Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 03-09-2010, 20:34
bugudabade bugudabade je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2010
Umístění: PARDUBICE
Smile ban

Jsem rád že v této hře nejsou tak přísná pravidla když jsem hrál Dark orbit dostal jsem ban na 3 měsíce a za nic jsem nemohl a proto jsem přešel na Shakes a fidget.
Odpovědět s citací
Staré 10-09-2010, 16:04
kvendy kvendy je offline
Děcko

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Uherske Hradiste
Standardní )))

CoTvrde podminky pokud se budes chovat v poho tu tak je to v klidku
Odpovědět s citací
Staré 16-09-2010, 23:37
headcutter headcutter je offline
Děcko

Standardní

mno, jelikoz se hra rozjizdi, provozovatel jiste nechce lidi odradit, spise naopak,takze bany az pozdeji asi
nechtel jsem zakladat new topic tak se zeptam trochu od veci jak je to s prihlasovanim do hry pres mobilni operatory? pridelena ip stejna pro pul republiky,to se asi spatne dokazuje multiusing..
take by me zajimalo,jestli provozovatel ma opravdu zajem mit tuhle klikacku "cistou",hral jsem kdysi gladiatuse a po odhaleni asi 50 multiusers ACC mi GM zdelil ze nase spoluprace byla plodna a proto ji ukoncime provozovatel pry naoko nechce multaky, ale ve skutecnosti prave oni jsou ochotni utratit za hru nejvetsi peniz,tudiz kazime ksefty..tady se lovit podvodnicky nechystam/zatim / enjoy game,headcutter
Odpovědět s citací
Staré 17-09-2010, 08:07
Man Dor Man Dor je offline
Bezbožný mnich

Standardní

Všude se najdou podvodníci, tak to prostě je.
A máš pravdu v tom, že paradoxně podvodníci za hru platí pěkné peníze (asi kompenzace neúspěchu v reálném životě?)

Dokonce se k tomu někteří i veřejně přiznávají např. na fórech jejich cechu. Jedno je jisté - obrana proti podvodníkům tady značně pokulhává. Takže tu hru prostě hrajte jen tak. První rozhodně nebudete 1) bez houbiček, 2) bez podvodů.
A praxe (nejen z této hry) ukazuje, že TOPka je plná podvodníků, ale ti už své podvody mají tak zažité, že je ani jako podvody necítí
Odpovědět s citací
Staré 17-09-2010, 08:51
Kouzelníček Kouzelníček je offline
Dobrodruh

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Man Dor Zobrazit příspěvky
Všude se najdou podvodníci, tak to prostě je.
A máš pravdu v tom, že paradoxně podvodníci za hru platí pěkné peníze (asi kompenzace neúspěchu v reálném životě?)

Dokonce se k tomu někteří i veřejně přiznávají např. na fórech jejich cechu. Jedno je jisté - obrana proti podvodníkům tady značně pokulhává. Takže tu hru prostě hrajte jen tak. První rozhodně nebudete 1) bez houbiček, 2) bez podvodů.
A praxe (nejen z této hry) ukazuje, že TOPka je plná podvodníků, ale ti už své podvody mají tak zažité, že je ani jako podvody necítí
S tímhle nesouhlasím,když jsem začal SF hrát na s2,byl jsem nováček a nic jsem neznal.Během zhruba týdne jsem díky byl v TOP(10-15) a to bez nějakých větších podvodů,takže bych ty podvody být tebou škrtl .
Stačí mít peníze a čas a můžeš i teď být v TOPCE :fight_uk:

jsem houbíčkář a nestydím se za to!
Odpovědět s citací
Staré 17-09-2010, 14:07
Ríšššá Ríšššá je offline
Pán temnot

Datum registrace: Jul 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ Ríšššá
Standardní

Já jsem prozměnu hrál ještě když nebyli zprovozněné houby(ty nešly koupit do 5.dne této hry v CZ)začal jsem několik hodin po zpuštěný serveru a dostal jsem se do TOP30....po zprovoznění kupování hub jsem se samožhřejmě propadl

Není, kam upnout svou vůli, nezbyla žádná z cest, i ty zapovězené zmizely.A s nimi odešel i Ríšššá.
Odpovědět s citací
Staré 17-09-2010, 15:11
Bezbožný mnich

Standardní

Kouzelníčku,
ale já netvrdím, že každý, kdo je v TOPce, je podvodník. Jen říkám, že jich je tam plno (tady, stejně jako v každé jiné hře). A ano, do TOPky se můžeš dostat čistou hrou, ale stojí to tolik úsilí, že to silně demotivuje, když pak vidíš, že se to dá dělat i jinak, s mnohem menším úsilím...

A pozor: podvodníkem rozumím hráče, který porušil kterékoliv pravidlo (neznalost neomlouvá). Takže ať si každý sáhne do svědomí, jestli je opravdu čistý.

Například se často porušuje pravidlo "multiacc". Běžně jeden účet hraje víc lidí - a to se za určitých okolností prostě dokázat nedá
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Man Dor For This Useful Post:
Staré 17-09-2010, 16:25
headcutter headcutter je offline
Děcko

Standardní

ja tedy nikdy nepodvadel, presto jsem se ze zvedavosti pokusil vcera lognout na muj acc na gladiatu a ejhle,50let BAN jiz za meho pusobeni v te hre jsem resil problem se spolecnou IP pro cely nas panelak, pokud tedy nekdo ze sousedu hraje na stejne svete,mohl to byt duvod k permabanu , nebo jsem ho dostal proste za to ze jsem byl prilis OP..nikdy jsem do toho penize nevrazel, ale muj styl hry je zalozen na maximalnich stats a minimalnim lvl--tzn twink.trosku postradam arenu rozdelenou podle lvl hrace,kdy hraci meho typu,ti kteri nemaji sanci dostat se na prvni mista zebricku muzou vladnou sve lvlove kategorii.uz ted farmim hrace 5-10lvl "starsi" a bude hur pratele.s nazorem ze podvodnici se odhaluji spatne nesouhlasim,GM ma moznost podezrele naboostovane ACC proklepnout.me osobne GM vzdy me pozreni potvrdil,multak se pozna na prvni pohled
Odpovědět s citací
Staré 17-09-2010, 18:06
Misa056 Misa056 je offline
Děcko

Standardní otazka

ja se chcu zeptat ja znam hrača ktery ma 10 učtu
Odpovědět s citací
Staré 17-09-2010, 18:07
Bezbožný mnich

Standardní

Já se právě obávám, že tady GM (nebo CoMa) nemůže skoro nic. Přitom tyhle věci by se daly dělat naprosto automaticky - a ne zdlouhavě ruční prací.
Píšeš o téhle hře, nebo jiné (s tím prověřování mulťáků)?
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání