Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 05-07-2015, 17:18
Ferisss 68 Ferisss 68 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2015
Unhappy Update pro mobil - konec hry???

Bohuzel se mi ted zaktualizoval SF na mobilu (S5 mini) a musim rict,ze je to pri vice figurach temer nehratelne. Na jinou grafiku si jiste casem zvykne kazdy a kdyz pominu miniaturni tlacitka a pismena,coz hrani na mob.znacne ztezuje tak vzhled bych neresil. Jina vec je ale to pomale nacitani pri prechodu z jedne figury na jinou. Mam cechy na nekolika svetech a tudiz potrebuji rychle preskakovat mezi postavami coz je ted po updatu zalezitost na nekolik vterin cekani! Proklikat se pak na kazde postave mezi cechem,obchody,arenou,postou atd.je take casove peklo.
Takze bych novy mobil update schrnul do jednoho slova - tragedie!!!
Pokud neumoznite hrat na mobilu i ve stare verzi,pripadne neupravite tuto novou do hratelne podoby,budu muset bohuzel skoncit a se mnou skonci i nekolik cechu a dalsi hraci v nich. Do Shakesu jsem jiz investoval spoustu penez a o case ani nemluvim, ale kdyz neni mozne hrat naplno,tak dalsi investice a snaha jsou k nicemu. Tvurci hry by se meli zamyslet proc asi vetsina hracu je novym updatem znechucena a proto odejdou a najdou si jinou hru. Uprednostnili jste grafiku pred hratelnosti. Je to velka skoda,protoze Shakes byl uz denni soucasti meho zivota i mych pratel.
Tak co, udela s tim nekdo neco????
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 6) řekli "Díky" uživateli Ferisss 68 za tento užitečný příspěvek:
Staré 05-07-2015, 17:59
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Nikde
Standardní

My s tím nic udělat nemůžem. Jediné co mohu, je zprostředkovat vazbu mezi hráči a vedením. Již jsem je samozřejmě informoval o postavení hráčů k novému updatu a uvidíme, jak to skončí.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to slOn For This Useful Post:
Staré 05-07-2015, 18:35
Lea Lea je offline
Smrtka

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Občas zde!
Standardní

Citovat:
Původně založeno Ferisss 68 Zobrazit příspěvky
Bohuzel se mi ted zaktualizoval SF na mobilu (S5 mini) a musim rict,ze je to pri vice figurach temer nehratelne. Na jinou grafiku si jiste casem zvykne kazdy a kdyz pominu miniaturni tlacitka a pismena,coz hrani na mob.znacne ztezuje tak vzhled bych neresil. Jina vec je ale to pomale nacitani pri prechodu z jedne figury na jinou. Mam cechy na nekolika svetech a tudiz potrebuji rychle preskakovat mezi postavami coz je ted po updatu zalezitost na nekolik vterin cekani! Proklikat se pak na kazde postave mezi cechem,obchody,arenou,postou atd.je take casove peklo.
Takze bych novy mobil update schrnul do jednoho slova - tragedie!!!
Pokud neumoznite hrat na mobilu i ve stare verzi,pripadne neupravite tuto novou do hratelne podoby,budu muset bohuzel skoncit a se mnou skonci i nekolik cechu a dalsi hraci v nich. Do Shakesu jsem jiz investoval spoustu penez a o case ani nemluvim, ale kdyz neni mozne hrat naplno,tak dalsi investice a snaha jsou k nicemu. Tvurci hry by se meli zamyslet proc asi vetsina hracu je novym updatem znechucena a proto odejdou a najdou si jinou hru. Uprednostnili jste grafiku pred hratelnosti. Je to velka skoda,protoze Shakes byl uz denni soucasti meho zivota i mych pratel.
Tak co, udela s tim nekdo neco????
Tak si stáhni zpět starou verzi, nic jiného ti neporadím. Taky vedu cech a udělala jsem to takto.

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
My s tím nic udělat nemůžem. Jediné co mohu, je zprostředkovat vazbu mezi hráči a vedením. Již jsem je samozřejmě informoval o postavení hráčů k novému updatu a uvidíme, jak to skončí.
Typuji, že to skončí tak, že hráčskou základnu nevezmou v potaz a spousta hráčů skončí.

Naposledy upraveno slOn; 05-07-2015 v 21:52.
Odpovědět s citací
Staré 05-07-2015, 19:20
Ferisss 68 Ferisss 68 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2015
Standardní

Je mi jasne ze jednotlivec s tim nic neporidi, ale podle reakci ostatnich hracu si myslim,ze by se s tim melo neco udelat, jinak s tim dost lidi sekne a bohuzel i ja. Nemuzu se cely den zabyvat jednou figurou v jednom cechu a ostatni nechat padnout. Musim rict,ze jsem ted dost znechucenej, protoze spousta penez ,snahy a casu timhle updatem jdou do kopru. (mluvim o mob.verzi, pc neresim,protoze hraju predevsim na mob.)
Kazdopadne diky Slone za odpoved a budu doufat,ze se neco stane ku prospechu hracu.
F68

Poradis jak to provedu? Spoluhrac mi uz poslal odkaz na starou verzi z Uloz to, ale jeste jsem to nezkousel,takze nevim jestli funguje.
Budu rad za kazdy info.
F.68

Naposledy upraveno slOn; 05-07-2015 v 21:53.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Ferisss 68 For This Useful Post:
Staré 05-07-2015, 19:36
Lea Lea je offline
Smrtka

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Občas zde!
Standardní

Citovat:
Je mi jasne ze jednotlivec s tim nic neporidi, ale podle reakci ostatnich hracu si myslim,ze by se s tim melo neco udelat, jinak s tim dost lidi sekne a bohuzel i ja. Nemuzu se cely den zabyvat jednou figurou v jednom cechu a ostatni nechat padnout. Musim rict,ze jsem ted dost znechucenej, protoze spousta penez ,snahy a casu timhle updatem jdou do kopru. (mluvim o mob.verzi, pc neresim,protoze hraju predevsim na mob.)
Kazdopadne diky Slone za odpoved a budu doufat,ze se neco stane ku prospechu hracu.
F68
Já si myslím, že i když nás bude většina, že se s tím nic neudělá, oni nehodlají upravovat starší verzi. Maximálně budou opravovat novou, ale to by museli překopat od základu (podle mého).
Nový update jsem si nainstalovala, zvládla jsem to 10 minut, když jsem se tam snažila něco hledat a pak jsem to vzdala a začla shánět starší.

Citovat:
Poradis jak to provedu? Spoluhrac mi uz poslal odkaz na starou verzi z Uloz to, ale jeste jsem to nezkousel,takze nevim jestli funguje.
Budu rad za kazdy info.
F.68
Nevím, co je na uloz to, ale já použila starý zlatý google. Stáhla jsem to do ntb, přetáhla kabelem do mobilu a nainstalovala. Žádná práce :-)

Jen, co vím, tak jsem s tím radila lidičkám v cechu a některým to nešlo, nechápu proč

Naposledy upraveno slOn; 05-07-2015 v 21:53.
Odpovědět s citací
Staré 05-07-2015, 22:06
firedaxter firedaxter je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2014
Standardní predmet

Tu to mate http://www.downloads.ws/android/app/...idget/download
Staré 08-07-2015, 10:40
brumík1 brumík1 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Mar 2015
Umístění: CZ
Standardní Sf :-(

Do této hry jsem nacpal tolik penez !
a ono se stane toto, že nějaký chytraci to úplně podelají
omlouvám se ale kvůli tomu skončil celý můj cech na s16
a skončil jsem se Sf i já :-(
prosím udelejte s tím neco
Sf nejlepší hra, a ja ji chci hrát ale nejde to když není na čem

PS: ten odkaz nefunguje :-/
Odpovědět s citací
Staré 08-07-2015, 10:50
Pokijm Pokijm je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jan 2015
Umístění: možná na planetě zemi
Standardní

Zkus tohle
https://drive.google.com/file/d/0BzE...1Nj/view?pli=1

jen ta verze byla dobrá
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Pokijm For This Useful Post:
Staré 08-07-2015, 13:10
firedaxter firedaxter je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2014
Standardní

Treba jednoducho pouzivat google ja som dal ,,sfgame 1.22 download,, a dal som ten druhy link kde bolo napisane ,,sfgame 1.41,, a direct download a bolo

Skus este raz http://www.downloads.ws/android/app/...idget/download

Naposledy upraveno slOn; 08-07-2015 v 17:13.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to firedaxter For This Useful Post:
Staré 12-07-2015, 17:29
Martina S Martina S je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Sep 2014
Standardní

Citovat:
Původně založeno firedaxter Zobrazit příspěvky
Treba jednoducho pouzivat google ja som dal ,,sfgame 1.22 download,, a dal som ten druhy link kde bolo napisane ,,sfgame 1.41,, a direct download a bolo

Skus este raz http://www.downloads.ws/android/app/...idget/download
Jak už všichni víme, tak na PC stará verze už nefunguje a stejně tak to bude i v mobilní verzi! Takže pokud si nezvyknete hned, nenakoupíte větší a "chytřejší" mobily, nebo neobrousíte si prsty aby jste mohli klikat na pidi ikonky, tak už si nezahrajete!! Je to hnus, ale je to tak. Vývojáři by si měli vzít do ruky 4" mobil a vyzkoušet jak se kliká! A to nemluvím o psaní zpráv., které píšete vlastně naslepo a jakmile uděláte chybu, už ji těžko opravíte!
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání