Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 23-08-2017, 05:23
anthonydavis123 anthonydavis123 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Aug 2017
Talking Návštěva

Už je to 8 dní co mě Shakes s Fidgetem navštívily. Toho dne jsem zrovna proklikával zbrojírnu, a všimnul jsem si, že tu Shakes není. Kouknul jsem se do čaroobchodu a Fidget tu také nebyl. Kouknul jsem se na fórum, jestli není nějaký update ale nebyl. Než jsem se stačil vzpamatovat, slyšel jsem za sebou „dětské“ chichtání. Když jsem se otočil, přímo za mými zády se maličký Shakes s Fidgetem šťuchaly do zad. V té době jsem málem omdlel, když jsem je uviděl. Shakes mi byl k pasu a Fidget kousek nad kolena.

Z jejich stručného rozhovoru jsem se dozvěděl, že přišly na náš svět vyhnat botaře (ty, co používají SF bota), zničit PRIVATE SERVERY a vyhnat ty, kteří vlastní více postav na jednom serveru. Že prý botaři, no spíš bot jim přijde do obchodu a oni ani nevědí kdo přišel, protože je bot samozřejmě neviditelný. Kvůli těm, co mají více postav prý na ně zbývá čím dál tím méňě porce k obědu, rozhodli se s tím něco udělat.

Po 8 dnech mazání účtů se to stalo. Bylo ráno a já jsem si šel sednout si na mojí zlatou židli a sníst si snídani. Když jsem si sedal, vykřikl Fidgetův hlas a nevím proč. Asi po sekundě jsem si uvědomil, že sedím na Fidgetovi.
show spoiler

Po chvilce mi prozradil, že při teleportaci se sem nepřimístili jen oni, ale i drak chladu. Prý že nabyl velikosti. Odnesl si Shakese sebou do Rakouska (do hor).

Požádal mě, abych ho zachránil. On prý mezitím bude konat svou práci. Cesta byla drsná, musel jsem přeplavat jezero a přelézt mnoho hor.
show spoiler

show spoiler

show spoiler

show spoiler

Když jsem se konečně dostal k obávané hoře, kde sídlil drak s Shakesem, potkal jsem Shakese na cestě. Ptal jsem se co se stalo. On jen prý že drak neměl dostatek pixelů aby mohl být tak velký a vytáhl maličkého dráčka ze své malé kapsy.
show spoiler

Vrátili jsme se domů, Shakes s Fidgetem splnili svou práci a odjeli zpět na český SFgame server.

Autor: M7ke06 (Michal Beneš)
Místo fotek: 1. Česká republika
2. – 6. Alpy – Rakousko

Děkuji za přečtení.

Toto bylo mé dílo do soutěže, děkuji...
Staré 23-08-2017, 07:37
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Gratuluji k okopírování tři roky starého soutěžního příspěvku, kde jsi navíc v textu nechal i jméno autora.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Staré 23-08-2017, 09:43
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Vypadá to spíš na nějakého čínského bota . . .

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Staré 28-10-2017, 06:18
phukiensinhnhat phukiensinhnhat je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Zajímavé
http://sfgame.cz/

Naposledy upraveno locahero; 28-10-2017 v 11:39. Důvod: přepsán odkaz
Zamčené téma

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání