Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  
Staré 14-05-2018, 14:51
Milan1236000 Milan1236000 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Nov 2011
Standardní Cechovní chat

Strašně rád bych byl, kdyby přibyla v nastavení možnost, aby byly informace v cechovním chatu z důvodu větší přehlednosti barevně rozlišeny.
Dosavadní světle šedá má dobrý kontrast, takže by bylo dobré u těch barevných odstínů zachovat světlost.

Např.:
Odpovědět s citací
Staré 24-05-2018, 22:27
Fenrir99 Fenrir99 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2014
Standardní

Citovat:
Původně založeno jurda92 Zobrazit příspěvky
7) pokud hrac daruje pres 10 milionu, tak to zustane na 10 mil
9) vim, ze na 100/100 by mela vyskocit tabulka, tak jsem si zkousel poslat zpravy, dostal jsem se ten 99/100, to by se melo opravit a pri 100/100 blikat posta, jinak na telefonu neni pocitadlo zprav
Ano, na telefonu se plné zpravy nezobrazuji. A kdo pravidelně nemaže, lehce má plno...
Odpovědět s citací
Staré 24-05-2018, 22:28
Fenrir99 Fenrir99 je offline
Kostlivý válečník

Datum registrace: Sep 2014
Standardní

Citovat:
Původně založeno jurda92 Zobrazit příspěvky
7) pokud hrac daruje pres 10 milionu, tak to zustane na 10 mil
9) vim, ze na 100/100 by mela vyskocit tabulka, tak jsem si zkousel poslat zpravy, dostal jsem se ten 99/100, to by se melo opravit a pri 100/100 blikat posta, jinak na telefonu neni pocitadlo zprav
Též se pridávám. Ano, na telefonu se plné zpravy nezobrazuji. A kdo pravidelně nemaže, lehce má plno...
Odpovědět s citací
Staré 26-05-2018, 02:07
Kostlivý válečník

Standardní Čarodějnice

Chtělo by to nějak revitalizovat čarodějnici. Například na způsob, že po vhození třeba 50 předmětů (možno vhodit každý den jen jeden) by hráč od ní získal "svitek s atributy". Každý svitek by hráči přidával třeba bonus + 5 na všechny atributy. Do alba by k úspěchům mohla přibýt položka, aby hráč nasbíral třeba 10 takových svitků. A počítadlo těch svitků by mohlo být přímo u čarodějnice.
Je to nápad v rychlosti, určitě by se možná něco lepšího ještě vymyslet dalo. Ale nějaké oživení by bylo třeba.

V červnu má být kromě další části nájezdů cechů ještě nějaká větší aktualizace. Docela se už těším. Nemá někdo informace, že by trochu nastínil, o co se bude jednat?

Naposledy upraveno Milan1236000; 26-05-2018 v 02:08.
Odpovědět s citací
Staré 26-05-2018, 19:19
napoli777 napoli777 je offline
Kutnonoš

Datum registrace: Jul 2011
Standardní

Kdysi jsem tu navrhoval, aby se pokračovalo ve svitcích (že by byly nepatrně silnější než jsou teď), bohužel se to nesetkalo s moc velkým ohlasem. Tvůj nápad je pěkný, ale jedna věc mi tam vadí - Momentálně většina asi využívá čarodku k házení předmětů k získání dvojnásobku goldů. Spousta lidí si kvůli tomu šetří předměty v inventáři. Třeba já jsem teď nedávno měl v inventáři našetřených asi 16 brnění, z toho 4 byly z tornáda, takže jsem za to měl ranec goldů. Asi chápeš kam tím mířím.

Btw. Uvítal bych větší inventář, jak jsem zde kdysi zmiňoval, jelikož by se tak dalo efektivněji využívat předmětů co získám z úkolů. Jelikož spousta lidí má s inventářem celkem problémy - elíky, drahokamy, ovoce, předměty. 20 míst je málo. A to nepočítám s tím, když začínáte vyklízet věž nebo stinné podzemko, tak z každého patra padá epik.

Jinak nápad super, jen trochu poupravit, aby byla zachována možnost házet neomezeně a zisk dvojnásobek goldů

Jinak co se týče nového updatu, zatím nic bohužel nebylo oznámeno z nejvyšších míst a to ani o slibované updatu cechů, který měl přijít pár týdnů po updatu kováře a spol. Mluvilo se jen o navýšení budov v podsvětí, jestli i v pevnosti to netuším.

Naposledy upraveno napoli777; 26-05-2018 v 19:42.
Odpovědět s citací
Staré 26-05-2018, 21:25
Kostlivý válečník

Standardní

Jo, pravda, čarodějnice dává dvojnásob. Já všechny nepoužité věci dávám kováři a získávám suroviny, protože vylepšení předmětů je docela extra drahé, takže musím střádat.

Každopádně, chtělo by to buď zvýšit suroviny (hlavně krystaly) za rozložení předmětu, nebo snížit cenu za vylepšení, nebo pak jedině, jak už tu někdo navrhoval, do podsvětí přidat budovu na těžební krystalů - což by se mi asi líbilo nejvíc. Koneckonců, místa je tam dost...

Zpět k věci. To by se pak dalo vyřešit buď přidáním dalšího kotle, mezi kterými by se dalo přepínat, nebo vytvořit 2 režimy stávajícího kotle a ty by se taky daly přepínat. Jeden režim na ten prodej za dvojnásob peněz a druhý čistě na to darování pro získání svitků.

Mimochodem, když celý svět před těmi asi 4 lety sbíral vždy určité předměty pro získání svitků, dávalo se už tehdy za ty předměty dvojnásob, nebo ne? Odhaduju, že asi ne. To by se právě mohlo vyřešit těmi režimy kotle u těch dnešních nových světů, které zrovna svitky ještě nemají.

No, uvidíme, jestli se návrh bude líbit a dostane se až k vývojářům.

Proč, ať už u nás, ale i v jiných zemích, existuje tolik světů? Chápu, že je to vždy nová šance pro všechny hráče být hned od začátku spuštění světa na nejvyšších příčkách, ale ne všichni houbaří, tak je stejně houbičkáři předhoní. Když už to musí být, nestačilo spouštět třeba jeden svět za rok nebo dva? Vím, že v tomhle žádná omezení nejsou a světů může být třeba milion...

Naposledy upraveno Milan1236000; 27-05-2018 v 00:49.
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání