Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 22-08-2018, 10:04
_Rachel _Rachel je offline
Kostlivec

Datum registrace: Oct 2017
Standardní Denní mise, jejich cena a zklamání

Zdravím SF komunitu,
chci se vyjádřit k denním misím. Když jsem se o nich doslechl, přišlo mi to fajn, konečně se zase o něco uspíší levlování. JENŽE ...

podle mne jsou ty mise navržené tak, aby z hráčů tahaly jen peníze (mise typu vypij tři piva nebo 5x roztoč kolo doktora Abawuwy apod.) přičemž ten objem zkušeností není tak velký, abych za to utrácel houby (podotýkám, že hraji bez hub).

Chápu, že to vývojáři dělají kvůli penězům, na tom v jádru není nic špatného, ale musím říct, že jsou pro mne denní mise zklamání, protože je člověk bez hub nemůže dlouhodobě plnit každý den.
Odpovědět s citací
Staré 22-08-2018, 10:11
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Na druhou stranu je spousta úkolů, které splníš naprosto zdarma, ne? A 3 piva vypije i nehoubař, pokud to chceš splnit... A nebo to neplň, když z toho není tolik zkušeností.

Tahle hra je p2w jako svině, ale zrovna v daily questech je výhoda pro houbaře hodně malá.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to Chicony For This Useful Post:
Staré 22-08-2018, 12:26
JanPapousekGrznar JanPapousekGrznar je offline
Černý fantom

Datum registrace: May 2017
Standardní

Já bych tu naopak nadával na jiný typ questu, a to na blbosti typu skořápkář nebo spláchni epik do WC. Zbytek ještě beru, ale tyhle dva questy jsou rakovina, že to mám vždycky chuť vzteky vypnout jen potom, co je uvidím.
Odpovědět s citací
Staré 22-08-2018, 14:28
exkamasu exkamasu je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Oct 2016
Standardní

To jsme dva tyhle mě taky **rou

Naposledy upraveno locahero; 22-08-2018 v 17:31. Důvod: No tak . . . zatím bez karty
Odpovědět s citací
Staré 22-08-2018, 16:01
Chicony Chicony je offline
Veterán

Datum registrace: Jul 2010
Umístění: Alone. Forever.
Standardní

Tak házet epic do záchodu, to bys se na to taky vysr... a spláchnul.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 23-08-2018, 10:42
ohnicek ohnicek je offline
Pán temnot

Datum registrace: Nov 2010
Standardní

Jak jsem uz nekolikrat psal, Denni mise jsou spis pro zabavu nez na expy. Aby jste mohli ve hre udelat (nebo neudelat) jeste jednu vec denne navic. Vubec nic se nestane, kdyz denni misi vynechate. I proto je za ni tak malo XP.

Nektere jsou smesne lehke, nektere tezsi (nektere bohuzel nejdou ani splnit, kdyz se potkaji takove veci jako vytezit drahokam a vy stavite zrovna dul).

Zrovna ale mise vypij 3xpivo - jednu houbu dostanes za prvni ukol v hospode zdarma + jedno pivo denne muzes vypit zdarma, kdyz mas ocarovany opasek, takze tento ukol te stoji jednu houbu. To snad zvladne i nehoubar. A to jeste pri splneni ukolu navic dostanes tak 6x vic expu nez je vlastne odmena za splneni mise.

Roztocit kolo stesti je blby, ale neni to chyba samotnych dennich ukolu, ale to, ze nemci nejsou schopni zajistit prisun reklamy a tim padem i minci stesti. Tam hledej problem.

Jeste bych tak nejak dodal, ze vetsinou tohleto resi hraci (a tim nemyslim konkretne tebe, ale obecne treba v cechu), kteri ztraci denne miliony expu tim, ze nemaji postavenou Akademii v Pevnosti, nemaji vystaveny Stroj casu v Podsveti, jezdi na praseti, Album maji na 50%, zalozi si svuj cech, kde maji Instruktora na 10 urovni, ignoruji eventy apod. Podle techto veci, co pridavaji xp, je jedna ci dve vynechane denni mise uplna prkotina.

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání