Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Návrhy > Uzavřené návrhy > Přijaté návrhy pro verzi Remastered

Přijaté návrhy pro verzi Remastered Tyto návrhy byly schváleny správcem komunity, přeloženy a odeslány na vedení Playa Games. Tyto návrhy nemusí být realizovány ve hře.

Možnosti Zobrazování
Staré 05-07-2019, 00:42
Nicitel123 Nicitel123 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2019
Standardní Moderní inventář

Zdravím komunitu zde a aktivní hráče.
Jak jistě víte globální problém je inventář spousta epiků a málo místa a
Měl bych návrh a již byl trochu realizován.
Co udělat to co udělali u mazlíčku, kde ovoce nepadá do inventáře, ale sbírá se v na liště na sebe a mi po čase si mazlíčky krmíme.
Už víte kam tím myslím?

zkratka mě napadlo
Inventář dát do lišt, kam se nám bude všechno ukládat podle typu, velikosti a účelu.
Např:

Slot 1 - Drahokamy důl - padne žlutý a pak zase žlutý a ty by se sčítali do sebe jako jiné drahokamy , ty by se automaticky třídili podle velikosti - malý, střední, velký
Slot 2 - Elixíry - padne síla a pak zase tak a opět se budou sčítat , to samé i u jiných - opět se budou automaticky třídit na 10, 25, 50 procent
Slot 3 - Epické věci - obdobný systém jako u předchozích, opět se to bude automaticky zařazovat podle druhu ,akorát s tím rozdílem ,že pokud to bude určené pro válečníka, mág tu věc neuvidí v nabídce a naopak - rozlišeno podle tříd.

Výběr by probíhal formou , hráč najede na postavě na předmět ,který chce vyměnit a vyjede mu nabídka co má na skladě.Pro určenou postavu např zbroj a vybere si podle parametrů a vymění .Starou věc pak může nabídnout, k prodeji, rozebrat, uložit zpět,či dát pomocníkovi, Popřípadně spláchnout do wc či hodit do kotlíku

Slot 4 - Obyčejné věci z úkolů nebo staré epiky - Opět by byla nabídka , rozebrat, spláchnout , prodat a nebo vhodit do kotlíku

Slot 5 - Sběratelské věci - využití pro úspěch metrosexual nebo bonusová zbroj po složení kompletu a bonus za složení.

To je zatím vše pokud mate dotazy nebo připomínky pište.Ahoj
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Nicitel123 za tento užitečný příspěvek:
Staré 05-07-2019, 01:03
TvojeSmrt TvojeSmrt je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Feb 2013
Odeslat zprávu přes Skype™ TvojeSmrt
Standardní

Mě se zamlouvají hlavně ty sloty na drahokamy.
Staré 05-07-2019, 08:42
Senzo Senzo je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Na drahokamy dobré, líbí se mi zakový návrh, ale lišta na elixíry...Nevím jestli skladuješ tolik elixírů. Já kdykoliv najdu elixír který potřebuji, vypiju ho. Nevidím důvod si ho nechávat v inventáři��. Zbytek už je celkem v pohodě. Zajímavý nápad.
Staré 05-07-2019, 12:51
WeX Lp WeX Lp je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2019
Standardní

ten návrch se mi líbí ale jak psali ostatní nejvíc se mi líbí to s těma drahokamama
Staré 25-07-2019, 20:55
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Odešlu formou návrhu na extra inventář pro drahokamy. Třídit věci už mi přijde jako trochu zbytečné a moc a elixíry, jak zde už někdo uvedl, asi většina lidí rovnou vypije.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání