Shakes & Fidget - The Game - Supportforum  

Zpět   Shakes & Fidget - The Game - Supportforum > Hra & Podpora > Strategie & Taktiky

Strategie & Taktiky Zde se můžete ptát na to, jak vylepšovat vaší postavu, jak hrát jakou třídu, jaké předměty zvolit a obecně na otázky, jak hru hrát co nejlépe.

Odpovědět

Možnosti Zobrazování
Staré 27-09-2019, 12:21
Spidder Spidder je offline
Moderátor

Datum registrace: Dec 2010
Standardní Návod: Nová aréna

Toto je návod do začátku, pokud tápete jak co nejrychlejí mít výsledky v nové Aréně.

První 3 nabídky jsou:
1) Zlaté sedadlo (trvalé, zvýší 2x zisk příjmů u sedadel)
2) Zrychlené sedadlo (trvalé, vyplatí se)
3) Hodiny 7 dní zisků (někdy 1-7 dní, pouze 1x, není trvalé)

* Lze zakoupit pouze jednu nabídku, další za 20h.
** Pozor po prvním otevření máte 60 minut na zakoupení nabídky, další až za čas (20h) od spuštění updatu.

Nehoubař co má málo hub a nechce kupovat by měl ihned koupit zrychlení 2). Zrychlené sedadlo je trvalé a zůstane i po resetu. Získáte o 50% rychlejší zisky, tedy až násobky dolarů pokud vylepšujete dále. Investovat pouze do sedadel.

Houbař by měl vylepšovat pouze sedadla a před vypršením první nabídky (60 minut) dosáhnout co nejvyšší úrovně cca 30-50lvl, poté zakoupit hodiny 3).
Pokud zakoupíte ihned (nedoporučuji), získáte při 7 denních hodinách:
1x1440x7 = 10 080 dolarů
Pokud od 50 úrovně získáte:
Cca 200x1440x7 = 2 016 000 dolarů!

Následně vylepšovat pouze sedadla a další později. Důvod? Zde čísla pro představu.

Zisky ze stánku:
Cena: 100 dolarů, zisk: 10 dolarů za 6 minut, vylepšení: 105 (+5 každá další úroveň).

Zisky nápoje (poslední v řadě):
Cena: 1 000 000 dolarů, zisk: 320 dolarů za 24 minut, vylepšení: 1,03 milionu (+ 30 000 daší).

Pro představu zisk sedadel (lvl 200):

Cena vylepšení: 8 120 dolarů, zisk: 1600 dolarů za 16s, vylepšení (+244 dolarů)

Vylepšení ostatních třeba až následující den, možná i po několika hodinách, nebo před vypnutím hry. To poznáte až zisk ze sedadel nebude oproti ostatním tak znatelný a cena bude oproti navýšení a času nižší. Například sedadla na úroveň 250-500, ale mezitím sem tam odemknout nebo vylepšit ostatní prvky.

Runy se získávají nejspíše náhodně, původně to vypadalo každých 250 úrovní, ale buď jde o náhodu či podle zisků získáte další runu k obětování. Reset doporučuji dle uvážení či propočtů.
Tedy první ideálně po získání 10 run (+50% zisků) ale minimálně od 2-3, a následně další reset až bude stagnovat vylepšování. Například vylepšení dalšího stanku, limonády atp bude trvat x hodin až dní. Pak se vyplatí resetovat. Ovšem časem se to bude více a více natahovat a tak je třeba zvážit jak dlouho čekat (Den? Týden?)

Ještě jeden návod pro houbaře cca po 1-2 dnech:
Jakmile začně stagnovat zisk na vylepšení a budete mít alespoň 8-10 run, tak zakupte 3-7 denní hodiny. Vylepšete co půjde na 250, 500,.. pro runy a následně vyčkejte zda se zisky nezlepší, pokud ne, tak resetujte progress. Nemá smysl čekat týden nebo měsíc a zrychlíte tím svůj postup. A takto stále dokola (3-7 dennil hodiny i nehoubaři, jsou levnější a postup run zůstává), ale pokud máte jen 25, nebo žádné hodiny, tak vylepšujte i zrychlení budov (o 50% kratší doba) a zlaté prvky (2x zisk).

Např: vše stagnuje 400/350/250/100/50, mám 160h, nechal jsem běžet do další nabídky hodin 7 denních hodin (25Hub) a k ráno k resetu jsem měl 865 run k resetu, po resetu mám tedy 1025 run a místo 5ti násobku zisků bankovek z budov mám rovnou více než 50ti násobek základní ceny.

Zisk se zvyšuje na dvojnásobek od úrovní 25, 50, 100, 250, 500,... Například:
Stánek s Popcornem 200 úroveň má zisk 16 tisíc, 99 úrovně Parkovací místo generuje 15 960 dolarů, ale od 100 už 32 tisíc.

Čas se každých 25, 50, 100, 250, 500,.. úrovní snižuje o 25%.

Shakes & Fidget (cz)
Server: 1/ Class: Demon Warrior/ Guild: LightFall /sig\
Server: 5/ Class: Demon Mage/ Guild: DeathDay
Server: 6/ Class: Demon Mage/ Guild: Metal Heads
Za registraci a následné nutné ověření emailu přes mé rec děkuji
(+ S4 a 2 .de servers- W1 & W3)

Naposledy upraveno Spidder; 01-10-2019 v 10:45.
Odpovědět s citací
Následující uživatelé (celkem 15) řekli "Díky" uživateli Spidder za tento užitečný příspěvek:
Staré 29-09-2019, 17:45
pepa7801 pepa7801 je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Dec 2018
Standardní

Nikde jsem si toho nevšiml, ale nové update běží i na flash verzi? Ta remastered je nepřehledná, přeplácaná a kýčovitá, proto mnoho hráčů používá starší verzi. Děkuji za odpověď.
Odpovědět s citací
The Following User Says Thank You to pepa7801 For This Useful Post:
Staré 29-09-2019, 18:36
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno pepa7801 Zobrazit příspěvky
Nikde jsem si toho nevšiml, ale nové update běží i na flash verzi? Ta remastered je nepřehledná, přeplácaná a kýčovitá, proto mnoho hráčů používá starší verzi. Děkuji za odpověď.
na nove verzi zatim nebezi, mozna nekdy v budoucnu bude (pokud flash driv nezariznou uplne)
The Following User Says Thank You to Ceris For This Useful Post:
Staré 03-10-2019, 08:04
LiefzDel LiefzDel je offline
Kostlivec

Datum registrace: Sep 2019
Standardní

Runy: zdravím, not zatím co jsem to počítal a pozoroval já, tak runy nejsou náhodné ale získáváte 1 za každých 500 tisíc dolarů za hodinu (příjem) - nezrychleného jakýmikoliv bonusy.
Ohledně run za peníze to ještě není jasné ale vypadá to na 1 runu za 4 miliony.
Odpovědět s citací
Staré 03-10-2019, 09:26
fotr fotr je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jul 2014
Standardní

Tak mam pres tisic run, ale nikde v obchode jsem nenasel to okouzleni/enchantment, o kterem se pise v oznameni. Poradite?
Odpovědět s citací
Staré 03-10-2019, 09:29
Chicony Chicony je offline
Community Manager

Datum registrace: Jul 2010
Standardní

Okouzlení je přímo na itemech a item jej neobsahuje pokaždé. Pokud již byl obchod vygenerován a pak teprve došlo k dosažení 1000 run, logicky to již žádný z itemů nemá. Pravděpodobně se aspoň na nějakém objeví po refreshnutí obchodu.

🎵🎵🎵 Thinking it through... 🎵 now I see everything... 🎵 How did I not know it... 🎵 life with you's but a dream... 🎵🎵🎵
~ --- Who cares if one more light goes out? In the sky of a million stars --- ~
^- I'm a lost river that'll never reach the sea -^
Odpovědět s citací
Staré 03-10-2019, 09:31
fotr fotr je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jul 2014
Standardní

Aha! Resetoval jsem az rano, po protoceni obchodu uz to vidim. Dekuji!
Odpovědět s citací
Staré 06-10-2019, 23:22
DarthAzard DarthAzard je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Jun 2015
Standardní

Ahoj
Zase jeden update který se z hráčů snaží získat jenom éčka.. Tenhle update by mohl být jedinečný a rozdílový, ale soudruzi ze západu chtějí hodně za krátkou dobu..

Co Playa poslední dobou předvádí mi už přestává bavit. Co takhle malé zisky ve velkém množství, než velké zisky v pár procentech?

Od každého updatu či upgradu co pouští do oběhu Playa, je mě stále víc na blití.
Hraju to pátý rok, ale ten poslední začíná být konečná...
Odpovědět s citací
Staré 07-10-2019, 21:28
Ceris Ceris je offline
AfterDarkor

Datum registrace: Aug 2010
Standardní

Citovat:
Původně založeno DarthAzard Zobrazit příspěvky
Ahoj
Zase jeden update který se z hráčů snaží získat jenom éčka.. Tenhle update by mohl být jedinečný a rozdílový, ale soudruzi ze západu chtějí hodně za krátkou dobu..

Co Playa poslední dobou předvádí mi už přestává bavit. Co takhle malé zisky ve velkém množství, než velké zisky v pár procentech?

Od každého updatu či upgradu co pouští do oběhu Playa, je mě stále víc na blití.
Hraju to pátý rok, ale ten poslední začíná být konečná...
nikdo te nenuti za to ty penize utracet, ikdyz si nebudes kupovat zadne vylepseni, tak dosahnes stejneho vysledku jako ti, co si zaplati. Tohle plati u kazde free to play hry (kdyz chces neco hned, zaplat si a mas to, jinak cekej nekolik let, snad se nekdy dockas).

Btw: co asi tak mame rikat my, co to hrajeme uz deset let a momentalne se na stejnou uroven jako my co to hrajeme 10 let dostanes ani ne za rok a to nemusis utratit ani korunu.
Staré 18-10-2019, 10:52
pysk pysk je offline
Kostlivý bojovník

Datum registrace: Nov 2014
Standardní

Zisk se zvyšuje na dvojnásobek od úrovní 25, 50, 100, 250, 500, 1000...

Má někdo vyzkoušeno jaká je další úroveň?
Já teď vyzkoušel 1500 a nic...
Odpovědět s citací
Odpovědět

Možnosti
Zobrazování

Pravidla přispívání