Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 23-04-2015, 17:52
husjak husjak je offline
Strašidlo

Datum registrace: Mar 2014
Umístění: Česká Republika
Standardní

V cechu stále je příkaz /act -chválím, ale asi si nezvyknu /gold místo /zlato.
Chválím pokud se někomu nelíbí update tak:

s?.sfgame.cz/?version=555 (? nahradíme číslem serveru)
Ale chtěl bych rychlejší načítání arény.
Staré 23-04-2015, 20:47
pedwiik pedwiik je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Apr 2015
Umístění: Pardubice
Standardní Shit

Opravdu krásný update...

Ukázka

Pokud by jste byli alespoň tak hodní a zase zpátky zprovoznili starou verzi na 100% (alespoň možnost zobrazení cechovních bojů), bude to ok. Ale nechápu co autoři tady tím chtěli říct. Ani nechápu jak se vůbec mohlo schválit nahrát to na všechny servery... Kdo do týhle hry vrazil alespoň nějaký prachy s tím teď rozhodně přestane, né-li celkově se hrou... Já osobně nad tím dost přemejšlim...

Naposledy upraveno pedwiik; 23-04-2015 v 20:49.
Odpovědět s citací
Staré 23-04-2015, 22:22
Crazy man Crazy man je offline
Pán temnot

Datum registrace: Dec 2014
Umístění: Popelnice
Standardní

ty seš taky Shit
Proste zas delali reset servru a zas se jim to tam nekde buglo a nastalo to tak
to brzy opraví když dáš hru třeba do sk nebo english
tak je to v pohode....
Je to celkem pekné ale zase dost slozitejší ale to si zvykneš
zahrat si starou verzi ještě jde ale neukazuji se boje cechovni !

Stačí si jen zvyknout a ne byt ubrblanej že je to hnus a že už zachvíli končíš .....
Staré 01-05-2015, 07:42
Preparator 1 Preparator 1 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Dec 2014
Umístění: ...
Standardní

Od Playa Games bych měl ještě 3(4) přání..
1. ať opět povolí klávesnici (šipky) do síně slávy a v cechu
2. ať se píše aktuální portál (v podzemí)
3. ať se u hráčů bez věcí (v síni slávy) zobrazují ty obrázky, když jste bez věcí
(4.) Kdyby se zlepšila přehlednost chatu

Odpovědět s citací
Staré 10-05-2015, 12:05
petrasek1 petrasek1 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Apr 2015
Standardní update

Tak se nějak podařilo opravit pár palčivých chyb přesto stále to chyby obsahuje a celkem závažné. Opět to souvisí s tím,že obsluhuju více postav. Na své udělám v podzemí portál a pak se přehlásím na druhou postavu kamaráda a nezahraju si ani smykem. Což mi přijde naprosto na hlavu. Stejně mi do teď nedošlo k čemu jsou ty portály dobrý. Hrajete to pořád dokola protože protivníkovi se doplňuje život a hrát cca 2 měsíce proti stejnýmu soupeřovi mi přijde přinejmenším deprimující. Kdyby mě to ve hře někam posunulo,ale nějaké nesmysli ohledně snad přidání hodnot života nemaj moc hlubokej význam. O portálu v cechu ani nemluvím. To je totálně k ničemu. A ještě jsem po updatu nepotkal v hospodě televizi. Ne že bych po ní nějak výrazně toužil,ale před updatem tam byla denně a dali se na ní nahonit nějaký houbičky což má daleko větší význam pro cech než nějaký pofidérní portály. Stále je co zlepšovat!
Odpovědět s citací
Staré 05-07-2015, 17:55
Ferisss 68 Ferisss 68 je offline
Kostlivec

Datum registrace: Jul 2015
Unhappy Aktualizace SF na mobilu

Bohuzel se mi ted zaktualizoval SF na mobilu a musim rict,ze je to pri vice figurach temer nehratelne. Na jinou grafiku si jiste casem zvykne kazdy a kdyz pominu ty miniaturni tlacitka a pismena,coz hrani na mob.znacne ztezuje tak vzhled bych neresil. Jina vec je ale to pomale nacitani pri prechodu z jedne figury na jinou. Mam cechy na nekolika svetech a tudiz potrebuji rychle preskakovat mezi postavami coz je ted po updatu zalezitost na nekolik vterin cekani! Proklikat se pak na kazde postave mezi cechem,obchody,arenou,postou atd.je take casove peklo.
Takze bych novy mobil update schrnul do jednoho slova - tragedie!!!
Pokud neumoznite hrat na mobilu i ve stare verzi,pripadne neupravite tuto novou do hratelne podoby,tak budu muset skoncit a se mnou skonci i nekolik cechu a dalsi hraci v nich. Do Shakesu jsem uz investoval spoustu penez a o case ani nemluvim, ale kdyz neni mozne hrat naplno,tak dalsi investice a snaha jsou k nicemu. Tvurci hry by se meli zamyslet proc vetsina hracu je novym updatem znechucena a proto odejdou a najdou si jinou hru. Je to velka skoda,protoze Shakes byl uz denni soucasti meho zivota i mych pratel.
Tak co s tim udelate????
Odpovědět s citací
Staré 17-07-2015, 19:47
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Opravdu si porad vyvojari teto hry mysli, ze byl dobry napad udelat "velky update" (kdy hru prakticky predelavali od zacatku) zase ve flashi, ktery umira ?

http://money.cnn.com/2015/07/14/tech...ook/index.html

Asi se budu opakovat, ale kdyby udelali webovou verzi, tak by odpadly 4 velke starosti naraz. Proste jen jedna verze pro PC, android, iOS i pro WinMobile. A bez flashe, takze 5. Ja jsem opravdu zvedav, co budou delat, az flashplayer nebudou podporovat i ostatni prohlizece. Navic ne kazdy android podporuje ten novy update ... no hruza

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání