Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 20-08-2010, 21:10
Nightrise Nightrise je offline
Hlídač bran

Datum registrace: Aug 2010
Umístění: Pod mostem :D
Standardní Double post & spam

Myslím,že moderátoři tohodle fóra neví co to znamená double post & spam,nebo mi to píšou do karet jen tak z radosti protože jsem nic neporušil? Když už jsem něco porušil tak to tam napište... taky buďte trochu gramotní,přece jste správci tohodle fóra (Dark_fantomas)

Toť vše a děkuji za další udělenou kartu...

When light fails,night must prevail!
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Nightrise For This Useful Post:
Staré 20-08-2010, 21:45
Vishara Vishara je offline
Banned

Standardní

Taky s tímto stylem moc nesouhlasím, ale co se dá dělat.

Taky je nutné si uvědomit, že tuto práci vykonávají zadarmo a ve svém volném čase, narodíl od lidí co jsou za to placeni u jiných her, takže to se nedá srovnávat.

Kdybych tohle udělala já v práci tak mám dost velký problém

Citovat:
Původně založeno Brebla Zobrazit příspěvky
Tak to já s tímhle zase souhlasím
Za tohle beztak taky dostaneš ban, protože tady s něčím nemůžeš souhlasit aniž by jsi k tomu připojila něco konstruktivního.

Naposledy upraveno Vishara; 20-08-2010 v 21:58.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Vishara For This Useful Post:
Staré 20-08-2010, 21:50
Brebla Brebla je offline
Děcko

Datum registrace: Jul 2010
Talking

Citovat:
Původně založeno Nightrise Zobrazit příspěvky
Myslím,že moderátoři tohodle fóra neví co to znamená double post & spam,nebo mi to píšou do karet jen tak z radosti protože jsem nic neporušil? Když už jsem něco porušil tak to tam napište... taky buďte trochu gramotní,přece jste správci tohodle fóra (Dark_fantomas)

Toť vše a děkuji za další udělenou kartu...
Tak to já s tímhle zase souhlasím
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Brebla For This Useful Post:
Staré 20-08-2010, 23:06
Man Dor Man Dor je offline
Bezbožný mnich

Standardní

Visharo,
ale je velké množství podobných online her, kde lidé dělají moderátory rovněž zdarma a ve svém volném čase - a jejich úroveň je neporovnatelná s těmi zde (takže se shodneme na tom, že se to nedá srovnávat )

Mno, s tím asi nic neuděláme, to je házení luštěnin na stěnu. Z vlastní zkušenosti vím, že (často německý) výrobce hry zvysoka kašle na adminy a moderátory. Stejně tak kašle na to, jak a jestli se problémy budou řešit (v pravidlech je vždy bod, že hráč nemá žádný legální nárok na svůj účet - čili v případě potíží se účet prostě smaže a hotovo). Takže admina a moderátora často dělá ten, kdo si řekne (a chce premium/houbičky) - to je docela kontraproduktivní a postavené na hlavu - admin by měl řešit problémy a ne utrácet houbičky ve hře
Jistě, může se mezi adminstvem najít rozumný člověk, ale ten to dříve nebo později zabalí, až zjistí, že je to boj s větrnými mlýny, a že je Němcům úplně ukradený.

Nic z toho ale neznamená, že by na takové pozici měl sedět člověk, který ani neumí logicky uvažovat, není zcela gramotný, nedovede jedinou větu sestavit česky (hlavně proto tu je - aby hovořil s hráči česky) a neumí vést konstruktivní dialog.

Vše výše popsané berte prosím obecně - jakákoli podobnost s konkrétními osobami a jevy je čistě náhodná a neúmyslná.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Man Dor For This Useful Post:
Staré 20-08-2010, 23:20
Vishara Vishara je offline
Banned

Standardní

Já dělám v podstatě stejnou práci již druhým rokem, s jediným rozdílem, že jsem za to placená, což je dost zásadní.

Osobně mi až zas tak gramatické chyby a podobné věci nevadí. Sama začínám mít problémy držet se spisovné češtiny, když jsem téměř celý rok v zahraničí.

Dokavaď tu nezačnou moderátoři psát nějakým "Slezsko-Polským" dialektem, tak s tím nemám problém.

Nebo by se mohla celá hra převést do Angličtiny, to by mi určitě nevadilo. :-)
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Vishara For This Useful Post:
Staré 20-08-2010, 23:21
Hlídač bran

Standardní

Citovat:
Původně založeno Man Dor Zobrazit příspěvky
Visharo,
ale je velké množství podobných online her, kde lidé dělají moderátory rovněž zdarma a ve svém volném čase - a jejich úroveň je neporovnatelná s těmi zde (takže se shodneme na tom, že se to nedá srovnávat )

Mno, s tím asi nic neuděláme, to je házení luštěnin na stěnu. Z vlastní zkušenosti vím, že (často německý) výrobce hry zvysoka kašle na adminy a moderátory. Stejně tak kašle na to, jak a jestli se problémy budou řešit (v pravidlech je vždy bod, že hráč nemá žádný legální nárok na svůj účet - čili v případě potíží se účet prostě smaže a hotovo). Takže admina a moderátora často dělá ten, kdo si řekne (a chce premium/houbičky) - to je docela kontraproduktivní a postavené na hlavu - admin by měl řešit problémy a ne utrácet houbičky ve hře
Jistě, může se mezi adminstvem najít rozumný člověk, ale ten to dříve nebo později zabalí, až zjistí, že je to boj s větrnými mlýny, a že je Němcům úplně ukradený.

Nic z toho ale neznamená, že by na takové pozici měl sedět člověk, který ani neumí logicky uvažovat, není zcela gramotný, nedovede jedinou větu sestavit česky (hlavně proto tu je - aby hovořil s hráči česky) a neumí vést konstruktivní dialog.

Vše výše popsané berte prosím obecně - jakákoli podobnost s konkrétními osobami a jevy je čistě náhodná a neúmyslná.

Víš kolik lidí si napsalo o to aby se stali Community Managerem?
Víš jak se Fidgi,Dark_Fantomas a Chicony stali moderátory? Nikde nebyl nábor,prostě si napsali slOnovi že chtějí dělat admina,ani se jich na nic moc nevyptával ( prostě žádný nábor ) a vzal je. A na takovéhle úrovni tady jsou. Někteří vůbec nechápou význam double postu/spamu. Ale koho to zajímá,ten člověk se nám nelíbí tak ho hodíme se všemi do jednoho pytle... už se těším jak sem nějaký moderátor příjde a začne se inteligentně bránit ( IP Perma Ban či další červená karta se špatným důvodem)

Edit: zavadis uzivatele !!! Fidgy a ani ja jsem si o post moderatora vubec nerekly a co se tice premium houbicek tak ty nemame nikdo !! Dark_Fantomas

Naposledy upraveno Dark_Fantomas; 21-08-2010 v 05:38.
Odpovědět s citací
Staré 20-08-2010, 23:22
Chicony Chicony je práve online
Veterán

Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Nightrise:
Jestli někdo neví, co znamená doublepost, tak mi prosím ukaž příklad. Už nejen proto, že kdo chodí často na některá fóra, musí to znát. Pokud se ti to někdy zobrazilo při kartě, ale ta byla např. za OT, tak se za moderátorský tým omlouvám, protože na prohřešky tohoto typu máme na výběr jedině možnost Doublepost/spam. Já pak většinou napíšu do předmětu zprávy konkrétní prohřešek, např. OT.

Vishara:
Ne, za toto ban nedostane. Toto obsahují pouze pravidla sekce "Návrhy" a my se momentálně nacházíme jinde.

Man Dor:
Na většine online her moderátoři/admini/Game operátoři a jakékoliv podobné funkce dostávají podobné vylepšení jako zde jsou houbičky, přesně jak jsi říkal. My zde nemáme vůbec nic. Tedy pouze zde trestám příspěvky, které jsou v rozporu s pravidly. A nemyslím si, že nějak přísně narozdíl od jiných moderátorů na jiných fórech.

Co se dá dodat ? Asi jako vždycky. Máš-li problém s některým z moderátorů, obrať se na vyšší funkci. V našem případě jedině CoMa, tedy slOn.

EDIT: Ne, zde opravdu prozatím nebudu ani banovat, ani kartovat, pokud se budete držet v rámci pravidel. Docela mě mrzí, že jsi názoru, že trestám všechny stejně. Snažím se sledovat i ty dobré a kvalitní příspěvky některých uživatelů, kterým později odpustím lehký prohřešek, nebo ani po více kartách nedostane ban ... či pouze na jeden den.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Naposledy upraveno Chicony; 20-08-2010 v 23:25.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 20-08-2010, 23:33
Hlídač bran

Standardní

Ano,zde musím souhlasit. Proto třeba mám za post ''V nahlášeních se nemá kecat (Předem děkuji za udělenou kartu) '' napsáno že jsem nadával. Rofl.

Umazána citace, není třeba citovat, když reaguješ na příspěvek nad tebou /Chicony

Naposledy upraveno Chicony; 20-08-2010 v 23:42.
Odpovědět s citací
Staré 20-08-2010, 23:40
Chicony Chicony je práve online
Veterán

Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Ah ? Teď na to koukám. A ode mne ?

Omlouvám se, zřejmě jsem kartoval zároveň i jinde a došlo k výměně důvodu... Chyba se stát může. Nevím, jestli mohu nadpis důvodu editovat, nejspíš ne.

Ještě jednou se omlouvám. Věřím a doufám, že jsem jinde takovou chybu neudělal.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 20-08-2010, 23:51
Hlídač bran

Standardní

Jediný moderátor který se mi nikdy nelíbil tak byl Dark_Fantomas. Nemyslím to jako urážku ale nikdy se inteligentně ani logicky nepředvedl. Člověk co si myslí jaký je GOD když je moderátor. 15-

Hmpf.Chyba se stane...

Tak jak jsme dořešili jinde, chyba to není. Neukazuje to totiž nadpis mého důvodu, ale název threadu. K chybě tedy nedošlo /Chicony
Me se zase nezamlouvas ty takze to mas jedno jsi post hunter a to vsichny vime ! chapu i tvuj lobing kdyz jsem ty dal ban za kterej sis mohl sam a co se tice tech tvejch 15- pokud to ma bejt vek jsi hooodne mimo ale prosim je to tvoje vec krom toho nevim co tu loobujes kdyz mas pravidla a s nespokojenosty nejakeho moderatora mas se obratit na sL0na. by Dark_Fantomas

Naposledy upraveno Dark_Fantomas; 21-08-2010 v 05:45.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání