Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Soutěže o houby

Soutěže o houby Zde najdete informace o probíhajících soutěžích o houby.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 18-03-2019, 19:04
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno Mortem Zobrazit příspěvky
Moje chyba, nezjišťoval jsem fakta, ale psal jak si to pamatuju). takže oprava:
pravidla byla změněna jednou v průběhu soutěže, druhá změna již nestihla proběhnout protože neplatný příspěvek byl poslán pozdě. přesto byl tento příspěvek uznán jako platný (s hendikepem snížené odměny). to je snad ještě horší než si pamatuju))
jinak asi moc dobré pověsti neprospívají ani "nabídky" na houby zdarma (u houbičkáře) když zkrátka nefungují a hráči za splnění úkolu nic nedostanou.
takže když je potom soutěž o houby zdarma, tak si dokážu představit že k tomu taky nemají důvěru. tolik asi k nízkému zájmu o soutěže)
Pokud to považuješ za špatné, je to tvůj názor a beru to. Nutno však podotknout, že účast v této soutěži ještě nebyla nikterak špatná, když vezmu v potaz, že už tehdy tu nebylo příliš aktivních uživatelů. Ono spíš celkově aktivitu v soutěži odrážela celkovou aktivitu fóra, nějakým způsobem ovlivněna faktorem toho, jak náročná soutěž byla. Já vlastně nevím, kde se bral tenhle obecný názor, že aktivita v soutěži je špatná... aktivita prostě postupně ubývala - stejně jako ubývalo aktivních uživatelů na fóru. A zejména pokud je soutěž náročná, tak se nezapojí ani ti, co si fórum alespoň prohlíží. Zvlášť když odměny byly za původních časů častějších soutěží opravdu mizerné...

Přesto, dle paměti se úpravy pravidel tak, aby se přijal příspěvek, nepraktikovaly běžně a mrzí mě, že to poškodilo tvůj pohled na soutěže, přestože ses účastnil spíše pro zábavu, a tudíž to vlastně pro tebe ani výsledky nijak neovlivnilo, protože jsi houby za to nepotřeboval.

Ale holt moje chyba, byť zavděčit se nikdy nedá všem. Věřím, že zde byly i soutěže přijatelné a zábavné pro všechny, a které zároveň nepostihla podobná událost úpravy pravidel. Zpaměti např. tipovačka k lednímu hokeji, vědomostní soutěž o hrách či třeba úplně první soutěž v kreslení měla vysokou kvalitu i počet příspěvků, a tuším neobsahovala výrazné zásahy do pravidel, přestože byla první.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání