Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 29-09-2010, 11:12
Brasill Brasill je offline
Smrtka

Datum registrace: Sep 2010
Umístění: Hradec Králové
Standardní

možná demence, možná ne. já když si pronajmu bejvák tak chci také aby měl střechu, nebo ty by jsi si nechal od pána boha sr*t na hlavu??? Prostě zaplacenou službu nemohu využívat jak je popsáno ve smlouvě a nemám info kdy opět budu moct, nic víc nic míň nechci.

jde mě o to že se asi spokojili s odpovědí: jo to nám taky dělalo, nebojte otevřem s4 ono se to zlepší. (aspoň tak to na mě a na ostatní působí)
a ptám se dokola stále proto zda mám do této hry (která mě ze začátku celkem chytla) dál vrážet peníze či ne ;-))
Staré 29-09-2010, 11:31
Azimuth Azimuth je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Silvertown
Odeslat zprávu přes ICQ Azimuth
Standardní

Asi 3x jsem ti říkal, že němci řekli, že s tím nejspíš něco udělají, ale ty to, jak se zdá, ignoruješ a dál si meleš o s4, což byla jedna ze DVOU odpovědí Němců.
Takže to tady ještě jednou shrnu:

s2 i s3 během špičky lagují, protože nestíhá HW. Víme o tom a bylo to zasláno do Německa. Poprvé nám bylo odpovězeno otevřením s4, což by jak Němci předpokládali mělo ulevit s2ce. Následně Němci provedli vlastní test, s2 jim lagovalo a řekli, že s tím nejspíš něco udělají. Víc nikdo neví a víc vám taky nikdo neřekne. Podobný souhrn píšu do všech threadů o s2 a zamykám je, protože k tomu prostě už není co víc říct a následná diskuse je tudíž absolutně zbytečná. Kdybychom se dozvěděli něco nového, budete o tom okamžitě informováni.

Knowledge is power...power to make other people feel stupid.
Staré 29-09-2010, 11:40
Smrtka

Standardní

1) s4 jsi sem začal tahat ty tak ze mě nedělej blbce, možná bych ti mohl dělat tátu (ale to sem nepatří).

2) takovouto odpověď jsem zde ještě neviděl a jakžtakž mě stačí (já bych ještě urgoval KDY TO BUDE).

3) konečně mohu poděkovat za odpověď :-))

PS: azimuthe nauč se jednat s lidmi, moderátor je pro kontrolu fora a hlavně pro komunikaci s hráči, to ti očividně nejde. Doufám že to nebudeš brát jako urážku, to bych nerad, ale jako věc kterou by jsi měl zlepšit ;-))

Naposledy upraveno Brasill; 29-09-2010 v 11:43.
Staré 29-09-2010, 12:00
Easydeath Easydeath je offline
Kostlivý válečník

Umístění: Tělem Praha, srdcem Ostrava
Odeslat zprávu přes ICQ Easydeath
Standardní

Citovat:
Původně založeno Brasill Zobrazit příspěvky
možná demence, možná ne. já když si pronajmu bejvák tak chci také aby měl střechu, nebo ty by jsi si nechal od pána boha sr*t na hlavu??? Prostě zaplacenou službu nemohu využívat jak je popsáno ve smlouvě a nemám info kdy opět budu moct, nic víc nic míň nechci.

jde mě o to že se asi spokojili s odpovědí: jo to nám taky dělalo, nebojte otevřem s4 ono se to zlepší. (aspoň tak to na mě a na ostatní působí)
a ptám se dokola stále proto zda mám do této hry (která mě ze začátku celkem chytla) dál vrážet peníze či ne ;-))
Ja te ale naprosto chapu. Ja jsem byl jeden z tech, kteri si na to taky stezovali a ktereho to s**e uplne stejne jako vsechny ostatni. Ja jsem jen chtel poukazat na to, jestli je doopravdy nutne, aby se kvuli tomuhle problemu neustale delali nove thready. Ty, jako uzivatel mas na vyber. Celkem jsem nad tim premyslel. A dosel jsem k tomuhle:
Bud se vykaslu na hrani na S2 (to me bude stvat, protoze jsem si prave tam koupil houbicky a prave tam se mi hraje nejlepe) a soustredim se na jiny server (ALE ani na jinem servru bohuzel v teto dobe nemam jistotu, ze to po nejake dobe nezacne lagovat taky).

Muzu taky pokracovat tak jak jsem hral doted a vztekat se, ze co minutu musim davat refresh a DOUFAT a VERIT Slonovi, ze prace kterou dela, dela hlavne kvuli nam a hlavne ma snahu resit nastale problemy.

Abych to ze sve strany uplne uzavrel, tak bych byl moc rad, aby se na to lide divali i z te druhe strany. Pracuji uz skoro 10 let, z toho 4 roky delam na zivnostak. A vzdycky jsem mel nejvetsi problemy s vykonavanim prace, kdyz jsem nejednal primo z koncovym zakaznikem, ale jednal jeste pres dalsi firmu, osobu atd. Uplne stejne jako tady. Nemci neco nabizi, tady to nekdo zprostredkovava a my jsme koncovi uzivatele. Funguje to tak vsude. Kdyz nekde pracujes a mas problem, nikdy nepujdes za reditelem firmy, ale za svym nadrizenym, ktery to preda az mu (pokud nedokaze nastaly problem vyresit sam). A to je presne nas pripad. Vsadim se, ze pokud napises na support k Nemcum, tak ti reknou to same, co tady avizuji nasi moderatori. Pokud ne, tak je nekde chyba

Naposledy upraveno Easydeath; 29-09-2010 v 12:11.
Staré 29-09-2010, 12:12
Smrtka

Standardní

právě že když jsou chyby zde, tak nemáš jistotu že se neobjeví časem i jinde, ale musíme věřit že to snad co nevidět opraví ;-)) doufám že oprava přijde s updatem, jinak jsem už bezradný (pochybuju že se mě německej support ozve až jim napíši).

PS: trochu jsem zde dneska zařádil (tímto bych se chtěl všem kterým to vadilo omluvit), ale jsem z práce zvyklý problémy řešit ještě než vzniknou a toto chování (německého supportu) se mě zdá šíleně zdlouhavé (na to že to vyřeší investice do HW).

Naposledy upraveno Brasill; 29-09-2010 v 12:31.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání