Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 04-11-2017, 10:56
LJ.21 LJ.21 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jul 2013
Standardní Podsvětí - má smysl vylepšovat mučírnu a vojsko?

Trochu jsem počítal, jestli má v mojí situaci smysl vylepšovat mučírnu a vojsko všeobecně.

Nejdřív mučírna:
Vylepšení na další úroveň mě stojí 9900 duší. Na mezinárodním fóru dělají soupis zisku za konkrétní level (viz spoiler pod odstavcem). Pokud tedy příjem roste cca 10 duší za každý další level, tak bych na to, abych svých 9900 duší dostal zpět, potřeboval 79 vyhraných útoků (to je necelých 16 dní útočení bez prohry). Navíc se touhle investicí opozdí vylepšení extraktoru o 5 hodin, takže je ještě v nákladech ušlý pětihodinový zisk z dalšího levelu extraktoru a dostaneme se tak skoro na 15 000 duší počátečních nákladů. Takže si myslím, že na nižších úrovních budov nemá smysl mučírnu zlepšovat a je lepší počkat až budou větší zisky (jak z extraktoru, tak z útoků).

Dále vojsko:
Tady to tak jednoznačné nebude, protože nevím, o kolik je potřeba vojsko zlepšit pro porážení těžších soupeřů. Momentálně mám nalezený level 47, který se svým správcem bez problémů porážím. Abych porazil těžšího soupeře, musel bych správce minimálně jednou zlepšit – budovu i jednotku (to je opravdu minimální hodnota, myslím že by bylo potřeba zlepšování mnohem víc). To je 9900 (budova) + 1400 (jednotka) + 6000 (ušlý zisk z opožděné stavby extraktoru). Jednou prohrou denně (abych mohl stále útočit na stejného slabého soupeře) přijdu první den o 1357 duší (jedna prohra + ztráta za útočení na nižší level) a ztráta se s každým dnem bude o něco zvyšovat (za předpokladu, že bych neustále vyhrával). To znamená, že náklady na jedno vylepšení vojska (které by ale podle mě stejně nestačilo) se vrátí za cca 11 dní. Během těch 11 dní se ale pochopitelně bude pro neustálé vyhrávání muset dále investovat a za větší množství duší.

Takže přemýšlím, jestli má vůbec smysl vojsko a mučírnu vylepšovat...co myslíte vy? Vidíte případně nějakou chybu v počtech?
Odpovědět s citací
Staré 04-11-2017, 15:41
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Mucirna
O levelovani mucirny jsem uz taky uvazoval. Na zacatku par levelu asi ano, to zas tak moc nestoji, pak bych to vylepsoval az prilezitostne. Ten vliv procent se asi projevi az pozdeji, kdyz hrac bude bojovat s vyssima hrdinama. Ja ted bojuju cca. 15-20 level, tak mi to pridava par dusicek.

Armada Podsveti
Pokud budes chtit pojovat na tech vyssich urovnich, tak budes potrebovat vojsko. Momentalne mam vse na 5urovni a rozhodne hrdiny na max. urovni neporazim. Je tam jeste kombinace vylepseni sktretu apod. To nevim, jestli se vyplati. Kazde vylepseni navysi 1lvl.

Ale zase treba Spravce na urovni 3, vylepseni 0 ma stejne atributy (20level, atributy 97, stesti 48) jako Spravce na urovni 1 vylepseny 8x .

Ale tech casti podzemi je vic, co asi maji cas na vylepsovani. Dul zlata mi pridava docela dost malo, prakticky zanedbatelne. Stroj casu taky tezko rict. Brana zveda max. level, ale 2. uroven mi bude asi stacit taky na dlouho dobu, nez budu mit lepsi armadu a nebude mi stacit strop hrdinu.
Staré 08-11-2017, 11:45
nagger nagger je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2011
Umístění: Earth
Standardní podsvětí...

Celé podsvětí je vymyšleno absolutně na..píp...
mučírna téměř postrádá smysl (respektive stavět jen hodně opožděně až nebude co jinýho - ale co jinýho ??? Těžba zlata - ty drobný pro vysoký levely ? Na útok lze použít jen správce, ostatní jednotky jsou absolutně k ničemu (při stejném vylepšení a levelu je správce XXXXx silnější než skřetící či zbytečnej trol - kteří dohromady seberou nepřiteli stěží pár stovek životů, ovšem on má již desítky tisíc...
takže jediný cosi k čemusi je gladiátor ne zlepšení kritiku...WOW
Odpovědět s citací
Staré 08-11-2017, 12:32
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Strašidlo

Datum registrace: May 2017
Standardní

A ten stroj času funguje jak?
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to JanPapousekGrznar For This Useful Post:
Staré 08-11-2017, 17:12
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno nagger Zobrazit příspěvky
... při stejném vylepšení a levelu je správce XXXXx silnější než skřetící či zbytečnej trol ...
NO, ale zase kombinace vylepseni Skreti Jamy a vyleseni samotnych skretu da mozna stejne jako Spravce. Treba Skreti jama urovne 4 ma 4 skrety, ktere kdyz vylepsite treba 3x mate razem 4 skrety - 33 lvl atributy 21 . Stejne vyleveleny Spravce a cast podsveti Spravce (a vyjde to draz) bude jen jeden 33lvl atributy 179 . Trolu bude casem taky vic (alespon podle obrazku). Jako Spravce bude hodne rozhodovat v bojich, ale Skreti ani trolove nemusi byt uplne tak zbytecni.
Staré 08-11-2017, 22:47
nagger nagger je offline
Strašidlo

Datum registrace: Feb 2011
Umístění: Earth
Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
NO, ale zase kombinace vylepseni Skreti Jamy a vyleseni samotnych skretu da mozna stejne jako Spravce. Treba Skreti jama urovne 4 ma 4 skrety, ktere kdyz vylepsite treba 3x mate razem 4 skrety - 33 lvl atributy 21 . Stejne vyleveleny Spravce a cast podsveti Spravce (a vyjde to draz) bude jen jeden 33lvl atributy 179 . Trolu bude casem taky vic (alespon podle obrazku). Jako Spravce bude hodne rozhodovat v bojich, ale Skreti ani trolove nemusi byt uplne tak zbytecni.
popsals to dobře skřet s atributy 21- i kdyby jich bylo 100, neudělají nepříteli s vyššími atributy (to už je tak level 15 a výš) skoro nic - jednou zraní za 100životů a na 1 ránu umřou - jsou k ničemu proti nim správce se 179 je s principem soubojů v této hře použitelný o dalších 10 levelů výš. A nastavení brány ?? mám bránu na levelu 3 - hrdina až level 105 DD problém je že správce úrovně 5 navíc 10x vylepšený porazí cca level 35max což je brána level 1 - vyváženost sama - takže odhadem než dokážu porazit level 105 a budu muset povyšovat bránu na úroveň 4, budu už muset mít správce tak na úrovni 8(možná9, kdoví, jestli ne 10) -pokud je maximum level 15, tak brána bude stačit tak na 6
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání