Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 04-02-2018, 12:58
svetricek1 svetricek1 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Feb 2018
Standardní Album

Ahoj, aktuálně jsem level 250+ a mám takový problém, že mám strašně málo procent v albumu. Ostatní hráči kolem mě mají i 90% a já mám sotva 75 %.. má otázka zní, jak můžu získat ty věci co mi chybí? Nemám čas ani houby na to, abych útočil na všechny hráče v žebříčku..
Díky za každou radu
Odpovědět s citací
Staré 04-02-2018, 13:01
locahero locahero je offline
Moderátor

Datum registrace: Oct 2011
Umístění: na chatě
Standardní

Postupně vybírat hráče s předměty, které potřebuješ a každých 10 minut útočit . . .

Jsem mladý honič Pokémonů z Oblázkového města. Chci se stát mistrem Pokémonů!!!
Odpovědět s citací
Staré 05-02-2018, 10:28
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Houby nepotrebujes, spis cas, ale da se udelat album na 90% za den na PC, na tabletu, nebo telefonu to neni uplne pohodlny, ale na PC vyhledat hrace s vecma je easy, obzvlast, kdyz se muzes pohybovat sipkama v Sini slavy, tak to jde raz dva.
Hledat potom nejake epicke (a jeste hur sezoni) veci, to je uz treba na delsi hledani, ale to uz muzes mit album na 95% ostatnich veci.
Ale tohle je jedna z mala veci, ktere si hrac opravdu musi svoji cinnosti zaslouzit a neco pro to udelat. Ne jenom klikat a cekat.
Staré 05-02-2018, 11:36
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Stačí si stáhnout album helper a jedeš bez problému, za den to máš i bez hub.
Odpovědět s citací
Staré 05-02-2018, 16:54
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Stačí si stáhnout album helper a jedeš bez problému, za den to máš i bez hub.
Tohle bych mu moc neradil, vzhledem k tomu, ze albumhelpry apod. veci jsou hrou primo zakazane.

Ale kdyz neni hrac vylozene liny, tak to udela i bez nej. Obzlast po tu dobu, nez se vysplha na takovy level, tak by mel po troskach album ctyrikrat udelany tak na 90% minimalne.
Staré 05-02-2018, 18:33
bydway bydway je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno ohnicek Zobrazit příspěvky
Tohle bych mu moc neradil, vzhledem k tomu, ze albumhelpry apod. veci jsou hrou primo zakazane.
Prečo by to malo byť zakázane? Nie je to nejaký externy zásah do hry a ani v pravidlách sa nespomína nič o tom. Ja osobne som to spravil cez stránku cs.4m7.de, dokonca aj top hráči na w1 to cez tu stránku robili.
Odpovědět s citací
Staré 05-02-2018, 18:53
Bortas Bortas je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: Nov 2012
Standardní

Albumhelper, který myslí on, je aktivní program, který po tobě bude chtít heslo, přes něj se dostane na server, kde sám hledá a dává ti tipy na hráče, kteří mají nejvíce předmětů, které tobě chybí. Tím zatěžuje server a nejen z tohoto důvodu je zakázaný. Samozřejmě pokud si jen najdeš externí databázi předmětů, přes kterou si jen kontroluješ konkrétní itemy, které ti chybí, je vše v pořádku.
Odpovědět s citací
Staré 06-02-2018, 14:33
ferluci ferluci je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2015
Umístění: Boskovice
Exclamation

Citovat:
Původně založeno bydway Zobrazit příspěvky
Prečo by to malo byť zakázane? Nie je to nejaký externy zásah do hry a ani v pravidlách sa nespomína nič o tom. Ja osobne som to spravil cez stránku cs.4m7.de, dokonca aj top hráči na w1 to cez tu stránku robili.
Ono že to v pravidlech není? zajímavé. Já četl teda asi ''jiná pravidla hry''.

§ 5 Zneužití chyb a skriptování/podvádění

Opatření, která způsobují nadměrný přenos dat na serveru (např. automatické obnovování) nebo která mají narušovat průběh hry, se nesmějí provádět. Povoleny nejsou zejména automatické a poloautomatické skripty, které provádějí dotazy do databáze nebo spouštějí herní mechanismy.
Staré 12-02-2018, 09:04
bydway bydway je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno ferluci Zobrazit příspěvky
Ono že to v pravidlech není? zajímavé. Já četl teda asi ''jiná pravidla hry''.

§ 5 Zneužití chyb a skriptování/podvádění

Opatření, která způsobují nadměrný přenos dat na serveru (např. automatické obnovování) nebo která mají narušovat průběh hry, se nesmějí provádět. Povoleny nejsou zejména automatické a poloautomatické skripty, které provádějí dotazy do databáze nebo spouštějí herní mechanismy.
Neboj, ja viem na čo narážate. Sú také albumhelpery ako napr. CrawlerNG, ktoré skutočne zasahujú do hry a tým pádom hráč už porušuje vyššie spomenuté pravidlo. Ale načo riskovať ban, keď cez tu stránku 4m7.de to nie je žiadny zásah do hry a tým pádom žiadne porušenie pravidiel. Odtiaľ čerpali, čerpaju a aj budú čerpať hráči, pretože to nie je trestné. Bol by som rád, keby Slon potvrdil moje slová, nech je to definitívne.

Naposledy upraveno bydway; 12-02-2018 v 09:05.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to bydway For This Useful Post:
Staré 12-02-2018, 19:09
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Dle poskytnutí informací z vedení by tato stránka (http://en.4m7.de) neměla nijak porušovat herní pravidla.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání