Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Průzkumy

Průzkumy Zde můžete přidávat různá hlasování a průzkumy. Je to užitečné k tomu, abyste zjistili, co si o daném tématu myslí komunita.

Zobrazit výsledek ankety: Jaké updaty byste rádi viděli?
Nové potvory 14 46.67%
Nové předměty 8 26.67%
Nové třídy 1 3.33%
Nové funkce ne moc související s originální hrou 16 53.33%
Něco jiného (napište co) 5 16.67%
Anketa s více možnostmi. Hlasující: 30. V této anketě nemůžeš hlasovat

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 03-03-2019, 13:37
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno JanPapousekGrznar Zobrazit příspěvky
To je sice hezké, ale pokud ta remastered verze pojede pořád tak zasekaně i na kompu za 85 litrů, tak nemá smysl SF po vypnutí flash verze dál hrát. Nedokážu si představit, jak pomalu to pojede na "obyčejném Iphone 7"...
Tak já teda nevím, ale mám PC starý téměř 5 let, tehdy stál 25k, a remastered verze jede naprosto bez sekání... jen se teda pár vteřin načítá první zapnutí.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 06-03-2019, 19:16
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno Chicony Zobrazit příspěvky
Tak já teda nevím, ale mám PC starý téměř 5 let, tehdy stál 25k, a remastered verze jede naprosto bez sekání... jen se teda pár vteřin načítá první zapnutí.
Dlouho mi trvá i pouhé načtení postavy nebo odkliknutí questu. To samé na starém ntb.
Odpovědět s citací
Staré 07-03-2019, 08:44
Eldiablo Eldiablo je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Mar 2018
Standardní

Já mám PC starý už asi 9 let. Ale byl stavěnej jako herní.

A pokud si např Bioshock Infinite(furt se na to moc pěkně kouká) dávám plynule na plný detaily a SaF Remaster je pro mne nehratelnej, asi to vidím spíš na problém v optimalizaci, než ve výkonu

Netuším, co to tak zatěžuje a kde je slabé místo. Procesor? Paměť? Grafika? Nebo je to pomalé jen v některých prohlížečích?
Odpovědět s citací
Staré 11-03-2019, 18:43
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

Psal jsem zde návod, jak remastered zrychlit, skutečně mi to dost pomohlo - http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=40976
Upřímně, osobně také zaznamenávám, že mi hra běží lépe na nějakém slabším stroji a relativně se seká na tom silnějším. Pokud by měl někdo zájem, můžete mi poslat specifikace vašeho zařízení včetně prohlížeče na podporu. Zkompletuji to a následně odešlu programátorům. Možná to pomůže hru poté lépe optimalizovat.
Odpovědět s citací
Staré 11-03-2019, 18:56
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Bezbožný mnich

Datum registrace: May 2017
Standardní

Citovat:
Původně založeno slOn Zobrazit příspěvky
Psal jsem zde návod, jak remastered zrychlit, skutečně mi to dost pomohlo - http://forum.sfgame.cz/showthread.php?t=40976
Upřímně, osobně také zaznamenávám, že mi hra běží lépe na nějakém slabším stroji a relativně se seká na tom silnějším. Pokud by měl někdo zájem, můžete mi poslat specifikace vašeho zařízení včetně prohlížeče na podporu. Zkompletuji to a následně odešlu programátorům. Možná to pomůže hru poté lépe optimalizovat.
Můj nový NTB, starý je asi zbytečné sem dávat, pokud by bylo nutné, poskytnu i ten.
https://www.alza.cz/msi-gt75vr-7rf-t...dq=5296874&o=2
Chrome.
Odpovědět s citací
Staré 26-03-2019, 14:02
Drone Spencer Drone Spencer je offline
Strašidlo

Datum registrace: Jan 2019
Lightbulb

nový podzemka, podzemka, podzemka a něco na ten styl...
Staré 31-03-2019, 12:19
Kubin8 Kubin8 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Sep 2015
Standardní

Řekl bych, že nových prvků je potřeba od všeho trošku, jak kompletně nových, tak i vylepšení starých (Ale lépe než "cechovní update") Jak jsem psal v dotazníku, rád bych ve hře uvítal konečně naše uživatelské návrhy, myslím, že by se Playa mohla více inspirovat přáními jejich hráčů.

Já bych se zaměřil také hodně na vylepšení starých dosavadních prvků, které jsou tím hlavním gró ve hře. Vybírání v hospodě z 3 úkolů, které děláme každý den minimálně 10x už je pro mě po tolika letech dost ohrané.
Vylepšili by to nějaké nové speciální úkoly, jako jsou ty červené, jenom nové druhy (zelený - extra dlouhý, modrý - okamžitý). Hlavně bych taky přidal plno nových pozadí k úkolům. Deset let chodíme stále na ty stejná místa, které díky updatům 2.0 a 3.0 vypadají lehce odlišně. Přidal bych tyto nové pozadí, hráče by zase bavilo chodit na nová místa. Nebylo by špatné, kdyby tyto pozadí byly třeba interaktivní, zabilo by to čas při čekání (podobně jako hrací deska v Hearthstonu (několikrát kliknout na okno >sklo se rozbije) video: )
Také bych se nezlobil, kdyby konečně nějakým způsobem implementovali tu mapu, na kterou už každý asi zapomněl

Citovat:
Původně založeno Eldiablo Zobrazit příspěvky
Vezmu to i s připomínkama
Pevnost/podsvětí taky fajn, kdyby to nerozhodilo to nesmyslné množství dřeva/kamene/duší co začalo padat o houbových víkendech. Zde bych prosil ještě o přehodnocení. Je to fakt na nic. Nebo možnost prodeje surovim za zlato. To už jsem psal v jiném vláknu. Do podsvětí přidat důl na krystaly.

Nové předměty určo. Možná nějaké setové předměty s výrazným bonusem za celý set. Pokud ne sety, tak bych uvítal, aby šel vzhled epiků(např u kováře) měnit dle libosti. Aby postava i nějak vypadala - ne každej kus výbavy jiná ves
atd.....
K surovinám a jejich přebytku by bylo dobré udělat nějakou změnu, díky které bychom mohli jednotlivé suroviny měnit, obchodovat s nimi. Trader: Napadlo mě, že by jednou za čas (týden?) mohl do hry přijet ten pán, který nám prodává rám a místo rámu nám nabídnout vždy nějakou zajímavou časově a množstevně omezenou nabídku, pokaždé jinačí (vyměnit dřevo za zlato, nakoupit krystaly za zlato, převést dřevo na kamení, vyměnit železo za kameny)

Důl na krystaly do podsvětí jsem navrhoval, zde se opět dostáváme k tomu, že by Playa měla více poslouchat návrhů od hráčů.

Také jsem měl v plánu do návrhů napsat, že by se nějakému novému obchodníkovi nebo např. k Dr. Abawuwovi hodilo přidat možnost známá v různých hrách jako Transmogrification: Za nějaké platidlo mít možnost změnit si vzhled svých předmětů podle vlastních preferencí. Aby člověk měl možnost si vybrat svůj oblíbený vzhled, vše ostatní (staty a bonusy by zůstaly stejné). Tuto vychytávku bych umožnil pouze vysokým lvlům. Klidně i 300 nebo 400 + Aspoň by to bylo lákadlo postavu pořádně vyexpit, hra na vysokých úrovních by se zase trošku oživila.

Naposledy upraveno Kubin8; 31-03-2019 v 12:23.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 3) řekli "Díky" uživateli Kubin8 za tento užitečný příspěvek:
Staré 31-03-2019, 20:24
slOn slOn je offline
Community Manager

Standardní

S tím heartstonem je to zajimavý nápad. Určtě to na vedení zašlu.
Ohledně surovin a problému s jejich přebytkem jsem již vedení také kontaktoval, je toho skutečně hodně.
Návrh na možnost změny vzhledu předmětů byl také již odeslán
Bohužel co se týče mapy, tak není jasné, co s ní bude. Pravděpodobně s ní byl nějaký úmysl, nebo se jednalo jen o pozadí, které následně bylo ze hry odstraněno. Takových "předmětů" ve hře bylo několik, takže to není nic neobvyklého.
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání