Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Chyby & Stížnosti

Chyby & Stížnosti Našli jste ve hře nějakou chybu? Máte problém s nějakou funkcí? Pište sem!

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 15-05-2019, 16:55
Denrot Denrot je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jan 2013
Exclamation Nefunkční hra

Zdravím,

zhruba týden se potýkám s problémy ve hře, které mi prakticky znemožňují hrát. Dřív jsem hrál novou remastered verzi, která teď nefunguje vůbec. Načítání se zastaví zhruba ve čtvrtině a dál prostě nepokračuje. Flash verze je taky více méně nehratelná, sice se po dlouhé době načte (nejdřív jen černá obrazovka), ale funguje stylem, že kliknu třeba na hospodu a reakce se dočkám třeba po minutě. Zkusil jsem jiný prohlížeč, přeinstalovat adobe flash player a nic, fakt tomu nerozumím. Podotýkám, že mám GTX 1060 a Ryzen 2600X, takže počítačem to rozhodně není a internet sice není žádná sláva, ale tohle chování to nevysvětluje. Pokud by měl někdo nějakou radu, tak bych byl vděčný.
Odpovědět s citací
Staré 15-05-2019, 20:34
slOn slOn je offline
Legendární chObOtnatec

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Zdravím,
je nám líto, že máte s hrou takové problémy, ale vzhledem k tomu, že zatím nejsou žádné další hlášení o problémech podobného typu od jiných hráčů, tak bych tipoval, že problém bude někde na vaší straně. Neměnili jste v té době něco? Nefungují vám takto všechny servery? Zkoušeli jste se do hry dostat z jiného zařízení na stejné síti? Máte s tím stejné potíže? Děkuji

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání