Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 13-09-2017, 23:01
Fenrir99 Fenrir99 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2014
Thumbs down Zmizel mi cech, hráč Luciáno, s 13

ANO... jak je to možné? Nevim. Jen Vás chci upozornit, co se může stát. Hraji na s13. Jsem, nebo byla jsem v cechu Češi s velkým Č. A jako hlavni kápo.Cech byl na 11.místě tedy v poledne 12.9.2017 ještě existoval. V 18 hodin téhož dne už nebyl. Nikdo nedostal zprávu o vyhazovu a já též ani dustojnici nikoho nevyhodili. Přesto cech zmizel, ale úplně, prostě není. Misto něho se objevil nějaký začínající cech češi s malým č...
Podpora řeší, ale zatim nic nevyřešila.
Mně jen zmizel cech, nekolik let úsilí a peněz.
A bohužel pochybuji, že se dá něco vrátit. Hráči se mi rozutečou, proč by čekali...
Ach jo mám šílený pocit, co se ve hře může stát aniž to můžete ovlivnit.
Abych vyloučila další domněnky.. jsem dospělá, hra byl pro mně relax.
CO VY NA TO?
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Fenrir99 za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-09-2017, 13:20
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Váš případ již řeším s vedením Playa Games. Jsem si jist, že je zde možnost, jak vám cech navrátit.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 14-09-2017, 14:02
Kostlivý válečník

Angry

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Váš případ již řeším s vedením Playa Games. Jsem si jist, že je zde možnost, jak vám cech navrátit.
Diky za reakci.. nechápu jak se to může stát... A jak mi chcete vrátit cech? Bez hráčů, ty už budou dávno jinde. Ustála jsem tu pár aktualizací, ale nevím jestli tuto situaci ustojim...
Dva dny nedělám nic jiného, než vysvetluji části věrných hráčů, že jsem je nevyhodila....
Je mi z toho vseho smutno.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Fenrir99 For This Useful Post:
Staré 14-09-2017, 15:25
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Tak podle meho nazoru chyba vznikla jednoduse. Kontrola pri zakladani cechu, jestli uz nejaky cech neni pojmenovany stejne nepocita s ceskyma (a asi i jinyma) znakama. Ovsem serveru to jedno neni a preplacl nove zakladany cech tvuj stary.

Urcite se to ale da resit. Stejny jako driv to samosebou nikdy uz nebude. Bohuzel. Ale aspon castecne to mohou se slOnem poresit.

Ja ale jen doufam, ze toho nikdo nezneuzije, take bych nejradeji toto vlakno odstranil. Mohlo by to napachat vice skod nez uzitku (kdyz se to resi pres podporu)
Staré 14-09-2017, 16:04
Kipr Kipr je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2017
Standardní Zmizení cechu

Ahoj.

Také píšu, stejně jako Luciáno (moje šéfová z momentálně přemazaného cechu Češi), že nám z ničeho nic zmizel cech. Vystupoval jsem tam jako jeden z důstojníků, což ale není podstatné. Podstatné je, jak je možné, že někdo může založit cech se stejným názvem, akorát s malým písmenem a nám to smaže cech? Chápu vaši obavu, že tohle vlákno by mohlo přidělat i víc problémů než užitku a souhlasím s jeho smazáním v případě, že se nám vrátí Náš cech Češi a zavedou se opatření, které by takovému "přešlapu" ze strany SF zamezilo, jinak mě hra asi přestane bavit. Jsem sice jenom jeden člověk, který nejspíš nebude nikomu chybět, ale problém, který se stal nám by se mohl opakovat klidně i jinde, proto by bylo záhodno ho vyřešit.

Děkuji za přečtení tohoto příspěvku a doufám, že se Náš cech vrátí, i když už to nikdy nebude stejné jako dřív.

Kipr
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Kipr za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-09-2017, 16:04
luigy luigy je offline
Kostlivec

Standardní

dobrý den,také jsem z cechu Češi a opravdu mě mrzí,že se toto vůbec může stát :-((
Doufám, že mohu věřit, že nám cech vrátíte zpátky !!
Byli jsme opravdu velmi dobří :-((

Předem děkujeme Luigy
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli luigy za tento užitečný příspěvek:
Staré 14-09-2017, 20:57
Kostlivý válečník

Unhappy K věci

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
Tak podle meho nazoru chyba vznikla jednoduse. Kontrola pri zakladani cechu, jestli uz nejaky cech neni pojmenovany stejne nepocita s ceskyma (a asi i jinyma) znakama. Ovsem serveru to jedno neni a preplacl nove zakladany cech tvuj stary.

Urcite se to ale da resit. Stejny jako driv to samosebou nikdy uz nebude. Bohuzel. Ale aspon castecne to mohou se slOnem poresit.

Ja ale jen doufam, ze toho nikdo nezneuzije, take bych nejradeji toto vlakno odstranil. Mohlo by to napachat vice skod nez uzitku (kdyz se to resi pres podporu)
Tak nevím diky za reakci, ale kdyby to tak bylo, tady nejde o cesi a češi, ale o velké a malé pismeno (a to s diakritikou nemá nic společného)... to tak jednoduché nebude... a už by se to nekolikrat stalo. Myslim si, že ten cech s názvem češi vznikl až potom, co ten náš zmizel nejakou údržbou, či chybou systému a to by podpora snad lehko zjistila, kdy jaký cech vznikl.
Dále nevim a nic proti tobě, proč bych to tady neřešila, cech jsem si vypiplala a teď najednou je prostě pryč, s podpory kraťoučká zpráva a pro mně pro moje hráče čas běží, přicházejí o zkusenosti, zlato a potvory nedaji, drahokamy mizerný, protože přišli o veškeré výhody cechu..... takže pár uz se jich rozuteklo a já mam vklidu čekat...?
Nezlob se nemohu, vždy jsem vše delala proto, abych měla aktivni hráče aby cech byl pro hráče opravdu přínosem a nějakou blbou chybou je vše pryč...
Ano budu tady psát a treba to pomůže i jiným hráčům.

Naposledy upraveno Fenrir99; 14-09-2017 v 20:59.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Fenrir99 For This Useful Post:
Staré 14-09-2017, 21:36
bloodfire bloodfire je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2013
Standardní Zmizení cechu Češi

Ahoj,

stejně tak, jak tu píší i někteří mí kolegové a přátelé i mě štve, že se vůbec může něco takového stát. Díky naší velitelce Luciáno a Kiprovi cech skvěle fungoval a jako jeden z mála patřil na s13 mezi cechy, kde bylo neustále aktivních 45-50 členů. Proto je mi líto, že takový cech může zničehonic zmizet. Souhlasím i s tím aby se zavedla nějaká opatření, aby se již nic takového nemohlo opakovat, i když nám to náš cech do původního stavu zřejmě nevrátí.

Doufám, že se to nějak vyřeší. Bylo by mi líto, kdybych tuto hru přestal po cca 5 letech hrát kvůli takovému problému.

S pozdravem Martin
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli bloodfire za tento užitečný příspěvek:
Staré 15-09-2017, 10:30
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky

Vyzkoušel jsem chybu napodobit a nepodařilo se. Kdysi v minulosti jsme se s podobným problémem již setkali a jestli si pamatuji dobře, cechy byly vždy vráceny zpět.
Odpovědět s citací
Staré 15-09-2017, 16:04
Kipr Kipr je offline
Kostlivec

Standardní

Hlavně aby se to vrátilo do původního stavu rychle, jelikož s každým dnem se ztrácí 200 % zkušeností a peněz a také se nemůžou těžit drahokamy, pokud je nechci mít o 200 horší než jsem míval normálně...
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Kipr za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání