Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 27-12-2015, 11:49
ronymaniak ronymaniak je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Oct 2015
Standardní

Mě to přijde v pohodě , v pevnostech v žebříčku jsem 1. a to dodám že jsem v pevnosti neutratil jedinou houbu.
Odpovědět s citací
Staré 12-01-2016, 10:10
Endless83 Endless83 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Nov 2013
Standardní

K těm podzemím,je docela blbý když vevěži vymlátíte s 214 lvl příšeru na 260 lvl a ve stínovym podzemí nedáte ani 108.
Staré 12-01-2016, 10:59
Lea Lea je offline
Smrtka

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Občas zde!
Standardní

Citovat:
Původně založeno Endless83 Zobrazit příspěvky
K těm podzemím,je docela blbý když vevěži vymlátíte s 214 lvl příšeru na 260 lvl a ve stínovym podzemí nedáte ani 108.
Stínové podzemí začíná lvl 170+ (možná jsi myslel 180), aktuálně řeším lvl 210 (s mojí postavou 224). Chodím na ni více jak 2 týdny a nepadá .
Odpovědět s citací
Staré 12-01-2016, 11:27
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

Citovat:
Původně založeno Lea Zobrazit příspěvky
Stínové podzemí začíná lvl 170+ (možná jsi myslel 180), aktuálně řeším lvl 210 (s mojí postavou 224). Chodím na ni více jak 2 týdny a nepadá .
No, ono je taky potřeba si uvědomit, že Stínosvět není jenom o vaší postavě, ale i o tom, jak máte vybavený spolubojovníky ve věži ... a tam bývá kámen úrazu - hlavně nehoubaři budou mít pomocníky zřejmě docela slabý (dokud je nevybaví právě ze Stínosvěta)...
A to neni všechno. Stínosvět již počítá s tím, že budeme mít oblečky narvaný drahokamama (nejen na naší postavě, ale i na pomocnících ve věži). A to že ty drahokamy jsou opravdu velmi silný! Stačí mít slušnou úroveň dolu a nějaký ty rytíře a je to strašlivej rozdíl ... Stínosvět je dle mýho názoru nastavenej dobře ... narozdíl od pevnosti, což je jedna velká katastrofa
Odpovědět s citací
Staré 12-01-2016, 11:56
Lea Lea je offline
Smrtka

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Občas zde!
Standardní

Citovat:
Původně založeno Hans Klátil Zobrazit příspěvky
No, ono je taky potřeba si uvědomit, že Stínosvět není jenom o vaší postavě, ale i o tom, jak máte vybavený spolubojovníky ve věži ... a tam bývá kámen úrazu - hlavně nehoubaři budou mít pomocníky zřejmě docela slabý (dokud je nevybaví právě ze Stínosvěta)...
A to neni všechno. Stínosvět již počítá s tím, že budeme mít oblečky narvaný drahokamama (nejen na naší postavě, ale i na pomocnících ve věži). A to že ty drahokamy jsou opravdu velmi silný! Stačí mít slušnou úroveň dolu a nějaký ty rytíře a je to strašlivej rozdíl ... Stínosvět je dle mýho názoru nastavenej dobře ... narozdíl od pevnosti, což je jedna velká katastrofa
Nejsem houbař, pomocníky (epiky - mág 5 z 9 (7šutrů), lučištník 5 z 9 (6šutrů), war 7 z 9 (6šutrů)). Šutry mám na 99% na hlavní stat, střední, či spíše největší, jinak výdrž střední, či největší. Nemyslím si tedy, že pomocníci jsou slabí a kvůli tomu bych neměla dávat stejné lvl ve stinném podzemí. Hlavní postava epiky 4 z 9, šutrů 8.
Dělám věž, takže epiky na lušištníka a wara mám hlavně z věže, či použiju WC, když si vzpomenu. Epiky ze stínosvěta jsou na vyhazování. Myslím, že tento problém nemám jako jediná.
Odpovědět s citací
Staré 12-01-2016, 15:14
Morimundus Morimundus je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Ostrava
U každé potvory ve stinném podzemí je napsáno zvýšená obtížnost.Je to jen o náhodě. Jednou dáte 3 potvory za den na první pokus a jindy nemůžete i měsíc sundat jednu potvoru. Už se mi stalo, že pomocníci odrovnali potvoru a já si ani neškrt a naopak potvora sundala pomocníky na 2,či 3 rány a mě také.
Staré 13-01-2016, 08:37
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

Citovat:
Původně založeno Lea Zobrazit příspěvky
Nejsem houbař, pomocníky (epiky - mág 5 z 9 (7šutrů), lučištník 5 z 9 (6šutrů), war 7 z 9 (6šutrů)). Šutry mám na 99% na hlavní stat, střední, či spíše největší, jinak výdrž střední, či největší. Nemyslím si tedy, že pomocníci jsou slabí a kvůli tomu bych neměla dávat stejné lvl ve stinném podzemí. Hlavní postava epiky 4 z 9, šutrů 8.
Dělám věž, takže epiky na lušištníka a wara mám hlavně z věže, či použiju WC, když si vzpomenu. Epiky ze stínosvěta jsou na vyhazování. Myslím, že tento problém nemám jako jediná.
No jinak řečeno, rezervy tam jsou ...
Já jsem level 249 a útočim momentálně na 246. Jenže cechovní bonus k poškození mám 0, důl na drahokamy mám úroveň 1 a rytířů v cechu celkem 5. A nejsem houbař. A teď si vem, že maximum k poškození je 50%, rytířů 1000, důl na drahokamy 20 a plná výbava za houby je úplně jinde než ta, kterou postupně sbíráš ve věži (kdy celkem kvalitní máš akorát vždycky ten poslední kousek, ostatní jsou už zastaralý) ... prostě obrovský rezervy. A to nemluvim o elixírech, který ovlivňujou i společníky. Dej si okřídlenej (pokud nemáš) a bude to taky jinde.

Jinak řečeno, momentálně jsi možná na 50% maxima. A pokud je to podzemí nastavený na to maximum, pak to celkem odpovídá.

Kdyby nehoubaři se špatnýma cechovníma bonusama dávali velký levely, tak co by pak museli dávat lidi, co jsou na maximu...
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Hans Klátil For This Useful Post:
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání