Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 28-09-2010, 20:15
jegenrapo jegenrapo je offline
Poslíček

Datum registrace: Aug 2010
Standardní Lagy a nehratelnost

Dela se s tim neco, ptam se??? Mel tomu ulevit S4, ale treba na S3 se to jeste zhorsilo. Ty servery bezi u nekoho doma na pc nebo proc je to tak zalagovany?
Napsal si oficialni stiznost do nemecka Slone, aby to resili? Jelikoz platit ze neco, co uz nesplnuje podminky pro normalni hrani je demence. Jako jestli to bude lagovat dal a budou si vesele poustet novy servery, tak neco neni v poradku...
Staré 28-09-2010, 20:20
Azimuth Azimuth je offline
AfterDarkor

Umístění: Silvertown
Odeslat zprávu přes ICQ Azimuth
Standardní

Ano, slOn posílal oficiální stížnost včetně návrhu na posílení hardwaru. Bylo mu odpovězeno, že se otevře s4, což by mělo současným serverům ulevit.

Knowledge is power...power to make other people feel stupid.
Staré 28-09-2010, 20:22
NetKelt NetKelt je offline
Pasák krav

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Dolní Zálezly
Standardní

Po té co odstartoval s4, tak se stala dvojka téměř nehratelnou a lagy začaly i na trojce. Je to vážně výsměch platícím hráčům...

Za takhle amatérskou práci by se poplatky měli zcela zrušit. Naprosto adekvátní reakce by byla oficiální omluva, alespoň nástin řešení a ideálně i určitá kompenzace. Helmuti ale tímto způsobem jen jasně vzkazují: "Nas*at !"
Staré 28-09-2010, 20:24
ShadowPriest ShadowPriest je offline
Poslíček

Datum registrace: Sep 2010
Umístění: Tam, kde je mě potřeba..
Standardní

No myslím, nerad bych se mýlil, sIOn psal , že to dokonce i samotným němcům při nějakém testování taky lagovalo , tak snad na základě toho by se to mohlo zlepšit..ten argument s tim s4, že to bude lepší...ten už nikdy nechci slyšet

Naposledy upraveno ShadowPriest; 28-09-2010 v 20:30.
Staré 28-09-2010, 20:36
jegenrapo jegenrapo je offline
Poslíček

Standardní

Co delat, kdyz si neco zaplatis a poskytovatel ti vyslovene sere na hlavu a 100% museli vedet, ze to psusteni S4 nevyresi...
Staré 28-09-2010, 20:39
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Němci skutečně S2 testovali a také se jim to lagovalo. Doufejme, že je to přinutí k tomu, aby učinili nějakou nápravu. Nic slíbit však nemůžeme.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 29-09-2010, 00:23
wildmongrel wildmongrel je offline
Děcko

Standardní

Citovat:
Původně založeno jegenrapo Zobrazit příspěvky
Co delat, kdyz si neco zaplatis a poskytovatel ti vyslovene sere na hlavu a 100% museli vedet, ze to psusteni S4 nevyresi...
nebreč, podmínky jsi snad četl. Taky mi vadí že S2 je stale zalagovana a stale musim klikat na refresh nevim jak je to na jinejch serverech ale S2 je skoro nehratelny. Dost lituju houbaře co pijou 10 pivek denně ty to musi pekne stvat
Staré 29-09-2010, 05:53
Steronidas Steronidas je offline
Kostlivý bojovník

Standardní

Jo ja jsem houbickar a pokazdy jak chcu napr. jit do zbrojky ci jinde, tak se tam nedostanu bo se to jako by sekne, tak musim aktulizovat pomoci F5.
Staré 29-09-2010, 08:15
Brasill Brasill je offline
Smrtka

Umístění: Hradec Králové
Standardní

Nejhorší je když vypiješ nějaký pivka, do půlnoci je cca 2 hoď a já si za své zaplacené houby nemohu udělat questy, které pak samozřejmě propadnou. teď již nepiji víc jak jedno pivko a i tak se bojím že se to sekne a já už si nebouchnu :-(( kdo mě pak ty houby (potažmo prachy) vrátí??? jsou to sice drobné, ale když se sečte celej servr tak to dělá určitě dost, nebo aspoň dělalo když to více hráčů dělalo jako já. VŽDYŤ JE O JEJICH PRACHY NE (a o naše nervy)

ŽERU HOUBY A CO MÁ BEJT :-))
Staré 29-09-2010, 10:44
Easydeath Easydeath je offline
Kostlivý válečník

Umístění: Tělem Praha, srdcem Ostrava
Odeslat zprávu přes ICQ Easydeath
Standardní

Ja se vam lidi divim, ze to jeste porad resite. Milionkrat tu nekdo napsal, ze ho to s**e jak to laguje (ano byl jsem mezi nima), milionkrat nekdo z moderatoru napsal, ze se na tom pracuje a ze "je nejaka snaha to resit" (ano i ja jsem psal, ze spusteni s4 to nevyresi). Nejde mi do hlavy, proc to tady napisete po milionte a jedne, kdyz sami vite jaka bude odpoved. Vy si myslite, ze kdyz se neco dozvi o nejake zmene z Nemecka, ze nam to nereknou? Skoro kazdy den vznika nejaky novy thread ohledne toho, ze se to laguje, tohle uz je dmnce do nebe volajici. Nejdrive se zamyslete, nez neco napisete.

Naposledy upraveno Easydeath; 29-09-2010 v 10:45.
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání