Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 21-08-2010, 09:23
Ríšššá Ríšššá je offline
Pán temnot

Datum registrace: Jul 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ Ríšššá
Standardní

Když tohle fórum začalo společně s hrou a nebyl tu ani slOn tak tu s těmi 8-10 uživateli byla sranda,žádné karty,trvalo celkem dlouho než začal "nábor" a slOn se stal COMou,ale to tu ještě bylo dobré,slOn je z mého pohledu nejlíp odvadí svou "práci".Navíc řeší normální věci takže moc nevidím že by dostal někdo kartu právě od něj.

Pak byl nábor na adminy fóra jako první přišel fidgy,který tu už měsíc nenapsal.Docela rád bych ho tu viděl po skončení prázdnin aktivního zdál se mi (z toho co si pamatuji)velice zkušený a pracovitý moderátor.

Následně přišel "kámen úrazu" všemi oblíbený Dark_Fantomas.Z počátku se mi zdál jako člověk co děla admina jen pro "moc".Upravoval mi příspěvky a to do velké míry na dotaz pes PM (zkráceně ,,proč,,),Odpověděl "Sranda musí bejt".Málem jsem rozmlátil monitor když jsem to viděl,ani nevíte jak mě to naštvalo.Teď když na to vzpomínám tak se ale směji.Karty dává fantomas méně něž kláve...Chicony,doufám že to není ovlivněno jen tím že je na fóru krátky čas.Sám sebe udivuji když tohle píši.Fantomasi stojím zatebou!

Pak přišel Chicony a doufám že je i poslední z adminů.Moc nevím co o něm napsat přijde mi jako klasický moderátor co je na všech fórech.Práci neodvadí špatně,pravopis není taky zlej,aktivní je dost.Karty dává moc.na začátku fóra ,jak sem psal, tu byla pohoda teď se však bojím cokoli napsat.Mohl by dávat kartý mín,chápu že je to jen výstraha ale někdo dostane 2 karty a pak už může jet na BANnány.jeho velké plus je to že jeho přezdívku mám na klávesnici,ale velké mínus že při čtení jeho přezdívky dostávat chuť na kuře

Doufám že se tu nezavede "jsem admin kdo je víc".

Není, kam upnout svou vůli, nezbyla žádná z cest, i ty zapovězené zmizely.A s nimi odešel i Ríšššá.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Ríšššá For This Useful Post:
Staré 21-08-2010, 10:45
Man Dor Man Dor je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

S tímhle já naprosto nesouhlasím, ale to je vedlejší.

Co mě ale hodně zaráží - že opěvuješ slOna. Možná s ním máš jiné zkušenosti?
On mě zatím ničím nenadchl. Měl jsem na něj zásadní otázku ohledně sdílení IP, odpověděl tak, že vlastně neodpověděl. Napsal jsem mu znovu a odpovědí bylo pouze jedno slovo. Nemůžu tady díky pravidlům bez jeho souhlasu nic dalšího uvést.

Jde o to, že např. pravidla ohledně sdílení IP jsou napsána nesmyslně, špatně a hloupě. Chtěl jsem v této věci pomoci, ale asi o mou pomoc nikdo nestojí. Pokud ale přece, nasměrujte mne prosím, kam a komu mám své návrhy sdělit. Jak jsem už psal jinde - vlákna, kde se tahle problematika řešila, byla adminem ihned zamknuta, takže jsem nemohl přispět (a troufám si tvrdit, že mnohem věcněji než ti, kteří tu možnost měli).

Chápu, že slOn může mít spoustu práce a málo času. To já ale také.
Postupoval jsem dle mého správně. Psal jsem moderátorovi, ten mě odkázal na slOna. Psal jsem slOnovi a prakticky bez odezvy. Tak komu tedy mám napsat? Je tu vůbec někdo kompetentní a zároveň někdo, kdo umí uvažovat a logicky přemýšlet? Chicony splňuje to druhé, ale bohužel nemá tu pravomoc

Je docela škoda, že tu zatím není nikdo, kdo by dělal prostředníka mezi hráči a provozovatelem hry. Dle mého to může jen zvýšit oblíbenost hry (a tím přinést další prachy provozovateli - a o to přece jde). Jinak to tu dopadne stejně jako jinde, kde se na hráče kašle - hráči prostě odejdou, provozovatel už přestane otevírat nové světy a tím přijde o potenciální nové hráče, kteří prostě na rok rozjetém světě nebudou začínat od nuly. Věřte, že konkurence je veliká. A hráč nebude hrát 10 her naráz - má možnost volby a vybere si tu, která mu nejvíce vyhovuje.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Man Dor For This Useful Post:
Staré 21-08-2010, 11:18
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Ríšššá:
slOn dává karty taky, méně, to je pravda. Zvláště teď, když tu jsem většinu času (to se po prázdinách změní), tak mu většinou zůstanou pouze topicy v Porušení pravidel + ty, kde je něco, co může řešit jedině on (takové mu většinou sdělím, aby je nepřehlédl). I tam ale většinou záležitosti ohledně fóra a případných porušení pravidel vyřeším.

Fidgi ... Ano, dlouho tu nebyl, já ho +/- ani neviděl něco postovat.

Ohledně Fantomase asi nebudu psát nic, to je na něj.

Já pouze kartuju to, co je v rozporu s pravidly, které jsem však já sám neutvářel. I pravidla sekce byla konzultována se slOnem. Ale proboha, bojíš se cokoli napsat ? Vždyť já nejsem vůbec přísnej. Zrovna ty tu píšeš dost a nemáš jedinou kartu (!).
Většinou jsou zde karty za posthunt v sekci návrhy nebo za debatu v Porušení pravidel. Dále pak to bývá OT. Je vidět, že když nemáš problémy nedostat kartu ty, proč by je měl mít někdo ostatní ? Stačí se vyjadřovat věcně a v návrzích s nějakým důvodem. To je to tak těžké ? To nedokážete podložit rozumným důvodem proč jste pro, či jak byste návrh upravili ? Pokud tyto problémy máte, Rate thread je vám k dispozici (hvězdičkové hodnocení zde). Zrovna u tebe Ríšššo jsem u návrhů myslím nějaký takový problém nezaznamenal a já si toho všímám. Příště můžeš být např. upozorněn bez karty.
Ban za žluté karty zároveň nedávám vždy. Zde na fóru jsem udělil myslím ... 3 bany ? Z čehož jeden byl permanentní (ale takový příspěvek jsem už přesunul do pro vás neviditelné sekce). Další na 3 dny - to není dlouhá doba na to, že jsem ho dost dlouho upozorňoval. Poslední byl na pouhý jeden den, doba byla zkrácena díky častému nahlašování multiúčtů - Opravdu se snažím si všímat ostatních, těch lepších, postů.

Man Dor:
V této hře jsou fóra holt vyřešena takto. Je pouze jediná osoba, která může zasáhnout zároveň do hry - CoMa a s tím mu nikdo nemůže pomoci. To samo o sobě je velkým žroutem času. Pokud se to tedy týká problémů ve hře, budu muset vždy pouze ukazovat směrovku "slOn", protože já s tím nic nemohu udělat.
Stejně tak "prostředník", jak ty říkáš, je opět CoMa, který např. posílá návrhy do Německa atp.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Naposledy upraveno Chicony; 21-08-2010 v 11:20.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Chicony za tento užitečný příspěvek:
Staré 21-08-2010, 11:53
Heltrosh Heltrosh je offline
Strašidlo

Standardní

Vyjadřím se jen k několika věcem zde...

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Ohledně Fantomase asi nebudu psát nic, to je na něj.
Všichni víme, že Fantomasovi jsou stížnosti, které na něj jsou mířeny, u (slušněji řečeno) zadku.

Pro tebe, Chicony, mohu mít zatím jen chválu. Nedáváš (podle mě) zbytečené karty, tvé příspěvky jsou smysluplné a zároveň krásně čitelné, prostě moderátor jak má být
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Heltrosh For This Useful Post:
Staré 21-08-2010, 12:33
Nightrise Nightrise je offline
Hlídač bran

Umístění: Pod mostem :D
Standardní

Prostředník mezi provozovatelem hry a hráči? CoM. ale jak vidím tak slOn na to všechno sere. Bylo tu moc pěkných návrhů které se líbili i mě a ostatním lidem a byli schváleny a přesto jsem je neviděl na německém patch fórum (Informace o následujících updatech hry,co se tam objeví a co ne) 1 Věc co jsem tam našel byla jen ode mě.OMG.

When light fails,night must prevail!

Naposledy upraveno Nightrise; 21-08-2010 v 12:37.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Nightrise For This Useful Post:
Staré 21-08-2010, 14:13
Herlitz Herlitz je offline
Banned

Umístění: Návsí u Jablunkova
Odeslat zprávu přes ICQ Herlitz
Talking

Citovat:
Původně založeno Vishara Zobrazit příspěvky
Já dělám v podstatě stejnou práci již druhým rokem, s jediným rozdílem, že jsem za to placená, což je dost zásadní.
lol

Co tam propána děláš a kolik za to dostáváš?
Já měl doteď pocit, že práce moderátora se dělá proto, že to dotyčného baví...
Že dostávám peníze za psaní článků, to pochopím, nad tím musí člověk nějakou chvíli prosedět, ale že by mi někdo dával peníze za to, že občas něco locknu, něco přesunu a někomu dám ban?
To mi připomíná scénku z filmu "Vrchní, prchni", kde si číšník stěžuje na to, že ho vyhání host Tím nemám na mysli, že by měl moderátor někomu platit, ale má to k sobě logicky blíž

Jinak co se týče topicu - Nemám jim to za zlé, všichni moderátoři někde začínali... Někdo je "perfektní" moderátor za pár dní, někomu to holt trvá déle.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Herlitz For This Useful Post:
Staré 21-08-2010, 14:23
Vishara Vishara je offline
Banned

Standardní

http://eu.blizzard.com/en-gb/company...tml?id=100004F

Máš tam přesný název mé práce a co obnáší. Překvapivě tato společnost platí své zaměstnance jenž moderují jejich fóra.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Vishara For This Useful Post:
Staré 21-08-2010, 14:53
Herlitz Herlitz je offline
Banned

Umístění: Návsí u Jablunkova
Odeslat zprávu přes ICQ Herlitz
Standardní

Stále nevím, proč máš napsané slovo "Překvapivě" kurzívou.
Tamní požadavky nejsou nikterak striktní, aby tu práci nemohl dělat nějaký zručnější nadšenec.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Herlitz For This Useful Post:
Staré 21-08-2010, 22:07
Nightrise Nightrise je offline
Hlídač bran

Umístění: Pod mostem :D
Standardní

Překvapivě kurzívou? To bude tím že blizzard je největší společnost na světe... jen tak okolo.

When light fails,night must prevail!
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Nightrise For This Useful Post:
Staré 22-08-2010, 09:58
Toblakai Toblakai je offline
Děcko

Standardní

Ja by som to s cely teamom az tak zle nevidel az na jednu vynimku

Mr.DarkFantomas - tak to je clovek, ktory robi moderatorskemu tymu hanbu.

Predtym ako sa stal moderatorom, tak to bol cisty posthunter (jeho prispevky boli casto na zasmiatie, postradali logiku, zmysel..).

Teraz ked je moderator sme aspon usetreny jeho prispevkou, ale je to z dazda pod odkvap
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Toblakai For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání