Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 18-07-2018, 18:20
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní Měsíční mise

Můj poslední návrh je na měsíční misi, která by nesouvisela s tou denní ani s týdenní co jsem navrhoval, ale byl by to druhý samostatný plakátek a spočíval by v tom, že Každý měsíc prvního by se nám zobrazil nějaký úkol, na který bychom měli měsíc ho splnit. Příklad: Vytěžit 50 drahokamů, Navtívit 100x lokaci Erogenin, vyhrát 100x v aréně apod. Za splnění bychom na konci měsíce dostali odměnu zase v podobě expů a goldů (patřičně ohodnocenou), kterou bychom si vyzvedli a posléze následující den prvního by byla nová mise.

Myslím že nápady to nejsou nejhorší, rozhodně by to hodně oživilo stereotypní klikání hospody a pro spoustu lidí by to byla zábava navíc. Ten kdo by to dělat nechtěl by nemusel.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to napoli777 For This Useful Post:
Staré 18-07-2018, 19:24
ferluci ferluci je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2015
Umístění: Boskovice
Standardní

Citovat:
Původně založeno napoli777 Zobrazit příspěvky
Můj poslední návrh je na měsíční misi, která by nesouvisela s tou denní ani s týdenní co jsem navrhoval, ale byl by to druhý samostatný plakátek a spočíval by v tom, že Každý měsíc prvního by se nám zobrazil nějaký úkol, na který bychom měli měsíc ho splnit. Příklad: Vytěžit 50 drahokamů, Navtívit 100x lokaci Erogenin, vyhrát 100x v aréně apod. Za splnění bychom na konci měsíce dostali odměnu zase v podobě expů a goldů (patřičně ohodnocenou), kterou bychom si vyzvedli a posléze následující den prvního by byla nová mise.

Myslím že nápady to nejsou nejhorší, rozhodně by to hodně oživilo stereotypní klikání hospody a pro spoustu lidí by to byla zábava navíc. Ten kdo by to dělat nechtěl by nemusel.

Prý ''rozhodně by to hodně oživilo stereotypní klikání hospody''

Za mě je to pěkná blbost.

NE
Staré 18-07-2018, 19:35
napoli777 napoli777 je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Chápu no, myslel jsem to tak, že bys tam měl něco navíc než jen brání questů, tak by ses zaměřil na něco víc s vidinou odměny
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to napoli777 For This Useful Post:
Staré 23-08-2018, 15:25
scoot scoot je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Apr 2015
Standardní

Tak ona myšlenka sama o sobě špatná není, ale .. já jsem se nad něčím podobným také zamýšlel.
Já bych spíše uvítal nějaký delší qwest/výpravu, kde by jsi se musel rozhodovat, co podnikneš ..

Např. vyrazím do Stínových hor, jdu tam (adekvátně k týdennímu úkolu) 60 min. po uplynutí této doby na mě vyskočí následující rozhodnutí (defakto) chceš jít doleva, doprava či rovně, vybereš si možnost a dostaneš úkol, boj, hádanku .. obstarej to a to a já tě pustím bez boje, souboj s protivníkem, či nějaká hádanka, podplacení .. a každá volba by ovlivnila následující postup ..
Staré 24-08-2018, 09:46
ferluci ferluci je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2015
Umístění: Boskovice
Standardní

Citovat:
Původně založeno scoot Zobrazit příspěvky
Tak ona myšlenka sama o sobě špatná není, ale .. já jsem se nad něčím podobným také zamýšlel.
Já bych spíše uvítal nějaký delší qwest/výpravu, kde by jsi se musel rozhodovat, co podnikneš ..

Např. vyrazím do Stínových hor, jdu tam (adekvátně k týdennímu úkolu) 60 min. po uplynutí této doby na mě vyskočí následující rozhodnutí (defakto) chceš jít doleva, doprava či rovně, vybereš si možnost a dostaneš úkol, boj, hádanku .. obstarej to a to a já tě pustím bez boje, souboj s protivníkem, či nějaká hádanka, podplacení .. a každá volba by ovlivnila následující postup ..
To už zní zajímavěji
Staré 05-09-2018, 19:10
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Původní návrh moc nepodporuji. Je to jak již bylo řečeno, již další klikání. Vedení jistě napadlo něco takového, pokud vytvořili denní mise. Pokud scoot rozvine svůj návrh, tak může být poté posouzen.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání