Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Společenská Oblast > Off Topic

Off Topic Prostě pokec o věcech, které nemusí být spojené jen s Shakes and Fidget. Můžete si zde povykládat o všem v rámci pravidel fora.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 11-03-2019, 21:05
zuzí zuzí je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2014
Exclamation Sponzorství

Ahojte, mohli byste prosím odebrat sponzorství hráči Pifanek a dát ho Gilmourovi ? Děkuji.
Staré 14-03-2019, 10:22
slOn slOn je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

To zde nikdo provést nemůže. Spolupráce je přímo dohodnuta mezi Playou a daným "youtuberem". Můžete však vyjádřit svůj názor, proč by měl o sponzorství přijít, ale více s tím pravděpodobně udělat nemůžete. Jako hráče vás to zřejmě moc neovlivňuje. Skoro každá propagace hry se dá považovat pro komunitu za pozitivní. Nejedná se o žádný post a místa pro "sponzorství" nejsou nijak omezena. Pokud chce i druhý hráč spolupracovat a splňuje pro to podmínky, může se vždycky s Playou dohodnout at už přes mně, nebo přímo sám.
Staré 14-03-2019, 12:07
My Autumn My Autumn je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Odeslat zprávu přes Skype™ My Autumn
Standardní

Nebo to sponzorství mohou dát rovnou mně

Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí:
http://forum.sfgame.cz/showthread.ph...000#post248000
Odpovědět s citací
Staré 14-03-2019, 12:19
Chicony Chicony je offline
Veterán

Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
To zde nikdo provést nemůže. Spolupráce je přímo dohodnuta mezi Playou a daným "youtuberem". Můžete však vyjádřit svůj názor, proč by měl o sponzorství přijít, ale více s tím pravděpodobně udělat nemůžete. Jako hráče vás to zřejmě moc neovlivňuje. Skoro každá propagace hry se dá považovat pro komunitu za pozitivní. Nejedná se o žádný post a místa pro "sponzorství" nejsou nijak omezena. Pokud chce i druhý hráč spolupracovat a splňuje pro to podmínky, může se vždycky s Playou dohodnout at už přes mně, nebo přímo sám.
Pokud splňuje podmínky hráč, který na svém kanále porušuje (minimálně porušoval) pravidla té hry, má na videích zpravidla max. 500 zhlédnutí a jeho dosah se omezuje víceméně jen na již hráče SF, pak asi trochu nechápu ty nastavené podmínky a pro komunitu v tom nevidím žádný přínos.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 14-03-2019, 12:38
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Chápu, že s tím někdo nemusí souhlasit. Normálně by ta spolupráce zřejmě nebyla navázána, jenže on tam šel na základě tohoto http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=40642
Nevím, jaké jsou podmínky. Můžete s tím samozřejmě nesouhlasit, ale zde si dovolím tvrdit, že je to čistě jen na rozhodnutí playi, s kým bude chtít spolupracovat a za jakých podmínek.
Staré 16-03-2019, 01:35
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Víceméně stačí nechodit na nový servery a třeba tam někdo konečně dostane mozek a přestane tyhle hlupáky podporovat. Na nový server nemá smysl chodit, když jsou tady lidi, co tam dostávají tuny hub ZA NIC.
Odpovědět s citací
Staré 16-03-2019, 09:40
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Víceméně stačí nechodit na nový servery a třeba tam někdo konečně dostane mozek a přestane tyhle hlupáky podporovat. Na nový server nemá smysl chodit, když jsou tady lidi, co tam dostávají tuny hub ZA NIC.
Musím s vámi nesouhlasit, za nic to určitě nebude. Vím, že tady lze debatovat na téma, jaký přínos mají jejich videa pro hru, ale je to stále reklama a myslím si, že dost úspěšná, pokud se playa rozhodla ji již tak dlouhou dobu finančně dotovat. Navíc, na tom serveru nesoupeříte jen proti ním, ale proti spoustě dalších hráčů. Můžete si je jednoduše odmyslet. Určitě netvoří takovou velkou skupinu hráčů, aby to nějak ovlivňovalo váš průchod hrou.
Staré 16-03-2019, 11:21
zuzí zuzí je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2014
Exclamation

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
Jako máš pravdu, ale tato hra je všeobecně levná ... Jen za 2500 kč ti ty houby vystačí na více než rok pití 300 touhy denně ... Takže to není problém pro idi, kteří chodí do práce a za čas tam dobijí 2500 hub o slevě dokonce ! ..

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání