katastrofální

Musím mazat cookies, čekat dlouhé minuty, furt se točí houba, musím několikrát zrušit a zkoušet znovu, z mobilu se mi regnout nejde...

Grafika super, ale hrát se to nedá ! Protože než se dostanu do postavy, trvá to strašně dloho a přes mobil nemůžu !

Takovéhle updaty si mohou strčit..... minulý stav byl na podívání horší, ale dalo se to plynule hrát a odkudkoliv.

Takže za mne - nepovedlo se to.

Maxim
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Maxim za tento užitečný příspěvek:
Staré 13-04-2015, 13:54
fefak fefak je offline
Strašidlo

Datum registrace: Dec 2014
Standardní

Citovat:
Původně založeno Maxim Zobrazit příspěvky
Musím mazat cookies, čekat dlouhé minuty, furt se točí houba, musím několikrát zrušit a zkoušet znovu, z mobilu se mi regnout nejde...

Grafika super, ale hrát se to nedá ! Protože než se dostanu do postavy, trvá to strašně dloho a přes mobil nemůžu !

Takovéhle updaty si mohou strčit..... minulý stav byl na podívání horší, ale dalo se to plynule hrát a odkudkoliv.

Takže za mne - nepovedlo se to.

Maxim
Myslím, že tvůrci update ještě optimalizují pro reálný provoz. Snad každý den probíhá restart nových serverů.

A mobil? Až bude update nahrán na všechny servery, určitě bude vydaná i nová verze aplikace. Mezitím na mobilu může nouzově posloužit aplikace Shakes and Fidget HD, pokud máš aspoň trochu větší displej (showthread.php?t=28141).
Staré 15-04-2015, 20:08
couda22 couda22 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: May 2012
Standardní Nova verze SFG - nefunkcni ocarovani rukavic

Ahoj,

na s4 nam dnes nahrali novou verzi SFG. Vsiml jsem si, ze pravdepodobne nefunguje kouzlo rukavic "Kovbojuv stin". Prestoze ma hrac ocarovane rukavice, tak nema 1ni uder v portalu (a pravdepodobne i v podzemi a vezi). Vsiml si tohoto problemu nekdo dalsi?

Toto je dost zavazna vec a u starych serveru to totalne diskriminuje kouzelniky, protoze ve vyssich patrech portalu dostanou 1nu ranu a je po nich.

couda22

EDIT (k prispevku hrace profaml2) - uznavam, ze pouziti slova diskriminace neni korektni; urcite se tam vic hodi slovo znevyhodnuje

Naposledy upraveno couda22; 15-04-2015 v 22:54.
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli couda22 za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-04-2015, 20:25
Dudekchocholaty Dudekchocholaty je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2014
Standardní Bug nebo účel?

Zdravím,
Dnes jak se nahodil update na všechny servery, tak se mi odemklo peklo, i když jsem ještě nedokončil cirkus, je to chyba nebo je to tak schválně?
Staré 15-04-2015, 20:40
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Můžete do něj vstoupit?
Staré 15-04-2015, 20:43
Dudekchocholaty Dudekchocholaty je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2014
Standardní

Ano, ale útok jsem ještě nezkoušel
Staré 15-04-2015, 20:55
profaml2 profaml2 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jun 2013
Umístění: Doma
Standardní

jojo, já mám naprosto stejnou situaci a zaútočil jsem. Nepřítel nepadl, ale souboj proběhl, životy byly ubrány.
E: co přesně znamená informace z chatu: hráč pročistil podlaží 1 v "(dungeon name 000)".
žádného hráče jménem hráč v cechu nemáme

Naposledy upraveno profaml2; 15-04-2015 v 20:57.
Staré 15-04-2015, 21:06
profaml2 profaml2 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jun 2013
Umístění: Doma
Standardní

Citovat:
Původně založeno couda22 Zobrazit příspěvky
Ahoj,

na s4 nam dnes nahrali novou verzi SFG. Vsiml jsem si, ze pravdepodobne nefunguje kouzlo rukavic "Kovbojuv stin". Prestoze ma hrac ocarovane rukavice, tak nema 1ni uder v portalu (a pravdepodobne i v podzemi a vezi). Vsiml si tohoto problemu nekdo dalsi?

Toto je dost zavazna vec a u starych serveru to totalne diskriminuje kouzelniky, protoze ve vyssich patrech portalu dostanou 1nu ranu a je po nich.

couda22
a) znevýhodňuje
b) co bys čekal od nového updatu? Zkuz si vymazat coocies/jiný prohlížeč (ale na 90% to nepomůže), pak se přilož printscreen, čímž pádem to dáš Sl0novi, ten to asi dá Němcům a ti s tím možná něco udělají. I když asi tak spíš za týden. Tedy jestli nemají nějaký jiný státní svátek v dohledné době (tj. měsíc)
Staré 16-04-2015, 08:52
Xsarafobie Xsarafobie je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2013
Umístění: Jižní Morava
Standardní více záložek - více světů, nelze "odhlásit"

Tak co se týče chybějící funkce "odhlásit", předpokládám nárůst odcizení postav. Hodně mých cechovních spolubojovníků hraje ze školy a jak je známo, pokud se neodhlásí, vleze jim tam někdo jiný a vyplení postavu nebo s ní udělá pár maličkostí- vyháže lidi z cechu, zruší pokladnu díky nájezdu do podzemí atd atd... - pevně doufám, že tato maličkost bude napravena.

Hraji na 4 světech - otevřel jsem si 4 záložky s každým světem a průběžně hrál... teď to nejde - při pokusu otevřít svět 1 se nachystá postava světu 20 - proč???

A již zmíněný "relogin" - na mém pc hraji já a mí dva synové - jenže když se neodhlásím, oni se nepřihlásí...

Ale máte pravdu - poslední rok jsem nainvestoval přes 10 tis Kč do této blbosti - mohl jsem jim koupit oběma nové kolo. Konečně je důvodu ukončit hraní na tomto serveru.
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Xsarafobie za tento užitečný příspěvek:
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání