Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 02-10-2018, 18:35
Kubin8 Kubin8 je offline
Strašidlo

Datum registrace: Sep 2015
Standardní Další chyby v remaster

Mizející nápis "Hospoda"
V menu čas od času z toho horního tlačítka zmizí nápis "Hospoda". Zatím jsem si všiml, že to udělá po zrušení úkolu, nebo přeskočení úkolu pomocí přesýpacích hodin. Nápis se po chvíli zase vrátí, ale rozhodně by tam měl být celou dobu.

Cechovní bitvy
V cechovním souboji jsem si všiml nějakých chyb. Při některých soubojích bojových mágů letěla ohnivá od jednoho hráče dvakrát, dále se mi stalo,ž e vždy chyběla animace druhého hráče, vypadalo to, jako kdyby jel jeden hráč několikrát po sobě, i když životy se postupně obíraly oběma, jenom druhý "nebojoval". To se střídalo po poražení postavy. Jednu chvíli hrál několikrát hráč na levé straně, poté hráč na druhé straně.

Posouvání v Síni slávy, kopírování textu v řádku na psaní
V remaster verzi se v Síni slávy nedá posouvat šipkami nahoru a dolů. Nevím, jestli to chybí záměrně, osobně mi to docela chybí.
Dále jsem si všiml že při kopírování do řádku pro vyhledávání se objeví i nápis "Paste". Zkopíruji např. "sněhulák", po vložení se objeví "sněhulákPaste"

Nové animace průzkumníků
Jedná se spíš o vizuální záležitost. Nové animace soubojů u průzkumníků jsou moc pěkné, munice letí hezkým obloučkem, pro luky a kuše dokonalé. Bohužel, pokud bude chtít Playa zanechat ve hře prvky reality, bude muset rozlišit animace pro luky a zbraně, protože je nesmysl, aby Kill-o-Matic 5000 střílel také takovýto oblouček. Náboje z pušky prostě letí rovně.

Doplň. info: Chrome s Adblockem, třída Bojový mág na novém serveru w27

Naposledy upraveno Kubin8; 02-10-2018 v 18:38.
Odpovědět s citací
Staré 06-10-2018, 16:37
BedaNehy1 BedaNehy1 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Nov 2016
Umístění: Někde mezi Minas Tirith a Stormwindem
Post Cech-aktivita

Když jdu do cechu, tak se mi zobrazuje že já sám jsem neaktivní. Po chvíli hraní, nebo po znovu-načtení stránky to už ukazuje dobře.

Naposledy upraveno BedaNehy1; 06-10-2018 v 17:15.
Odpovědět s citací
Staré 06-10-2018, 17:20
Kostlivec

Post Chat

Když nějaký hráč z cechu pročistí podzemí (porazí finálního bosse), tak to kromě jména podzemí, napíše i popisek:
Ty uvozovky by tam taky nemusely být, a rozhodně by se také mělo zapracovat na skloňování.
-------------------------
A zase to skloňování:
Myslím že tyhle češtinářský chyby, byly i v dříve, ale nebylo by od věci to opravit.

------------------------
Dále když se mnou bojuje nějaká nestvůra, která používá pěst, dělá zvuk jako když bojuje člověk. Je velmi nereálné, když na vás s těmito zvuky ůtočí třeba takový medvěd. Rozhodně bych přidal nějaký zvuk vrčení, nebo něco takového.

Naposledy upraveno BedaNehy1; 06-10-2018 v 17:32.
Odpovědět s citací
Staré 06-10-2018, 19:40
Kostlivec

Exclamation Atributy

Tak píšu znova.
Chyba je u postavy, když najedete na nějaký atribut tak se dole zobrazí něco, co by tam nejspíš být nemělo.

Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání