Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 19-12-2015, 19:15
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Datum registrace: Jul 2015
Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

Citovat:
Původně založeno Vlník Zobrazit příspěvky
Já nevím, jak ty, ale já bych radši byl na 10 000. místě s přijatelnými soupeři a tedy i zdrojem surovin než třeba i na prvním bez nejmenší šance někoho napadnout. Nehledě na to, že pokud ta dostatečná vylepšení nemají, dříve či později z té pozice spadnou stejně a pokud je mají, dostanou se po restartu hned zpátky.
No bohužel tohle je další velká chyba. Zdrojem surovin mají být doly a ne slabí soupeři. Vůbec jsem nepochopil, proč z ničeho nic vývojáři tuhle hru začali zakládat na vzájemným se okrádání mezi hráči navzájem. Nepochopil jsem, proč by měli být slabší hráči dojnýma krávama těch silnejších a agresivnějších. Jestliže někdo založí získávání zdrojů na kradení, pak logicky na druhý straně je někdo, kdo nedělá nic jinýho, než těží a těží a nemá nic, protože tohohle hráče dotuje. Tahle hra nikdy dřív tímhle způsobem postavená nebyla a tak to mělo i zůstat. Nicméně teď už je to spravedlivý. Konec dojných krav, ale pěkně poctivý souboje.
Odpovědět s citací
Staré 19-12-2015, 19:21
Suryio Suryio je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Oct 2015
Umístění: Většinou doma.
Standardní

Takže je naprosto v pořádku,že třetím dnem protáčím a hledám někoho koho bych dal ( mám lv 76 vojáky ) a nejmín jsem potkal 88 a to jenom párkrát ani s 20 vojáky se to nedá dát.To za 1.

Surovinová pole nedávají moc surovin takže to co dají,mi ukradnou.

Takže mi chcete říct,že to je naprosto v pořádku ?

To jako už nikdy nepostavím další budovu,protože mi denně ukradnou 50k surovin nejmín ? a za celej den dostanu z polí jen něco kolem 45k ?

Kovárna mě bude stát na lv 12 - 200k dřeva a 100k šutrů a to nemluvím o ceně vylepšení vojáků. Je tu nějaký ekonom co dokáže z mínus 5k surovin udělat požadovaný počet surovin na další budovu prosím ?

Naposledy upraveno Suryio; 19-12-2015 v 19:29.
Odpovědět s citací
Staré 19-12-2015, 19:39
Vlník Vlník je offline
Kostlivý válečník

Standardní

Citovat:
Původně založeno Hans Klátil Zobrazit příspěvky
No bohužel tohle je další velká chyba. Zdrojem surovin mají být doly a ne slabí soupeři. Vůbec jsem nepochopil, proč z ničeho nic vývojáři tuhle hru začali zakládat na vzájemným se okrádání mezi hráči navzájem. Nepochopil jsem, proč by měli být slabší hráči dojnýma krávama těch silnejších a agresivnějších. Jestliže někdo založí získávání zdrojů na kradení, pak logicky na druhý straně je někdo, kdo nedělá nic jinýho, než těží a těží a nemá nic, protože tohohle hráče dotuje. Tahle hra nikdy dřív tímhle způsobem postavená nebyla a tak to mělo i zůstat. Nicméně teď už je to spravedlivý. Konec dojných krav, ale pěkně poctivý souboje.
Pevnost je kopie her, které s původní SF nemají naprosto nic společného a nejspíš do ní moc nepatří, ale s tím nic nenaděláme. Ale když už se tedy někdo rozhodl tento systém zavést, tak ten systém také musí být použitelný a to teď pro ty, co aktivně útočili, není ani náhodou. Skutečným a spravedlivým řešením by bylo jako v aréně naprosté minimum surovin a bojovat o věhlas. To, co přišlo teď, akorát přeneslo problém jinam.
The Following User Says Thank You to Vlník For This Useful Post:
Staré 21-12-2015, 19:56
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Vlník Zobrazit příspěvky
Pevnost je kopie her, které s původní SF nemají naprosto nic společného a nejspíš do ní moc nepatří, ale s tím nic nenaděláme. Ale když už se tedy někdo rozhodl tento systém zavést, tak ten systém také musí být použitelný a to teď pro ty, co aktivně útočili, není ani náhodou. Skutečným a spravedlivým řešením by bylo jako v aréně naprosté minimum surovin a bojovat o věhlas. To, co přišlo teď, akorát přeneslo problém jinam.
Bohuzel, jak jsem predpovidal, tak Pevnost byla vcelku nedomyslena (ostatne jako hodne veci co prichazeji po update. Uplne prvni verze byla dosti omezena, ale dost vyvazena. Stacilo jen navysit nejake dungeon pro vyssi leveli, aby pored meli co delat a bylo by vyreseno), takze se bude pored upravovat a pozmenovat. Coz samosebou poskodi hrace, kteri uz maji budto nejakou taktiku, nebo uz nejakou pozici pracne vybudovanou. Mame tu vcelku zasadni problem uz na pocatcich, tedsi predstavte budovat pevnost na 15 nebo 20 lvl. Tam to bude uplne nehratelne a myslim si, ze se to opet bude menit.

Do ted mela pevnost vcelku maly vliv na samotnou hru, takze se dala vcelku ignorovat. Ted s nesmyslnou "Sini Rytiru", kterou jeste nikdo poradne nedokazal ani z vedeni poradne vysvetlit, maji ty sutry zasadni vliv na samotnou postavu.

Co update = to hrebik do rakve
Staré 21-12-2015, 20:26
asdw asdw je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jun 2014
Umístění: doma
Standardní

I stinné podzemí je nedomyšlené. Když přidají nové podzemí, tak by je mohlo napadnout, že je budeme kosit a buď do toho hodíme hromadu hub, nebo musíme čekat HODINU. Nejdřív bylo jen podzemí, pak věž, pak východeros a teď tohle! Předtím, než vytvoří další podzemí, by mohli snížit čas.
Odpovědět s citací
Staré 21-12-2015, 20:31
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

Citovat:
Původně založeno asdw Zobrazit příspěvky
I stinné podzemí je nedomyšlené. Když přidají nové podzemí, tak by je mohlo napadnout, že je budeme kosit a buď do toho hodíme hromadu hub, nebo musíme čekat HODINU. Nejdřív bylo jen podzemí, pak věž, pak východeros a teď tohle! Předtím, než vytvoří další podzemí, by mohli snížit čas.
Nevím, co máte na mysli tím "kosit", ale zřejmě odkazujete na slabost protivníků. Update ale není jen pro staré silné hráče, ale i pro nové. Musíte počítat s tím, že existují hráči, kteří s tím podzemím budou mít potíže. Pokud odkazujete na čas, tak není důvod nic snižovat. Musíte chytře vybívat, které podzemí je pro vás nejjednodužší a kde máte největší šanci.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli slOn za tento užitečný příspěvek:
Staré 22-12-2015, 07:34
Lea Lea je offline
Smrtka

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Občas zde!
Standardní

Já si myslím, že stinné podzemí je fajn, jen není fajn, když musíte x prvních epiků vyhodit (pro vyšší lvl). Začla jsem se zasekávat s protivníkami o 15 lvl menších než já. Teď jsem dala protivníka o 10 lvl nižší než já, ale bylo to "ťip ťop". Epiky padají už rozumnější. Pokud by tento problém mělo více hráčů, tak by stálo o to, snížit staty protivníkům. Má to být těžší, ale určitě to nemá být tak těžké, že stěží dáte někoho o xy lvl menších než jste sami.
Přeju pěkný den
Lea
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Lea For This Useful Post:
Staré 22-12-2015, 09:06
MiR3K MiR3K je offline
Pán temnot

Datum registrace: Apr 2012
Odeslat zprávu přes Skype™ MiR3K
Standardní

Tak tady nejde o lvl. Ten o síle potvory nerozhoduje. Pouze rozhoduje o epiku co padne (podle menšího lvl). Potvory jsou dobře nastavené, aby se podzemí hned nezdolalo. Zase máme na pár let co dělat.

Život je jediný závod, kde nikdo nechvátá do cíle....

Odpovědět s citací
Staré 22-12-2015, 14:16
Hans Klátil Hans Klátil je offline
Černý fantom

Umístění: Nohy v oblacích, hlava pevně na zemi.
Standardní

Jak píše MiR3k. Level nebo atributy potvor v podzemí je jenom kosmetická záležitost, síla potvory je daná v podstatě nezávisle na jejím levelu. Level je snad jenom pro srovnání těch potvor mezi sebou. A jde jenom o to, jak je síla potvor nastavená vzhledem k jejich plánovaný trvanlivosti. Což si myslím, že je nastaveno správně. Co se týče Stínosvěta tak tam je obtížnost odstupňovaná pomalu, takže se bude dařit občas něco porazit daleko častěji, než ve stávajících podzemkách.

Každopádně je ale pravda, že z psychologickýho hlediska by bylo zajímavější zabíjet potvory, který budou mít cedulku vyšší level, to je fakt (tzn. obtížnost stejná, ale level potvory vyšší, vypadalo by to prostě líp).

Za Stínosvět dávám 10/10 - nová zábava, krásný odměny, tohle se prostě povedlo.

Naposledy upraveno Hans Klátil; 22-12-2015 v 14:21. Důvod: Doplnění
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 2) řekli "Díky" uživateli Hans Klátil za tento užitečný příspěvek:
Staré 23-12-2015, 21:25
sklifanko sklifanko je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Mar 2011
Standardní utoky

Útoky na pevnost po tomto update nemajú žiaden zmysel, keďže sa nic nezíska,alebo len minimum. Doteraz som útočil pravidelne, ale teraz iba vyrabam mágov a lukostrelcov po obrane a moje zásoby sa zmenšujú nie aby rástli. Keďže tu lvl nehrá rolu a byť lepší môžu mať aj nižie lvl ak sa venujú hre,tak to je celé zle ako je to teraz nastavené (lúpiť mohli aj nízke lvl ak by sa viacej venovali hre). Teraz na to doplácajú tí hráči, ktorí išli naplno a momentálne musia stagnovať kým sa ich vehlas nezníži. Takto to vnímam ja.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání